nauczyciel matematyki — lorne bay state school
39 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
nauczyciel matematyki dojeżdżający do pracy na deskorolce, który nie potrafi ustatkować się w życiu
wyatt alderweler
stary kawaler, matematyk i miłośnik jazdy na deskorolce, który mimo możliwości rozwijania swojej kariery w większym mieście zdecydował się na osiedlenie w Lorne i uczenie tutejszych dzieciaków oraz pokazywanie im, że matematyka jest fajna!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick jonas
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
To ja przyjdę! Mam do oddania Hudsona, Duncana, Brandona i Philipa. Wymyślmy coś fajnego. <3
sumienny żółwik
Hudson
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
nie wiem czemu, ale totalnie widzę tu Jeba

wyatt alderweler
towarzyska meduza
enchante #8234
właścicielka winiarni — passing clouds winery
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
właścicielka winiarni i sommelierka, ze słabością do komplikowania sobie życia na każdym etapie w każdy sposób
no hej! <3 jak już pisałam, ściągnęłam andy'ego na forum myślami, więc teraz poproszę coś bardzo fajnego, nic nas nie ogranicza, przyjmę wszystko! wyatt alderweler
ambitny krab
k.
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Łap Ronnie, jako koleżankę z pracy ;>

A poza tym mam jeszcze Elisha Polanski która wciąż się jeszcze uczy. Nie jest głupią dziewczyną, ale się próbuje buntować na siłę, więc może być nieco ciężką uczennicą :hihi:
ambitny krab
Lama
brak multikont
instruktorka/dyspozytorka — stadnina koni/straż pożarna
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
wyatt alderweler skoro Wyatt jest słaby w związki i Bailey jest słaba w związki, to może kiedyś wspólnie stworzyli jakiś bardzo słaby i krótki związek? :lol: I niby nic takiego się nie stało, ale widzę, że oboje mieszkają w Opal Moonlane, więc z jakiegoś powodu może być trochę niezręcznie, gdy wsiadają razem do tej samej windy albo spotykają się na schodach.
powitalny kokos
dumb and stupid
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
ej wyatt alderweler, totalnie widzę Rydera i Wyatta jeżdżących razem na desce! :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
wyatt alderweler wśród moich postaci najstarszych mam:
william henderson Ivelisse Shumway i Remi, więc wybierz sobie kogoś kto ci najbardziej pasuje i ogarniemy sobie jakąś fajna relkę :hihi:
towarzyska meduza
-
ODPOWIEDZ