lorne bay — lorne bay
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
It's not the shade we should be casting
It's the light, it's the obstacle that casts it
It's the heat that drives the light
It's the fire it ignites
Stevie Mayfield
Fanka starych zespołów rockowych, mała idealistka w podróży ku odnalezieniu siebie. Przyjechała ze Stanów, włóczy się trochę to tu, to tam, łapie się dorywczych sposobów na zarobienie paru dolarów, zwiedza, poznaje ludzi. Próbuje się pozbierać...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
zaszyła się na farmie, by pomagać rodzicom w stadninie i pozbierać swoje życie do kupy
kochaj mnie!!!
ambitny krab
martyna
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Ludzkie piękno, może być wyjątkowo niebezpieczne...
U mnie pracy jest pod dostatkiem, jeśli zarywanie nocek w klubie Ci odpowiada? ;> - stevie mayfield
powitalny kokos
Sara
lorne bay — lorne bay
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
It's not the shade we should be casting
It's the light, it's the obstacle that casts it
It's the heat that drives the light
It's the fire it ignites
melis huntington pisze: 30 lip 2021, 09:59
kochaj mnie!!!
Zawsze <33 Jako że Stevie przyjechała do Lorne z zamysłem bycia przez jakiś czas tylko turystką, to pewnie zwiedza, co może - no i na pewno nie mogła jej ominąć stadnina ^^ tam się mogły z Melis spotkać, Stevie na pewno zadawała całe mnóstwo pytań... a potem mogła nawet wrócić i tak nawiązały z Melis dobrą znajomość :hugging:

Saraya Verrone pisze: 30 lip 2021, 19:05
U mnie pracy jest pod dostatkiem, jeśli zarywanie nocek w klubie Ci odpowiada? ;> - stevie mayfield
Kurczę, niestety praca w nocnym klubie to nie jest coś, na co Stevie by się pisała, nawet jeśli miałaby wykonywać coś w pełni ubrana :faint: to niestety nie do końca jej klimat :(
36 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
What makes you feel good? What makes you angry inside? Ah, do you wanna fuck me or fight?
stevie mayfield tak tylko wpadam formalnie, widzimy się w poniedziałek :welcome:
powitalny kokos
Jay
ODPOWIEDZ
cron