39 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
39-letni onkolog, w Lorne mieszka od urodzenia, wieczny kawaler z milionem związków na koncie; aktualnie w dość świeżym związku z byłą pacjentką
Sean Viterelli
39-letni onkolog, w Lorne mieszka od urodzenia, wieczny kawaler z milionem związków na koncie; aktualnie w dość świeżym związku z byłą pacjentką. Przygarnę przyjaciół, wrogów, pacjentów, ex dziewczyny, wszystko co wam przyjdzie do głowy!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
potworek#6021
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Łap Liv, wypada znać się z pracy Sean Viterelli :jupi:
39 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
39-letni onkolog, w Lorne mieszka od urodzenia, wieczny kawaler z milionem związków na koncie; aktualnie w dość świeżym związku z byłą pacjentką
Olivia Westbrook pisze: 30 lip 2021, 19:22
Łap Liv, wypada znać się z pracy Sean Viterelli :jupi:
Olivia Westbrook znajmy się, pewnie! Myślę, że Sean miał nawet moment, kiedy próbował zaprosić Liv na jakąś kawkę :lol: Wiesz, miał milion babek, z żadną mu nigdy nie wyszło za bardzo, ale się dzielnie starał!
niesamowity odkrywca
potworek#6021
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay ma być miejscem gdzie zacznie życie na nowo, ale wydarzenia z przeszłości nadal trzymają ją w miejscu. Snuje się od motelu do Sanktuadium, gdzie dorabia jako pomocnik i w zasadzie nie wie co dalej...
Hejo <3 Sean Viterelli
Wpadam swoją Lucią, bo mam mega słabość do tego pana :hihihi: i podrzucam także jonathan wainwright , który wicedyrektoruje w szpitalu więc panowie chyba powinni się jak najbardziej znać. Są też w identycznym wieku, więc może jakaś przyjaźń by tutaj mogła się pojawić od dawnych lat?
powitalny kokos
Borsuk
39 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
39-letni onkolog, w Lorne mieszka od urodzenia, wieczny kawaler z milionem związków na koncie; aktualnie w dość świeżym związku z byłą pacjentką
Lucille Blanchard pisze: 30 lip 2021, 20:50
Hejo <3 Sean Viterelli
Wpadam swoją Lucią, bo mam mega słabość do tego pana :hihihi: i podrzucam także jonathan wainwright , który wicedyrektoruje w szpitalu więc panowie chyba powinni się jak najbardziej znać. Są też w identycznym wieku, więc może jakaś przyjaźń by tutaj mogła się pojawić od dawnych lat?
Hej Lucille Blanchard! Jeśli chodzi o Jonathana, to myślę, że przyjaźń z dawnych lat będzie idealna; przyjaciele się przydają w życiu, więc panowie mogą się ze sobą trzymać od dawien dawna :hihi: A co do samej Lucy, to co byś chciała? Chcemy się poznać na fabule dopiero czy coś ustalamy?
niesamowity odkrywca
potworek#6021
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Grunt, że próbuje! Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą! :lol: Niestety Sean musiał dostać delikatnego kosza, ale następnego dnia Liv kupiła mu kawę z automatu, więc jest między nimi super, a gdyby Sean potrzebował rady czy umówić się z tą, czy inną, to Olivia zawsze go wysłucha :hihihi: Sean Viterelli
39 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
39-letni onkolog, w Lorne mieszka od urodzenia, wieczny kawaler z milionem związków na koncie; aktualnie w dość świeżym związku z byłą pacjentką
Olivia Westbrook pisze: 30 lip 2021, 23:19
Grunt, że próbuje! Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą! :lol: Niestety Sean musiał dostać delikatnego kosza, ale następnego dnia Liv kupiła mu kawę z automatu, więc jest między nimi super, a gdyby Sean potrzebował rady czy umówić się z tą, czy inną, to Olivia zawsze go wysłucha :hihihi: Sean Viterelli
Olivia Westbrook liczyłam właśnie na lekkiego kosza! :lol: Dobra, super, to ustalone <3
niesamowity odkrywca
potworek#6021
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Dzień dobry wieczór i witam kolegę z pracy! <3 Sean Viterelli
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay ma być miejscem gdzie zacznie życie na nowo, ale wydarzenia z przeszłości nadal trzymają ją w miejscu. Snuje się od motelu do Sanktuadium, gdzie dorabia jako pomocnik i w zasadzie nie wie co dalej...
Sean Viterelli pisze: 30 lip 2021, 21:09

Hej Lucille Blanchard! Jeśli chodzi o Jonathana, to myślę, że przyjaźń z dawnych lat będzie idealna; przyjaciele się przydają w życiu, więc panowie mogą się ze sobą trzymać od dawien dawna :hihi: A co do samej Lucy, to co byś chciała? Chcemy się poznać na fabule dopiero czy coś ustalamy?
Bardzo mi to odpowiada dla Jonathana <3 Mam nadzieję, że mimo jego gburowatego charakteru i zasadniczego nastawienia do życia panowie jakimś cudem odnaleźli wspólny język. Podejrzewam, że w głównym stopniu to medycyna mogła im go pomóc nawiązać. Czytałam, że Sean zainteresował się także kardiologią, więc może czasem konsultują wspólnie pewne przypadki. No, a poza tym prywatnie mogą się znać od dzieciaka.
Co do Lucille to.... Ona w Lorne Bay jest od miesiąca i jest kompletnie nową osoba nie posiadającą żadnej rodziny, ani znajomych (o których jej wiadomo) w tym miejscu, więc tutaj byśmy mogły coś kompletnie nowego, co połączyło ich losy. Aczkolwiek istnieje jeszcze taka opcja, że Seal był w jakimś stopniu zaangażowany w leczenie matki Lucille, ale one mieszkały całe życie w Perth więc nie wiem, czy pan doktor bywał w okolicach zachodniego wybrzeża.
Sean Viterelli
powitalny kokos
Borsuk
39 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
39-letni onkolog, w Lorne mieszka od urodzenia, wieczny kawaler z milionem związków na koncie; aktualnie w dość świeżym związku z byłą pacjentką
Hope Pelletier witam <3 Lubimy się troszkę? :D

Lucille Blanchard myślę, że najlepiej będzie spleść ich losy dopiero na fabule :3 a co do Jonathana jeszcze - Sean skończył studia na kierunku kardiologii, to był drugi kierunek który studiował, więc myślę, że na spokojnie wspiera Jona w burzy mózgów, jeśli ten tylko tego potrzebuje <3
niesamowity odkrywca
potworek#6021
ODPOWIEDZ