starażak sam — lorne bay fire station
28 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Dzielny strażak, który zdecydowanie ma w swoim życiu zbyt wiele kobiet.
Wes MacLaren
Lokalny strażak, surfer hobbysta, pomocny dżentelmen i kompletny frajer jeśli chodzi o relacje z kobietami
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
wes
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
weston maclaren pisze: 01 lis 2021, 19:13
kompletny frajer jeśli chodzi o relacje z kobietami
weston maclaren, true story!
ale kochaj mnie, ok? </3
sumienny żółwik
.
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Dicka podrzucam do love-hate relationship, wiadomo!
i polecam jeszcze Julia Crane do rajdów motocyklami po bezdrożach i innych takich!

weston maclaren
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Przychodzę z Bartholomew Stonehart , bo to też strażak, więc choćby z pracy powinni się znać. Ewentualnie jeszcze Kellan Jones ma Harleya i w ogóle spoko z niego gość ;). No i Adonis Brooks świetny kucharz, więc przy nim Wes nie padłby z głodu ^^ A co do Sky to nie wiem, w zupełnie innych miejscach się obracają.


weston maclaren
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
starażak sam — lorne bay fire station
28 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Dzielny strażak, który zdecydowanie ma w swoim życiu zbyt wiele kobiet.
Dottie Buchanan to ty mnie kochaj, bom kretyn </3

Richard Remington za takiego szefa to warto w dym wchodzić! I Julię bardzo chętnie przygarnę do eskapad motocyklowych, oczywiście w kasku i pełnym osprzęcie, żeby nie kusić losu :lol:
powitalny kokos
wes
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
i pięknie, jesteśmy umówione!
weston maclaren
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
ambitny krab
Magda
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
weston maclaren my to się chyba nie polubimy, co? :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
starażak sam — lorne bay fire station
28 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Dzielny strażak, który zdecydowanie ma w swoim życiu zbyt wiele kobiet.
Verde Hillbury </3 </3

Caden Reyes no ja już polanuję mordobicie, także wiesz jak jest :evil:
powitalny kokos
wes
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Przychodzę do Ciebie z moimi dwiema postaciami!
Max jest w tym samym wieku co Wes - jeśli więc jest on z Lorne Bay, to może chodzili razem do jednej klasy? :lol: Nie wiem tylko jak taka znajomość mogłaby przebiegać - ale no od razu pojawia mi się przed oczami przyjaźń z filmu "Georgia Rule" ; p

No i jest jeszcze Duke Buckley, czyli Twój szefo, który niejednokrotnie pewnie dał Ci się we znaki - w końcu to pracoholik i burak, który czepia się wszystkiego: źle złożonych węży, niekompletnego wyposażenia na ciężkim samochodzie... i może być tak, że Wes się jednoczy z Richard Remington, któremu Duke uprzykrza życie wyjątkowo mocno, bo po prostu chce, aby byli z niego ludzie :lol: A może być tak, że Wes uważa go za spoko, choć upierdliwego szefunia.
Co Ty na to? <3
weston maclaren
sumienny żółwik
13#9694
starażak sam — lorne bay fire station
28 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Dzielny strażak, który zdecydowanie ma w swoim życiu zbyt wiele kobiet.
Maxine Hammond co do przyjaźni ze szkolnej ławki, to on miał swoje dwie najlepsze psiapsie, z którymi trzymał się więcej niż z chłopakami (Verde i Dottie), także żeby nie robić tutaj sztucznego tłumu, poszłabym może w takie lekkie frenemies? Max mogłaby z jednej strony chcieć się z nim kumplować, ale też prześmiewczo podchodzić do tego, że prowadza się tylko z typiarkami. A teraz, kiedy wszyscy są dorośli przeszli nad tym do porządku dziennego i się kumplują. :hm:

Co do Duke'a, Wes jest bardzo obowiązkowy, słowny i solidny, a rodzice uczyli go od małego, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces, także pewnie nie daje wielu okazji do narzekania na niego, ale wszystko pokornie bierze na barki. Myślę, że ma do niego respekt, ale nie potrafi wyobrazić sobie spotkania z nim na piwku po pracy, bo czułby się pewnie nieswojo. Ja bym ich zderzyła gdzieś poza remizą właśnie na złość i zobaczyła, dokąd to zaprowadzi!
powitalny kokos
wes
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
weston maclaren pisze: 05 lis 2021, 11:18
Maxine Hammond co do przyjaźni ze szkolnej ławki, to on miał swoje dwie najlepsze psiapsie, z którymi trzymał się więcej niż z chłopakami (Verde i Dottie), także żeby nie robić tutaj sztucznego tłumu, poszłabym może w takie lekkie frenemies? Max mogłaby z jednej strony chcieć się z nim kumplować, ale też prześmiewczo podchodzić do tego, że prowadza się tylko z typiarkami. A teraz, kiedy wszyscy są dorośli przeszli nad tym do porządku dziennego i się kumplują. :hm:

Co do Duke'a, Wes jest bardzo obowiązkowy, słowny i solidny, a rodzice uczyli go od małego, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces, także pewnie nie daje wielu okazji do narzekania na niego, ale wszystko pokornie bierze na barki. Myślę, że ma do niego respekt, ale nie potrafi wyobrazić sobie spotkania z nim na piwku po pracy, bo czułby się pewnie nieswojo. Ja bym ich zderzyła gdzieś poza remizą właśnie na złość i zobaczyła, dokąd to zaprowadzi!
W sumie to Hammond słynęła z bycia prawdziwym dupkiem, jeśli szło o ludzi ze szkoły - była przecież 'popularna', ładna i jakoś nieświadomie potrafiła się znęcać nad rówieśnikami. Dobrym przykładem jest choćby Callum Pearce, który nabawił się niezłej traumy z jej powodu :lol:


Co do Buckley'a, jestem za *.*
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ