barista — Sparrow Coffee
17 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
-
Kevin Sheppard
:lama:
Hyde
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

River
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Widzę, że bracia już ładnie zaznaczeni, ale i tak trzeba powitać braciszka :pirate: :lama: :cheer:

kevin sheppard
wystrzałowy jednorożec
River
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
River Sheppard pisze: 24 paź 2021, 23:59
Widzę, że bracia już ładnie zaznaczeni, ale i tak trzeba powitać braciszka :pirate: :lama: :cheer:

kevin sheppard
Obserwuję Was ;> :haha: kevin sheppard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
No cześć :>
kevin sheppard
ambitny krab
Martyna
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej, hej kevin sheppard! Jesteśmy w tym samym wieku, więc powinniśmy się znać, nie? Daj mi coś super, niech się znają od dzieciaka coo?
powitalny kokos
Lama
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
cześć gówniaku <3 poppy to najlepsza przyjaciółka Rivera jeszcze od poprzedniego wcielenia, więc tutaj coś koniecznie chcę! <3 kevin sheppard
sumienny żółwik
anu
ODPOWIEDZ