gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Jennifer Callaway
Mama Callaway. Jeśli znasz jej dzieci, to z pewnością znasz też ją. Gospodyni domowa, od niedawna również krawcowa.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Pierwsza :lol: Szybsza niż dzieci... W każdym razie Colton od ponad dwóch lat jest agentem Scarlet, więc myślę, że musiał mieć styczność też z panią Callaway odkąd wrócili do miasta jakiś czas temu. Jest dobrym agentem, wiec dobro Scarlet ma na pierwszym miejscu choć sam nie wydaje się jakiś szczególnie towarzyski, ale to profesjonalista. Ma też dużą rodzinę, więc i w przypadku Scar stawia Callawayów na pierwszym miejscu jak o interesy jego szefowej chodzi bo tak wychowany został.

Jenny Callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Jenny Callaway mama <3 Ej, ale Wy wiecie ze starym, że Harps wyprowadziła się raptem parę domów dalej? :lol:

Ach i prawie zapomniałam podlinkować! <3 tyle miłości klik
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Colton Brooks i to się ceni! Jennifer na pewno go lubi, ciągle zaprasza go (albo osobiście, albo przez Scarlett) na jakiś obiad albo kolację u Callaway'ów, bo im więcej osób przy stole, tym weselej :excited:

Harper Callaway Harperątko :excited: Właśnie to jest najgorsze! Gdyby Harper wyprowadziła się do innego miasta, to człowiek jakoś nauczyłby się z tym żyć, a tak? Kilka domów dalej? Jak tu nie tęsknić? :lol: Ale wiadomo, masz ocean matczynej miłości i milion słoików z jedzeniem, żebyś tam głodna nie była!
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Awww na pewno chętnie korzysta z zaproszenia i zawsze coś kulturalnie w prezencie przyniesie :cook:

Zorientowałam się też, że jeśli Jenny będzie wpadać w odwiedziny do Harper to ona (i Tate) mają współlokatorów i jedną ze współlokatorek jest moja Vanessa Corrente, więc jak się jeszcze nie poznały (bo od niedawna Nessa tam mieszka) to na pewno też niedługo na siebie wpadną <33

Jenny Callaway
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
Jenny Callaway, Tate mieszka z Harper, jest dziwna i potrafi nawiązywać kontakt z duchami (prawdopodobnie praprababka Callaway też miała takie jazdy), ale mama ją kocha, prawda? *.*
sumienny żółwik
-
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
to na pewno znasz cami o'brallaghan, bo to psiapsia Scarlett i Jacka, bo to bff Twojego męża 8)
przyjazna koala
-
-
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Colton Brooks zapraszam, nawet bez Scarlett ^^
A jakieś pierwsze spotkanie z Vanessą chętnie sobie rozegram, chyba nawet mam plan, odezwę się ^^

Tate Callaway oczywiście, że mama ją kocha! Co więcej, myślę, że czasami dawała jej namówić się na jakieś sesje (może nie z duchami, ale jakieś wieczory z wróżbami itp!), może też podsuwa jej klientów, bo rozmawiała ze swoją mamą o tym, że Tate ma dar. Babcia rozgadała to swoim koleżankom z jakiegoś kółka różańcowego lub innego klubu seniora i czasem mama prosi Tate, żeby ta przyszła do babci, bo pani Novak albo inna Kovalska znów chcą porozmawiać ze zmarłym mężem :hihihi:

jackson hargreeves tak w sumie to Jack i Jenny są z tego samego rocznika, więc i tak mogli gdzieś tam chodzić sobie razem do klasy. Wtedy nie musieli być ze sobą szalenie blisko, zbliżył ich Salvador i jeśli dalej szukasz przyjaciółki z babskim spojrzeniem, to już nie szukaj, bo masz :hihihi:
A cami o'brallaghan zawsze ma otwarty wstęp do domu, do kuchni i do lodówki :excited:
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Jenny Callaway, heeeeeej, legenda głosi żeśmy szwagierki :lol:
gospodyni domowa, krawcowa — Dream Sewing Supplies
54 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Matka szóstki dorosłych już dzieci, wzorowa żona właściciela lokalnej winnicy, perfekcyjna pani domu. Najlepsza gospodyni w całym Carnelian Land. Od niedawna prowadzi niewielki zakład krawiecki z córką zmarłej przyjaciółki.
Ainsley Atwood miałam się odzywać, ale dopadła mnie nocka w pracy i wczoraj cały dzień umierałam psychicznie na samą myśl o pracowaniu :lol:
Jennifer zdecydowanie ją lubi i uważa, że szwagier nie mógł znaleźć sobie fajniejszej dziewczyny. Dodatkowo cieszy się, że w rodzinie przybywa kobiet, które nie są jej dziećmi :v :lol: Ainsley ma u Jenny rozszerzony pakiet "szwagierka ++", babskie rozmowy, obgadywanie Leonarda, wspólne posiadówy w kuchni i na tarasie, przy najlepszym winie w mieście ^^
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Jenny Callaway kurka, praca to zło najgorsze ze złów, wiem coś o tym :lol:

Co do relacji - jestem jak najbardziej za! Ainsley może być początkowo trochę onieśmielona, bo wyjdzie na to, że dosyć szybko poznaje członków rodziny Leonarda, ale potem jak się rozkręci to mogą spokojnie razem popijać wieczorami winko przy najlepszych płotach <3
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Jenny Callaway pisze: 30 lip 2022, 20:34
Colton Brooks zapraszam, nawet bez Scarlett ^^
przyszłam tylko zgłosić sprzeciw :twerk:
ODPOWIEDZ