aktorka — eclipse pictures
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Moon has punished itself for every wish it wasn't able to fulfill; lovers have burdened it with their secrets for far too long. It's filled with goodbyes and remorse; it's covered in self inflicted wounds of restless despair.
florina birdwhistle
- w wieku szesnastu lat po raz pierwszy wyszła za mąż, jednak rola tak młodej żony, była dla Flo zbyt ciężka, postanowiła gonić za marzeniami i karierą, wyjechała do LA, a jej mama unieważniła małżeństwo powołując się na młody wiek.
- przez pierwsze cztery lata w LA pracowała jako kelnerka, póki nie spotkała swojego męża Samuela Harringtona (znany reżyser) - wtedy dostała główną rolę w sictom'ie „Takie piękne życie”, dzięki której zyskała popularność - grała tam Amandę Mckenna - szefa kuchni, serial doczekał się 5 sezonów i trzech nagród emmy.
- półtora roku temu zmarła jej siostra bliźniaczka Jennifer, która spędziła całe życie w Lorne Bay.
- ma psa labradora imieniem Charlie.
- jest obureęczna.
- kocha gry planszowę.
- urodziła się i przez pierwsze 16 lat wychowywała w Lorne Bay.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
-
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Z mojej gromadki najbardziej nada się chyba Gwen Fitzgerald :hm: Jest z tej samej dzielnicy, mogłaby też zacząć jakoś reprezentować prawnie interesy Flo, gdyby zaszła taka potrzeba ^^
A Jenny, niczym rasowa pai domu, która ma tv w kuchni, na pewno zna ją z grania w „Takie piękne życie” :v
Florina Birdwhistle
aktorka — eclipse pictures
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Moon has punished itself for every wish it wasn't able to fulfill; lovers have burdened it with their secrets for far too long. It's filled with goodbyes and remorse; it's covered in self inflicted wounds of restless despair.
Jeżeli chodzi o Gwen Fitzgerald to jak najbardziej!! A co myślisz, tez o tym aby się przyjaźniły za dzieciaka i mimo tego, ze Flo wyjechała to jednak w jakiś sposób i co jakiś czas utrzymywały kontakt, chociazby taki sporadyczny, złożenie życzeń urodzinowych na fb, czy polubienie zdjęcia :lol:


A co do Jenny Callaway, to mam świetny pomysł, nawet dzisiaj rano oglądałam wywiad z Dakota Johanson i ona opowiadała, ze kiedyś byla w kawiarnii i jakieś dziecko do niej podeszło z pytaniem „czy mogę zrobić zdjęcie?” Aby po chwili powiedzieć „nawet nie wiem kim jesteś, ale moja mama wariuje na Twój widok” i Flo zobaczyłaby jak Jenny siedzi przy stoliku i z tych emocji ma głowę dociśnięta do stołu, niczym jakby zemdlała :lol: może nawet pogadamy i Flo zrobiła sobie z nią zdjęcie? :hihi:
ambitny krab
-
kompozytor, pianista, wykładowca — james cook university
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zro­zum, to nie ma więk­sze­go zna­cze­nia. Po pro­stu się umie­ra.
To tylko na za­wsze.
hejka Florina Birdwhistle, co ty na to, żeby kiedyś grali gdzieś razem z uriel wordsworth i zaprzyjaźnili się na tyle mocno, że prasa dopisywała ich jakieś gorące romanse, z czego oni głównie się wyśmiewali? przyda mu się teraz przyjaciółka, skoro jest na etapie odzyskiwania pamięci, ale możemy tutaj wpleść jakąś dodatkową dramkę, jeśli by ci pasowało (jak nie, to pozmieniaj to dowolnie <3) żeee znowu mają zagrać w jakimś filmie razem, ale pod warunkiem, że wypromują film już teraz jakimś fejk związkiem? i mogliby się zastanawiać, czy jest to warte takich poświęceń :hm: to tak na początek, potem podrzucę ci też jakąś inną postać!
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
Florina Birdwhistle hejka, chętnie podrzucę ci milo skoro są w tym samym wieku, bo najpewniej mieli razem jakieś zajęcia szkolne i w sumie mogliby się nawet przyjaźnić, co ty na to? gdy zobaczył ją w sitcomie to na pewno do niej napisał, coś w stylu: ej, stara! widzę cię w swoim telewizorze!!! :lol: chcesz kogoś z moich jeszcze? może którąś z pań na przyjaciółkę?
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
aktorka — eclipse pictures
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Moon has punished itself for every wish it wasn't able to fulfill; lovers have burdened it with their secrets for far too long. It's filled with goodbyes and remorse; it's covered in self inflicted wounds of restless despair.
vincent chenneviere omg!!! Totalnie tak, jestem zdecydowanie za :lol: już sobie wyobrażam te wszechwiedzące paparazzi, rzucające się na nich jak jadą samochodem i nie pozwalające ruszyć :lol: i te ich wnerwione miny w aucie hahaha, jasne! Aż mam ochotę zagrać i być w dylemacie pomiędzy życiem prywatnym i karierą <33


dale bergman totalnie przydałby się Flo taki przyjaciel od serca, gdzie nigdy ich nic nie łączyło, ani friendzone, ani żadne uczucie, relacja jak brat i siostra - gdzie są dla siebie całkowicie aseksualni!!! Nawet myśle, ze mogłaby go kiedyś wziąć na rozdanie oscarow :lol:


Ps. Tak sobie pomyślałam, ze co Ty na to aby był kiedyś z siostra bliźniaczka Flo - Jennifer :hm: wiesz w czasach liceum, nawet przez chwile i Flori mogłaby być trochę zazdrosna, na zasadzie ze przez to mniej spędzają ze sobą czasu? :hm:


Iii chyba wzięłabym cecilia trelawney, 2 lata młodsza, ale mogłyby się przyjaźnić!! Pewnie Flo jest tą ciocia z Ameryki dla małej Ruthie hehe i przywozi jej prezenty i wysłała pieniądze, a tez wyciągnie matke do klubu!!!
ambitny krab
-
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć!
Mogę Ci podrzucić Dion A. Winslow, bo też ma psa i chodzi z nim na długie spacery po lasach albo po plaży. Zabiera też ze sobą ośmioletniego syna, więc Młody mógł ją kiedyś zaczepić :hm:

I mam Noel B. Rowland z tej samej dzielnicy!

I jak chcesz, to wymyślaj i kombinuj, ja mam dzisiaj kaca, więc nie stać mnie na wiele :hihihi:
kompozytor, pianista, wykładowca — james cook university
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zro­zum, to nie ma więk­sze­go zna­cze­nia. Po pro­stu się umie­ra.
To tylko na za­wsze.
Florina Birdwhistle pisze: 01 wrz 2022, 18:45
vincent chenneviere omg!!! Totalnie tak, jestem zdecydowanie za :lol: już sobie wyobrażam te wszechwiedzące paparazzi, rzucające się na nich jak jadą samochodem i nie pozwalające ruszyć :lol: i te ich wnerwione miny w aucie hahaha, jasne! Aż mam ochotę zagrać i być w dylemacie pomiędzy życiem prywatnym i karierą <33
ekstra! to jak chcesz, to możesz nam coś zacząć, bo mam w sumie na nim wolną lokację i na dniach będę wracać z nieobki :hihi:
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
Florina Birdwhistle pisze: 01 wrz 2022, 18:45

dale bergman totalnie przydałby się Flo taki przyjaciel od serca, gdzie nigdy ich nic nie łączyło, ani friendzone, ani żadne uczucie, relacja jak brat i siostra - gdzie są dla siebie całkowicie aseksualni!!! Nawet myśle, ze mogłaby go kiedyś wziąć na rozdanie oscarow :lol:


Ps. Tak sobie pomyślałam, ze co Ty na to aby był kiedyś z siostra bliźniaczka Flo - Jennifer :hm: wiesz w czasach liceum, nawet przez chwile i Flori mogłaby być trochę zazdrosna, na zasadzie ze przez to mniej spędzają ze sobą czasu? :hm:


Iii chyba wzięłabym cecilia trelawney, 2 lata młodsza, ale mogłyby się przyjaźnić!! Pewnie Flo jest tą ciocia z Ameryki dla małej Ruthie hehe i przywozi jej prezenty i wysłała pieniądze, a tez wyciągnie matke do klubu!!!

jezu, tak! pasuje mi przyjaciel i były twojej siostry <3 a taka ciocia dla małej ruthie to spełnienie marzeń!
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Zdecydowanie mogły utrzymywać kontakt! Lajki pod fotkami też na pewno były! :excited:

Haha, podoba mi się ten plan :lol: Jak już trochę nadrobię życie (bo rzeczywistość pourlopowa mnie zabiła), to na pewno będę chciała to rozegrać ;>
Florina Birdwhistle
nauczyciel plastyki | rzeźbiarz — lorne bay state school
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
A thousand times the mysteries unfold themselves
Like galaxies in my head
And on and on the mysteries unwind themselves
Eternities still unsaid
:kangaroo:
ambitny krab
sunny
brak multikont
ODPOWIEDZ