udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane Mason
W Lorne Bay jest od niedawna, pracuje jako kelnerka w Shadow, mieszka w Sapphire River i próbuje zacząć nowe życie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

rzeźbiarka, znachorka — florystka w fleuriste
21 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
rzeźbi, sprzedaje kwiatki i odgania złe duchy czające się w ciemnych kątach
oho, czy to aby nie przypadkiem moja najlepsza przyjaciółka?????

a jakiś mój pan może ją podrywać, ale nie wiem którego chcesz :hihi:

Diane Mason
Obrazek
powitalny kokos
.
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Na pewno zna Liskę, skoro przyszła do pracy do Shadow <3 I... nie wiem, może miała tego pecha, że to właśnie Lisa ją wdrażała w tajniki kelnerowania, chociaż jest fatalną kelnerką, więc pewnie wyszło z tego spore nieszczęście :lol: I jak chcesz kogoś jeszcze ode mnie, to bierz :hihihi:

Diane Mason
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Briseis Campbell o, może tak być! Dziewczyny mogą się znać, odkąd Diane jest w mieście (a jest krótko, ale to nic) i jakoś tak wyszło, że faktycznie złapały super kontakt <3
Wydaje mi się, że Leona i tak będzie szansa poznać, kiedy zrobi się Hardy, który będzie pilnował Diane D: więc jego zostawmy, Benowi nakopałyby Mari i Gwen, Jude'owi mama :lol: więc w sumie jednak Leon wygląda w tym zestawieniu najbardziej ciekawie i ja juz mam plan :evil:

Lisbeth Westbrook o tak tak, ja już nawet widzę taką grę, na którą na pewno cię namówię ^^ Chcę też Divinkę, niech znają się z widzenia z Sapphire River, ale jeszcze nie miały okazji wpaść na siebie, żeby dłużej pogadać :hihi:
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
hejka, piękna Diane ^^ czy geordan raz może wparować do jej domu przekonany, że to jego dom i położyć się na kanapie i po prostu zasnąć :| tylko nie traktuj go gazem pieprzowym ok, twarz to jedyne, czym może się chwalić D: i soon będę mieć postać, która ma 24 lata i jest z Sydney, więc już zaklepuję najlepsze przyjaciółki od dzieciństwa!!!

e: dobra, ruszyłam dupę i przeczytałam kp przed twoim odpisem, więc to z tym moim multi odpada, bo trochę przypał tak znać ducha, ale generalnie mogłyby raz wpaść na siebie i ta moja by jakoś wyczuła, że diane wcale w sydney nie dorastała, więc mogłaby to być lekka komplikacja, ale też nie jakaś poważna, bo nikt tu by nikomu nie chciał zrobić pod górkę <3
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Ja tutaj daję oczywiście Nate'a, aleee skoro Lisbeth będzie miała z Diane kontakty, to może i Remusia dam, bo w jakiś sposób on o Shadow dowie się wreszcie i może byśmy na tym tle coś ciekawego rozegrały? :hm:
Albo Diane Mason chciałaby kryć kumpele, a może sama pomogłaby Remkowi, bo wiedziałaby, że Shadow to niekoniecznie miejsce dla takiej nieodpowiedzialnej małolaty?
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Takiej twarzy nie wypada traktować niczym, poza miłością :evil: Kanapa jest średnio wygodna, ale zapraszam :lol:
No, to trochę komplikuje pierwszy plan, a chciałabym </3 I właśnie podobną modyfikację chciałam zaproponować, niech się spotkają, jakiś wspólny znajomy ich sobie przedstawi "o, a znasz X? X też jest Sydney" i wyjdzie z tego bardzo niezręczna rozmowa :lol: Geordan Balmont

remigius soriente w relacjach szefa już się zameldowałam. W tym życiu postaram się być grzeszczna :hihi: A z Remigiusem bardziej pasuje mi ta druga opcja. Przed przyjazdem do Lorne moja pani pracowała w różnych klubach i jeśli tylko będzie miała okazję, na pewno powie Remkowi, żeby zabierał Liska jak najdalej stąd :hell:
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
Wpadam powiedzieć, że super wiz, hot avatar i bardzo ciekawe bio. Przy okazji, polecam Quinna do gier wszelakich. Zwłaszcza, jeżeli trzeba będzie pozszywać, Diane Mason
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Diane Mason dać pani Darby albo gemma macfarland na coś? 8)
babeczka
-
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Quinton McDonagh Dziękuję :hihihi:
A wiesz, że chętnie dam się zaszyć? ^^ Rozbity kufel, sporo krwi, nocny dyżur na sorze, ty, ja, klimatyczne światło lampki, zestaw do szycia i naklejka dzielnego pacjenta ^^

darby maclerie wezmę właśnie Darby, bo z nią nic na nikim nie mam, a dziewczyny są akurat z tej samej dzielnicy, więc niech się znają :jupi:
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Diane Mason pisze: 15 wrz 2021, 22:39


darby maclerie wezmę właśnie Darby, bo z nią nic na nikim nie mam, a dziewczyny są akurat z tej samej dzielnicy, więc niech się znają :jupi:
O, no to na pewno Darby do niej wpadła z wielkim koszem wypieków, żeby się zapoznać! Zaoferowała zawsze pożyczanie cukru i przedstawiła swojego psa, poopowiadała o wszystkich sąsiadach (ale nie chamskie ploty, tylko ciekawostki, co nie!), no i pewnie się z nią próbowała zaprzyjaźnić, ale nie wiem z jakim skutkiem :hihi:
babeczka
-
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane była pewnie przerażona jej entuzjazmem :lol: Na pewno była mniej wylewna, niż darby maclerie i mocno się pilnowała, żeby nie powiedzieć przy niej jednego słowa za dużo o sobie, ale chyba nie będzie miała nic przeciwko temu, żeby zaczęły się lubić, może nawet faktycznie przyjaźnić ^^ Mason zdecydowanie potrzebuje w życiu odrobiny normalności :jupi:
ODPOWIEDZ