43 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś szanowany chirurg, aktualnie po odsiadce za usiłowanie zabójstwa swojej obsesji. Poczciwy człowiek, chociaż Marcus pewnie ma inne zdanie na ten temat. Aktualnie pracuje jako ochroniarz w Shadow.
Liam Nielsen
43-letni mieszkaniec Tingaree, aktualnie ochroniarz w klubie Shadow; kiedyś za to był szanowanym chirurgiem w szpitalu w Cairns, zanim nie spróbował zabić pewnego detektywa, na którego punkcie dostał obsesji. Wyszedł z więzienia na początku lipca. Ma stwierdzoną osobowość dyssocjalną.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
potworek#6021
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Liam Nielsen
Moją najstarszą postacią jest Francis, ale on mocno gardzi Shadow i wszystkim, co z nim związane, więc tu raczej nie byłoby pozytywu, ale... moja Lisbeth pracuje w Shadow. To zakompleksiony gówniak, który jest raczej mrukiem i zraża do siebie wszystkich, jednak (podobno) da się ją polubić :hihihi: No i mam jeszcze Divinkę, ona z kolei ma zatargi z właścicielem Shadow, bo widziała coś, czego nie powinna i jego ludzie jej grożą i mają ją na oku, więc może... ona by ci się do czegoś przydała, ale jak nie, to nie ma problemu <3
43 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś szanowany chirurg, aktualnie po odsiadce za usiłowanie zabójstwa swojej obsesji. Poczciwy człowiek, chociaż Marcus pewnie ma inne zdanie na ten temat. Aktualnie pracuje jako ochroniarz w Shadow.
Divina Norwood pisze: 02 sie 2021, 20:35
Hejka Liam Nielsen
Moją najstarszą postacią jest Francis, ale on mocno gardzi Shadow i wszystkim, co z nim związane, więc tu raczej nie byłoby pozytywu, ale... moja Lisbeth pracuje w Shadow. To zakompleksiony gówniak, który jest raczej mrukiem i zraża do siebie wszystkich, jednak (podobno) da się ją polubić :hihihi: No i mam jeszcze Divinkę, ona z kolei ma zatargi z właścicielem Shadow, bo widziała coś, czego nie powinna i jego ludzie jej grożą i mają ją na oku, więc może... ona by ci się do czegoś przydała, ale jak nie, to nie ma problemu <3
Divina Norwood no hej hej <3 myślę, że Lis mógłby pilnować, w końcu młoda, ładna, pewnie klienci ją zaczepiają, a Liam może jej nawet trochę ojcować czasem i odganiać natrętów :lol: Jakoś mam wrażenie, że by ją traktował trochę jak córkę, której nigdy nie miał.
A co do Diviny to w sumie nie wiem w tej chwili czy coś od niej chcę, ale możemy kiedyś na fabule zobaczyć np <3
niesamowity odkrywca
potworek#6021
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia prawdopodobnie będzie się go bała i raczej nie będzie chciała mieć z nim teraz zbyt wiele wspólnego :lol: ale wypada się znać z poprzedniego życia :hihi: Może nawet zeznawała w czasie rozprawy jako jego koleżanka z pracy, kiedy sąd próbował ustalić to i owo? :medit: Liam Nielsen
edit: no i widzę, że masz coś z moją córa, więc tym bardziej :hihi:
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Z Liską bardzo mi się podoba taki układ Liam Nielsen tym bardziej, że ona zadziera nosa i zgrywa chłodną, bo tak naprawdę mocno się boi ludzi, więc idealnie by było, gdyby ktoś tam miał ją na oku, bo jej bliscy nie wiedzą, że tam pracuje :hihihi:
Jeśli zaś chodzi o Divinę, to sprawdzenie na fabule mi odpowiada, tym bardziej, że Viny się teraz kilka razy koło klubu kręciła, więc jak będziesz miał/a ochotę na jakąś luźniejszą grę, to łap mnie na pw <3
43 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś szanowany chirurg, aktualnie po odsiadce za usiłowanie zabójstwa swojej obsesji. Poczciwy człowiek, chociaż Marcus pewnie ma inne zdanie na ten temat. Aktualnie pracuje jako ochroniarz w Shadow.
Olivia Westbrook myślę że jak najbardziej mogła zeznawać, sąd zapewne chciał poznać opinię na temat oskarżonego od ludzi, którzy z nim pracowali! W sumie mogli się nawet lubić, bo Liam to sympatyczny i miły ogólnie facet :lol:
No i teraz mam na oku twoją córę, włos jej z głowy przy mnie nie spadnie <3

Lisbeth Westbrook super, to ustalone, będę cię strzegł jak oczka w głowie <3 A z Div chętnie coś kiedyś zagram, także na pewno będę się odzywać na pw! <3
niesamowity odkrywca
potworek#6021
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Tylko trochę straszny :lol: No to mamy to. Ale pilnuj Lis, pilnuj, tak <3 Liam Nielsen
Biznesmen/Mafiozo — lorne bay
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne od niedawna, ale zaglądał tu wcześniej. Pożyczkowy rekin, który chętnie inwestuje w inne biznesy na spory procent. Powiązany z rosyjską mafią. Stracił głowę dla lokalnej striptizerki.
Liam Nielsen


Podrzucam BORIS ASIMOV i Nemo Delany


Pierwszy to ruski gangster zakochany w striptizerce z Shadow.
Drugi to chirurg z USA, który przeniósł się do Lorne. Na pewno słyszał o Liamie <3



Obrazek
I said I didn't feel nothing baby, but I lied
I almost cut a piece of myself for your life
sumienny żółwik
Stasz
43 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś szanowany chirurg, aktualnie po odsiadce za usiłowanie zabójstwa swojej obsesji. Poczciwy człowiek, chociaż Marcus pewnie ma inne zdanie na ten temat. Aktualnie pracuje jako ochroniarz w Shadow.
BORIS ASIMOV pisze: 03 sie 2021, 11:08
Liam Nielsen


Podrzucam BORIS ASIMOV i Nemo Delany


Pierwszy to ruski gangster zakochany w striptizerce z Shadow.
Drugi to chirurg z USA, który przeniósł się do Lorne. Na pewno słyszał o Liamie <3
Przypuszczam, że BORIS ASIMOV jest więc częstym klientem Shadow? :D Liam tam pracuje od początku lipca mniej więcej, bo wcześniej siedział, ale myślę, że już zdążył tam Borisa parę razy widzieć :D
A jeśli chodzi o Nemo Delany to chętnie go kiedyś zapoznam na fabule ^^
niesamowity odkrywca
potworek#6021
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
hej, właśnie zdałam sobie sprawę, że łączy nas praca w shadow!

Liam Nielsen
43 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś szanowany chirurg, aktualnie po odsiadce za usiłowanie zabójstwa swojej obsesji. Poczciwy człowiek, chociaż Marcus pewnie ma inne zdanie na ten temat. Aktualnie pracuje jako ochroniarz w Shadow.
Julia Crane-Hale pisze: 04 sie 2021, 20:39
hej, właśnie zdałam sobie sprawę, że łączy nas praca w shadow!

Liam Nielsen
Julia Crane-Hale
Liam stara się trzymać sztamę z pracownikami, nie wiem tylko jak Julia podeszła do nowego pracownika, byłego skazańca :D
niesamowity odkrywca
potworek#6021
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Liam Nielsen pisze: 04 sie 2021, 20:44
Julia Crane-Hale pisze: 04 sie 2021, 20:39
hej, właśnie zdałam sobie sprawę, że łączy nas praca w shadow!

Liam Nielsen
Julia Crane-Hale
Liam stara się trzymać sztamę z pracownikami, nie wiem tylko jak Julia podeszła do nowego pracownika, byłego skazańca :D
Julia po pierwsze jest tolerancyjna, po drugie skrzywiona, a po trzecie sama ma wątpliwą moralność, więc zapewne nie przeszkadzałaby jej to zupełnie, gorsze rzeczy z miłości się robiło :hahaha:
myślę, że mogliby złapać całkiem przyjacielską sztamę, jeśli jemu nie przeszkadza jej dość zmienny charakter i swobodne podejście do życia Liam Nielsen
ODPOWIEDZ