rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Nala Rushford
Rzeczniczka prasowa w ratuszu; matka czteroletniej Penny, którą wychowuje wraz z jej ojcem. Biega, czasem maluje, chodzi na basen z córką, a ostatnio zaczęła umawiać się na randki (na złość pewnej osobie).
Szukam jej przyjaciółek, z którymi będzie mogła poplotkować i pójść na zakupy, byłych facetów sprzed co najmniej 5/6 lat, a także panów do niezobowiązujących randek.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nonsens#5543
sekretarka — lorne bay state school
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
tutejsza dziewczyna, która zdecydowanie nie ma szczęścia do facetów; nie była z żadnym dłużej niż rok z haczykiem, próbując dowiedzieć się co z nią jest nie tak; obecnie sekretarka w miejscowej szkole, lubiąca w dalszym ciągu trochę poimprezować - zresztą, co będę opowiadać, przekonajcie się sami jaka ona jest!
no to jak zapraszasz, to chętnie wpadnę do Ciebie Nala Rushford <3
choć wstyd mi że bez jakiegokolwiek pomysłu :monkey:
powitalny kokos
patsy
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
No i ja też tutaj muszę być - na pewno ubolewam, że nie jesteś z moim bliźniakiem, bo z całej gamy kolorowych osobowości, to Ty wydawałaś się być najfajniesza. No i zrobiłaś mi najlepszą bratanicę na świecie B)
Nie wiem tylko czy się lubimy? Czy może wolisz mnie unikać? :/
Nala Rushford
sumienny żółwik
13#9694
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Nala Rushford siemka, mogę ci podrzucić Rorey na jakieś przyjaźnie i remi blackwell, mogłaś mu kiedyś złamać serce, skoro lubisz czasem to robić :lol:
promienny latawiec
-
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Dzień dobry Nala Rushford, pracujemy razem, to przybywam zapytać, jak ta nasza relacja wygląda!
Plus, jak chcesz kogoś jeszcze ode mnie, to śmiało się częstuj <33
sumienny żółwik
Lilka
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Z góry przepraszam za opóźnienie :oops:

carmen eldridge może tak rodzice naszych pań się zaprzyjaźnili, gdy Rushfordowie zamieszkali w Lorne Bay? Mogli nawet obok siebie mieszkać, dzięki czemu od dziecka miały ze sobą kontakt. Potem ich ścieżki nieco się rozdzieliły, bo każda znalazła sobie nowe towarzystwo w szkole, ale zawsze o sobie pamiętały i pamiętają nadal - chodzą czasem na drinka, pomagają sobie nawzajem, etc. <33

Duke Buckley oczywiście, że się lubimy! A Penny to już na pewno uwielbia swojego wujka, więc na pewno często się widują, choć to, że wygląda, jak były Nali odrobinę ją uwiera :lol:

rorey fitzgerald obstawiam, że dziewczęta znają się z baru - Nala od jakichś trzech lat regularnie wychodzi na miasto, aby nie zwariować, także Moonlight Bar mógł stać się dla niej przystanią, w której pojawia się czasem ze znajomymi, czasem sama. A kiedy wpada sama, zapewne i tak ma ochotę z kimś pogadać, więc mogła zacząć zaczepiać Rorey i teraz zawsze wymienią kilka zdań, a czasem nawet i kilkanaście. Ich znajomość mogła nawet wyjść poza znajomość z baru i Nala na bank jest w stanie zabić za przetwory Rorey, szczególnie nalewki :lol:
Co do Remiego, jak najbardziej mogła mu kiedyś złamać serce :hihi: Może tak chwilę przed tym, jak poznała Dawsona, z którym wpadła, czyli mniej więcej pięć lat temu? Mogli poznać się, jak Remi uratował ją z jakiegoś płonącego budynku, w którym akurat się znajdowała - trochę cliche, ale przymknijmy na to oko. Zapewne w ramach podziękowania zaprosiła go na kawę, potem on ją na randkę i tak zaczęli się spotykać. Było im ze sobą dobrze, może nawet zaczęło robić się poważnie i w zasadzie mieli już ze sobą zamieszkać, ale wtedy Remi mógł powiedzieć po raz pierwszy kocham cię, więc Nala nagle spanikowała, nie odpowiedziała na to wyznanie tak, jak powinna i zamiast happy endu się rozstali. Może mieć wciąż do niej o to żal, a jej wciąż jest głupio i czasem pewnie się zastanawia, jakby jej życie się potoczyło, gdyby zachowała się inaczej.

Francis Winfield raczej Nala pracuje dla Francisa, w końcu jest jego rzecznikiem prasowym ^^ Aczkolwiek myślę, że mają raczej dobre relacje - może nawet takie luźne, a nie mocno formalne i poważne. Lubią sobie pożartować, wyjść czasem razem na lunch, zapewne parę razy siedzieli też razem po nocach, by przegadać różne strategie. Mogą sobie nawet odrobinę i grzecznie flirtować, jeśli nie masz nic przeciwko, ale pewnie na tym się kończy, bo oboje słuchają się zdrowego rozsądku :hihi:
ambitny krab
nonsens#5543
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Nala Rushford witam serdecznie!
ambitny krab
rora
zastępca burmistrza — ratusz
41 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zastępca burmistrza, który nie cofnie się przed niczym, żeby pozbawić stanowiska Francisa Winfielda.
To i ja przychodzę znać się z ratusza ^^ Nala Rushford
powitalny kokos
radny Overgaard
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Rory Hammond to baby miały trzymać się razem, tak? :lol: Ogólnie mogą kojarzyć się z lat dziecięcych, ale przez to, że dzielą ich cztery lata, pewnie nie miały zbyt wielu okazji do rozmów. Dopiero potem, gdy Nala była na studiach, a Rory pracowała na komisariacie, mogły się lepiej poznać, ale pewnie kontakt się urwał, jak Rory wyjechała do Nowego Jorku. Po jej powrocie mogły jednak na siebie wpaść i nieco ten kontakt odnowić :hm:

Arthur B. Overgaard o mój boże, Cilian! Nala jest rzecznikiem burmistrza, a skoro Arthur jest jego zastępcą, to pewnie i Arthura też. Obstawiam, że Nala raczej nie ma pojęcia o tym, że Arthur chce pozbawić Francisa stanowiska, więc Overgaard może ją jakoś wykorzystywać, a może będzie próbował przeciągnąć ją na swoją stronę? Na pewno widzę tu jakąś skomplikowaną relację, ale jest 21, czwartek, więc mój mózg już ledwo działa :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Nala Rushford
Z tym pożartowaniem może być ciężko, bo Francis to niesamowity sztywniak, ale tak, to jak najbardziej mi to wszystko odpowiada i jest super <3
sumienny żółwik
Lilka
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Nala Rushford pisze: 03 lis 2021, 19:31


rorey fitzgerald obstawiam, że dziewczęta znają się z baru - Nala od jakichś trzech lat regularnie wychodzi na miasto, aby nie zwariować, także Moonlight Bar mógł stać się dla niej przystanią, w której pojawia się czasem ze znajomymi, czasem sama. A kiedy wpada sama, zapewne i tak ma ochotę z kimś pogadać, więc mogła zacząć zaczepiać Rorey i teraz zawsze wymienią kilka zdań, a czasem nawet i kilkanaście. Ich znajomość mogła nawet wyjść poza znajomość z baru i Nala na bank jest w stanie zabić za przetwory Rorey, szczególnie nalewki :lol:
Co do Remiego, jak najbardziej mogła mu kiedyś złamać serce :hihi: Może tak chwilę przed tym, jak poznała Dawsona, z którym wpadła, czyli mniej więcej pięć lat temu? Mogli poznać się, jak Remi uratował ją z jakiegoś płonącego budynku, w którym akurat się znajdowała - trochę cliche, ale przymknijmy na to oko. Zapewne w ramach podziękowania zaprosiła go na kawę, potem on ją na randkę i tak zaczęli się spotykać. Było im ze sobą dobrze, może nawet zaczęło robić się poważnie i w zasadzie mieli już ze sobą zamieszkać, ale wtedy Remi mógł powiedzieć po raz pierwszy kocham cię, więc Nala nagle spanikowała, nie odpowiedziała na to wyznanie tak, jak powinna i zamiast happy endu się rozstali. Może mieć wciąż do niej o to żal, a jej wciąż jest głupio i czasem pewnie się zastanawia, jakby jej życie się potoczyło, gdyby zachowała się inaczej.
Powiem ci że z chęcią cię przyjmę nawet na przyjaciółkę Rorey, bo jej się zdecydowanie przyda taka relacja <2
A z Remusem uuuu, okejka, pasuje mi z pożarem i z wyznaniem! <3 Bo pewnie on to dość szybko wypalił, wyznanie i propozycję :lol: :lol: A co do tej ciąży, to chcesz też jakąś śmieszną dramę, że się początkowo stresował, czy to aby nie jego dziecko, jak ją na mieście z brzuchem zobaczył? :hm: :hm:
towarzyska meduza
-
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
remi blackwell taka drama byłaby bardzo fajna, ale ona z Dawsonem wpadła dopiero po pół roku, więc ciężko byłoby nawet przypuszczać, że to dziecko Remiego :lol: Ale mógł za to pomyśleć, że tu dopiero co z nim nie chciała, a z innym to już dziecko i w ogóle, aczkolwiek oczywiście nie spytał i nie dowiedział się, że to tak naprawdę wpadka, a ona z ojcem dziecka nie jest :hm: W każdym razie, tutaj również zapraszam do gry, jeśli będziesz miała ochotę!
ambitny krab
nonsens#5543
ODPOWIEDZ