Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Daryl Stark
Trochę grzeczny, a trochę niepokorny. Kiedyś trochę pił i ćpał, a teraz jest czysty. Być może chwilowo, być może na zawsze. Można z nim konie kraść. Miły do czasu, ale za to zawsze można na niego liczyć. O ile nie leczy się gdzieś na odwyku. Za ładny uśmiech wpuści Cię do klubu bez dowodu, a za całusa postawi drinka. Zna się na chemii, ale nie tworzy niepożądanych związków chemicznych. Opowie Ci również o konstelacji gwiazd i zabierze na spacer do lasu.
No weź.. Z nim się nie napijesz?
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Daryl Stark
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Daryl Stark!
Mogłabym podrzucić tutaj Laurissę. Szkoda, że nie pracuje w Lorne, bo ona głównie balowała w mieście, ale to nic, bo właśnie przez parę lat chętnie upijała się i pewnie po jakieś środki głównie psychotropowe też sięgała! No i nie wiem, może jak Daryl bywa w Shadow, skoro taki z niego niedobry typ, to mógłby być kiedyś obsługiwany przez Lisbeth Westbrook? Ona jest gówniakiem, ale udaje starszą, niż jest w rzeczywistości, niby nie robi dobrego wrażenia i jest kiepską kelnerką, ale bardzo się stara :lol: Jak coś, to moje inne postacie też są do dyspozycji <3
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
No to tak! Trochę się naczytałem (tak, przeczytałem wszystkie Twoje karty!) i mam tutaj różne propozycje!

Divina Norwood mieszka w chatce praktycznie obok Daryla. Może kiedyś próbował do niej zagadać kiedy wychodził z psem, uśmiechał się i machał dłonią, ale ona była sceptycznie nastawiona do tej znajomości. Oboje również są z domu dziecka tyle, że ona została adoptowana, a Stark jest siedem lat starszy, ale to nie wyklucza tego, że jako siedmiolatek mógł ją kojarzyć. Teraz po latach nie mają o tym zielonego pojęcia, ale zawsze można iść w tym kierunku. No i w tych samych chatach mieszka również mój Troy Hover. Również jego ewentualnie polecam!

Lisbeth rzeczywiście jest gówniakiem, ale skoro taka z niej niezdara to może kiedyś coś na Daryla wylała albo przypadkowo przewróciła. Może często wracać do miejsca gdzie pracuje i trochę się z nią droczyć.

Mari to chyba najbardziej pasuje do mojego Mason Clark. Są istnym przeciwieństwem. On uprawia sport, ona go nie lubi. On zna Cairns jak własną kieszeń, a ona podobno z tym kuleje, ona kocha fast foody a Mason nie. Może byśmy poszli tutaj w przyjaźń na zasadzie wytykania sobie wad i zalet, ale także taką gdzie każdy za każdym skoczy w ogień? :hm:

Larissa jest praktycznie w tym samym wieku co Daryl i Troy. Mogła chodzić z nimi do szkoły, a przynajmniej na początku z Troyem utrzymywać jako taki kontakt. Może jej były facet to jakiś stary przyjaciel Hovera? A Daryla mogła poznać w klubie. Z tego co widziałem ona zaczęła pić kiedy on był już czysty i może chciał ją z tego bagna wyciągnąć? Może to teraz ona będzie chciała mu pomóc?

Co do Francisa nie mam pomysłu :(
ambitny krab
Daryl Stark
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Daryl Stark <3
To ja podrzucę moich panów :3
Z Anthony Huntington mógłby się znać Twój Hover jak sam wspomniałeś, bo Antek to były chłopak Laurissy więc na tym polu mogłybyśmy podziałać :3
Poza tym w chęcią zaproponuje moją Lucille Blanchard , bo jest nowa w mieście i każda znajomość jest dla niej na wagę złota <3
Mysle, że także z remigius soriente mogliby się znać, bo Remy nie tylko jest znany z TV, ale też jest dość aktywnym społecznie i także fizycznie człowiekiem więc mogliby być z Daeylwm kumplami chociażby z siłowni :3

PS. A jak masz ochotę na kogoś jeszcze to śmiało :3
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Anthony Huntington o to super! Troy mógł być kumplem Athony'ego bo z tego co czytałem w karcie Laurissy to wszedł cały na biało z deską pod pachą, a Troy również uwielbia swoją deskę więc mogli za dzieciaka spotykać się nad wodą. Troy trochę młodszy, ale Anthony zawsze mógł go traktować jak młodszego brata.

Nathaniel może trochę kojarzyć Daryla z klubu gdzie ten od czasu do czasu wpada i pewnie walczy sam ze sobą żeby nie wypić i nie brać za dużo prochów. A skoro tamten prowadzi szemrane interesy to Daryl może mu od czasu do czasu pomagać. Daryl zna się też trochę na chemii, więc gdybyś chciał coś produkować np. mleko w tabletkach to wal!

Biore Remigiusa na kumpla od siłowni i od grania na gitarze! Stwórzmy jakiś Boys Band! :twerk:

Lucille (z tego co karta mówi) mieszka gdzieś blisko Daryla. Widziałem że nie potrafi gotować, a Daryl wręcz odwrotnie! On kocha siedzieć w kuchni więc może od czasu do czasu próbować dokarmiać Lucille. Mogli się poznać gdzieś na spacerze w lesie gdzie Stark spuszcza psa, a Lucille może być zdala od ludzi. Daryl mimo swoich nałogów to miły facet i troskliwy, więc może trochę na siłę próbować gdzieś jat wyrwać z domu :hm:
ambitny krab
Daryl Stark
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Ja chcę na ten spacer do lasu.

Daryl Stark
towarzyska meduza
Susan Murphy
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Spacer nocą? ;>

Susan Murphy
ambitny krab
Daryl Stark
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
W sumie co mi tam, może być!
Prawdziwa randka w ciemno xd

Daryl Stark
towarzyska meduza
Susan Murphy
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Daryl Stark pisze: 03 sie 2021, 12:55
Anthony Huntington o to super! Troy mógł być kumplem Athony'ego bo z tego co czytałem w karcie Laurissy to wszedł cały na biało z deską pod pachą, a Troy również uwielbia swoją deskę więc mogli za dzieciaka spotykać się nad wodą. Troy trochę młodszy, ale Anthony zawsze mógł go traktować jak młodszego brata.

Nathaniel może trochę kojarzyć Daryla z klubu gdzie ten od czasu do czasu wpada i pewnie walczy sam ze sobą żeby nie wypić i nie brać za dużo prochów. A skoro tamten prowadzi szemrane interesy to Daryl może mu od czasu do czasu pomagać. Daryl zna się też trochę na chemii, więc gdybyś chciał coś produkować np. mleko w tabletkach to wal!

Biore Remigiusa na kumpla od siłowni i od grania na gitarze! Stwórzmy jakiś Boys Band! :twerk:

Lucille (z tego co karta mówi) mieszka gdzieś blisko Daryla. Widziałem że nie potrafi gotować, a Daryl wręcz odwrotnie! On kocha siedzieć w kuchni więc może od czasu do czasu próbować dokarmiać Lucille. Mogli się poznać gdzieś na spacerze w lesie gdzie Stark spuszcza psa, a Lucille może być zdala od ludzi. Daryl mimo swoich nałogów to miły facet i troskliwy, więc może trochę na siłę próbować gdzieś jat wyrwać z domu :hm:
Super! Daryl Stark <3
Podoba mi się każda z zaproponowanych relacji :3
I myślę, że faktycznie z początku Tosiek mógł traktować Daryla jak młodszego brata, ale wiadomo, że z czasem ta różnica wieku się zatarła. Może też mimo wyjazdu Antka, panowie nadal utrzymywali dobry kontakt.
Jeśli Daryl odpowiednio zagada to możliwe, że Nate będzie mógł skorzystać z jego usług ;> tacy zdolni przyjaciele są niezwykle przydatni :lol: Picie z Remkiem zaklepuję od razu!
Co do Lucille to bardzo podoba mi się Twój pomysł :3 Co prawda pewnie z początku Lucia będzie zachowywać dystans wobec Daryla ze względu na swoją nieśmiałość, ale też przeżycia i fobię jakiej się nabawiła, ale myślę, że urok osobisty i zdolności kulinarne Starka szybko ją do niego przekonają <33
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Daryl Stark pisze: 02 sie 2021, 23:55
No to tak! Trochę się naczytałem (tak, przeczytałem wszystkie Twoje karty!) i mam tutaj różne propozycje!

Divina Norwood mieszka w chatce praktycznie obok Daryla. Może kiedyś próbował do niej zagadać kiedy wychodził z psem, uśmiechał się i machał dłonią, ale ona była sceptycznie nastawiona do tej znajomości. Oboje również są z domu dziecka tyle, że ona została adoptowana, a Stark jest siedem lat starszy, ale to nie wyklucza tego, że jako siedmiolatek mógł ją kojarzyć. Teraz po latach nie mają o tym zielonego pojęcia, ale zawsze można iść w tym kierunku. No i w tych samych chatach mieszka również mój Troy Hover. Również jego ewentualnie polecam!

Lisbeth rzeczywiście jest gówniakiem, ale skoro taka z niej niezdara to może kiedyś coś na Daryla wylała albo przypadkowo przewróciła. Może często wracać do miejsca gdzie pracuje i trochę się z nią droczyć.

Mari to chyba najbardziej pasuje do mojego Mason Clark. Są istnym przeciwieństwem. On uprawia sport, ona go nie lubi. On zna Cairns jak własną kieszeń, a ona podobno z tym kuleje, ona kocha fast foody a Mason nie. Może byśmy poszli tutaj w przyjaźń na zasadzie wytykania sobie wad i zalet, ale także taką gdzie każdy za każdym skoczy w ogień? :hm:

Larissa jest praktycznie w tym samym wieku co Daryl i Troy. Mogła chodzić z nimi do szkoły, a przynajmniej na początku z Troyem utrzymywać jako taki kontakt. Może jej były facet to jakiś stary przyjaciel Hovera? A Daryla mogła poznać w klubie. Z tego co widziałem ona zaczęła pić kiedy on był już czysty i może chciał ją z tego bagna wyciągnąć? Może to teraz ona będzie chciała mu pomóc?

Co do Francisa nie mam pomysłu :(
Po pierwsze duża miłość za czytanie kart postaci, bardzo to doceniam <33
W zasadzie to wszystko, jak najbardziej mi odpowiada! Co do Troya i Diviny możemy pomyśleć, Viny mieszka bardziej na uboczu, ale generalnie ludzie z okolicy ją kojarzą, skoro przy jej domu często dochodzi do jakiś aktów wandalizmu, więc Troy mógł kiedyś przypadkiem oberwać, gdy np. ktoś chciał jej coś zniszczyć :lol: Droczenie się z Lisą też mi pasuje :3 Z Mari też mi mocno odpowiada, bo ona właśnie na negatywy i tak kompletnie się nie nadaje :lol: No i już przywołałam tutaj Antka, by się wypowiedział, więc widzę, że z Laurissą też będzie superka. Może próbować mu pomagać, jak najbardziej, chociaż sama dopiero co wychodzi na prostą, ale ona na pewno nie odmawia nikomu pomocy <3 Co do Francisa, to spoko, nim nie musimy się przejmować :hihihi:
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Anthony Huntington jeśli będziesz chciała coś zagrać to daj znać!
I Ty również Divina Norwood jakbyś chciała jakiś wątek z którąś z postaci to wal! Mogę zaczynać, bo lubię zaczynać ;D
ambitny krab
Daryl Stark
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Daryl Stark aktualnie mam miejsce na Divinie tylko, więc jeśli ona Ci odpowiada, to możemy coś zagrać, a jeśli wolałbyś z kimś innym, to zgadamy się na pewno, jak coś pokończę <33
ODPOWIEDZ