Właściciel winnicy i farmy — Farma Callaway
53 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Mam winiarnię i stado... dzieci, hehe
Salvador Callaway
W Lorne Bay od zawsze. Szczęśliwy mąż, ojciec i właściciel winiarni. Przez kilka lat pracował w wojsku. Obecnie zajmuje się tylko i wyłącznie farmą oraz różnego rodzaju inwestycjami.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
Cześć, padre! Nie wiem, jak tam szanowny tatuś zapatruje się na pracę swojej najstarszej z wszystkich córek, ale liczę na to, że chociaż on ją wspiera, a przynajmniej z niej nie szydzi i nie mówi, że to tylko faza i w końcu jej przejdzie. Nawet, jeśli mężczyzna podchodzi do zjawisk paranormalnych sceptycznie i sam nie wierzy w te duchy, co to je Tate wywołuje :idk:

salvador callaway
sumienny żółwik
-
Właściciel winnicy i farmy — Farma Callaway
53 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Mam winiarnię i stado... dzieci, hehe
Tate Callaway
witam :) Ogólnie to on absolutnie nie rozumie tego czym Tate się zajmuje (zapewne dlatego, że przeraża go wizja tego, że duchy naprawdę mogą być prawdziwe i gdzieś sobie kroczą wśród żywych, ale nie przyzna się do tego). Ale z pewnością nie będzie z niej szydził. Tak długo jak jego dzieci są szczęśliwe i zarabiają na siebie to on nie ma zamiaru w to ingerować. Jasne, że chciałby, żeby wszyscy zajmowali się winiarnią i farmą, ale nie będzie na nikogo naciskał XD Także raczej będzie szydził z tych, którzy będą szydzić z niej w jego towarzystwie. Więc nawet jak, któreś z rodzeństwa z niej szydzi to on będzie komentował ich zachowanie, nie jej pracę. Mam nadzieję, że to ma sens. :D Tak czy siak, dopóki dzieci nie kradną zarabiając na życie to jest mu to bez różnicy!
Powiedz mi jeszcze, bo jak tak sobie pobieżnie zaglądałam w KP dzieci to zauważyłam, że Tate jest bi. Czy to jest coś do czego się przyznaje otwarcie czy raczej coś jej co nie powinno nikogo interesować?
próbuje przejąć — rodzinny biznes
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Prawie zginął na wodzie przez swój alkoholizm, więc teraz próbuje przejąć rodzinny biznes tylko dla siebie, ale mu nie idzie, więc pije dalej.
Sylvan pewnie podchodzi do ojca z lekkim dystansem. Nie dlatego, że ma z nim jakiś problem, ale po prostu jest najstarszy i sobie wkręcił, że ich więź musi wyglądać z boku jakby była wręcz biznesowa XD No a skoro już o tym mowa, to ma zamiar stanąć na rzęsach byle tylko mu przepisać to wszystko. On bardzo mocno w ostatnim okresie haruje i skoro nikt inny nie ma takich aspiracji, to dlaczego by mu nie oddać sterów? Hihihi.
No i w sumie pomyślałem sobie, że ojciec może wiedzieć o tym, że Sylvana zwolniono z jego poprzedniej pracy (pływał na kutrze rybackim, ale się upił, zasnął i prawie zginął podczas sztormu), ale od miesięcy trzyma to w sobie i czeka aż Sylv sam mu się przyzna? Trochę smutne, że nadal nic, ale pomyślałem, że to może być dobra podkładka pod dość smutną grę w zasadzie XD

salvador callaway
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
salvador callaway pisze: 17 lip 2022, 09:46
Tate Callaway
witam :) Ogólnie to on absolutnie nie rozumie tego czym Tate się zajmuje (zapewne dlatego, że przeraża go wizja tego, że duchy naprawdę mogą być prawdziwe i gdzieś sobie kroczą wśród żywych, ale nie przyzna się do tego). Ale z pewnością nie będzie z niej szydził. Tak długo jak jego dzieci są szczęśliwe i zarabiają na siebie to on nie ma zamiaru w to ingerować. Jasne, że chciałby, żeby wszyscy zajmowali się winiarnią i farmą, ale nie będzie na nikogo naciskał XD Także raczej będzie szydził z tych, którzy będą szydzić z niej w jego towarzystwie. Więc nawet jak, któreś z rodzeństwa z niej szydzi to on będzie komentował ich zachowanie, nie jej pracę. Mam nadzieję, że to ma sens. :D Tak czy siak, dopóki dzieci nie kradną zarabiając na życie to jest mu to bez różnicy!
Powiedz mi jeszcze, bo jak tak sobie pobieżnie zaglądałam w KP dzieci to zauważyłam, że Tate jest bi. Czy to jest coś do czego się przyznaje otwarcie czy raczej coś jej co nie powinno nikogo interesować?
salvador callaway, właśnie to taki support mi chodziło :pleading:
Orientacja Tate nie jest żadną tajemnicą, częściej i tak umawia się z mężczyznami, ale pewnie swoimi upodobaniami zasiała w rodzicach ziarenko nie pewności co do sprawienia im wnucząt :lol:
sumienny żółwik
-
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Ze starych ludzi mam Charlotte, więc ją podrzucę :lol: Życzę wam jak najmniej wypadków w winnicy, ale gdyby kiedyś jakiś pracownik trafił do szpitala, to po starej znajomości popędzi jakiegoś lekarza, przyspieszy tomografię albo da fajniejsze leki :lol: salvador callaway
student astrofizyki, dostawca uber eats — uniwersytet
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
doktorant astrofizyki dowożący żarcie UberEats, który dalej leczy złamane serce po zdradzie narzeczonej
Chcesz Jamesa na kolegę z wojska!?
ambitny krab
nick
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Papa *.* Ja to widzę tak, że Harps jako najmłodsza latorośl była taką córeczką tatusia, zawsze pierwsza pchała mu się na kolana kiedy Sal wracał do domu i tego typu historie :D Teraz już może na kolana się już nie ładuje ojcu, ale wielkie love z jej strony i na bank będzie szukała męża na podobieństwo ojca! :v <3

I jeszcze z moich podrzucę Luke Winfield, który chodził do jednej klasy z Tate, kumplują się do dziś, Luke za dzieciaka przyłaził często do niej odrabiać razem lekcje, chociaż pewnie zamiast matmą to bardziej był zainteresowany piwniczką z winami :lol: I w sumie tak myślę, że może Sal zna się z papą Winfieldem? Winfieldowie to taka klasa średnia, mają stocznię, więc jeśli Callawaye mają jakąś żaglówkę (albo mieli w przeszłości) to pewnie tam robią jakieś przeglądy czy cokolwiek tam się robi z zagłówkami :lol: Papy Winfielda nie ma na forum, ale to moze być podstawa do relek z resztą rodzeństwa jeśli byś chciała ofc :hm:
salvador callaway
Właściciel winnicy i farmy — Farma Callaway
53 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Mam winiarnię i stado... dzieci, hehe
sylvan callaway
No dobra, niech Ci będzie :D Chociaż Salowi jest z pewnością przykro, że ma taką relację ze swoim pierworodnym. Ale spoko, jak on tak do niego podchodzi to Sal mu się nie narzuca, bo ostatnią rzeczą jaką chce robić któemuś dziecku to jakaś mentalna krzywda spowodowana narzucaniem swojego towarzystwa.
Dopóki Sylvan nie wpierdziela się w Salowe inwestycje i nie realizuje swoich pomysłów bez konsultacji z nim to jak najbardziej może na terenie farmy pracować XD Co do dziedziczenia to zobaczymy 8) nic w kamieniu nie jest wyryte XDDDD
Powiem Ci, że to jest jeden z lepszych pomysłów na grę jakie ostatnio słyszałam! Zajebiście mi się podoba. I tak, możemy zrobić, że Sal wie, bo z tego co słyszałam to rodzina jest raczej znana i szanowana w Lorne, więc może przełożony Sylvana powiedział Salowi czy coś w ten deseń. No i sam Sal tego nie poruszał, bo jakby nie patrzeć to jego syn jest dorosłym facetem odpowiedzialnym za swoje życie. I nie jest na niego zły, że stracił pracę. Jest zły, że stracił ją w taki sposób, ale przede wszystkim jest mu przykro, że Sylvan mu o tym nie powiedział. Ale zdecydowanie chcę to rozegrać. Kocham smutnę gry, które mają sens!

Tate Callaway
Fantastycznie <3
Okej, super. Musiałam dopytać, bo szykuje mi się brat, który jest gejem, ale udaje hetero, więc musiałam poszerzyć horyzonty Sala w tej dziedzinie. Czyli mogę założyć, że Tate z rodzicami odbyła rozmowę na ten temat? Dodatkowo liczę na to, że Tate wprowadziła też ojca do tego świata, żeby zrobić z niego kogoś kto wspiera LGBTQ+ i nie używa jakiś nieodpowiednich słów, albo nie rzuca komentarzy, które ewentualnie mogłyby kogoś zranić.
I spoko, presja wnuków w takim razie spadnie na pozostałą gromadę XD

Charlotte Hargreeves
ZE STARYCH LUDZI XDDDDDDDDDDDDDDDDDD ŻEGNAM!!! XDDD
A tak serio to tak, ktoś znajomy w służbie zdrowia zawsze się przyda, więć bardzo chętnie przygarnę taką usługę. Dodatkowo jeśli Charlotte jest bratem Jacksona to Sal przyjaźni się z Jacksonem, więc mogą się też spotykać na jakiś przyjacielskich spędach czy coś!

Hayden Lyons
Tutaj już wyjaśnione XDD

Harper Callaway
Jeśli mam być szczera to zostałaś moją ulubienicą bez swojej zgody. To właśnie dla Harper Salvador uznał, że zrezygnuje ze służby w wojsku i wróci do domu, żeby być tutaj na stałe. Więc ze wszystkich dzieciaków to właśnie w jej życiu Sal był obecny najczęściej. Chciałabym nawet napisac, że jak jakieś inne dziecko mu siadało na kolanach to on je spychał, żeby zrobić miejsce dla Harper. Ale załóżmy, że tak nie było. Albo było, ale to nasza tajemnica, więc nie mów innym. Wink wink XD
Luke'a bardzo chętnie przyjmę! Pewnie za dzieciaka grał na nerwach Sala zaglądająć do tej piwniczki z winami, bo bał się, że nieletni dzieciak mu się upije i będzie musiał się tłumaczyć jego rodzicom, że nie pilnował takiego miejsca!
Dodatkowo, Sal obecnie myśli nad zainwestowaniem w jakiś bar i nawet będę to fabularnie rozgrywać, więc myślę, że będę chciała rozegrać, że proponuje Luke'owi pracę w swoim barze. Sal dobrze wie jak szemranym miejscem jest Shadow, więc będzie chciał chłopakowi wyświadczyć cichą przysługę. Nawet jak on nie będzie chciał z niej skorzystać XD Ale to tak jak mówię, jak będziesz miała ochotę to chętnie rozegram coś takiego!
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
salvador callaway pisze: 17 lip 2022, 14:45

Fantastycznie <3
Okej, super. Musiałam dopytać, bo szykuje mi się brat, który jest gejem, ale udaje hetero, więc musiałam poszerzyć horyzonty Sala w tej dziedzinie. Czyli mogę założyć, że Tate z rodzicami odbyła rozmowę na ten temat? Dodatkowo liczę na to, że Tate wprowadziła też ojca do tego świata, żeby zrobić z niego kogoś kto wspiera LGBTQ+ i nie używa jakiś nieodpowiednich słów, albo nie rzuca komentarzy, które ewentualnie mogłyby kogoś zranić.
I spoko, presja wnuków w takim razie spadnie na pozostałą gromadę XD
przysługę. Nawet jak on nie będzie chciał z niej skorzystać XD Ale to tak jak mówię, jak będziesz miała ochotę to chętnie rozegram coś takiego!
salvador callaway, pewnie! Myślę, że pewnego dnia nastoletnia Tate wróciła do domu zapłakana, bo dostała kosza od koleżanki z klasy, więc tym sposobem pocieszający ją rodzice mogli dowiedzieć się, że lubi nie tylko chłopców. Ale z czasem zaczęła ich z tym faktem oswajać i karci ojca, kiedy ten za bardzo się rozpędzi i rzuca nieświadomie niewłaściwymi tekstami <3
sumienny żółwik
-
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
salvador callaway pisze: 17 lip 2022, 14:45
Harper Callaway
Jeśli mam być szczera to zostałaś moją ulubienicą bez swojej zgody. To właśnie dla Harper Salvador uznał, że zrezygnuje ze służby w wojsku i wróci do domu, żeby być tutaj na stałe. Więc ze wszystkich dzieciaków to właśnie w jej życiu Sal był obecny najczęściej. Chciałabym nawet napisac, że jak jakieś inne dziecko mu siadało na kolanach to on je spychał, żeby zrobić miejsce dla Harper. Ale załóżmy, że tak nie było. Albo było, ale to nasza tajemnica, więc nie mów innym. Wink wink XD
Luke'a bardzo chętnie przyjmę! Pewnie za dzieciaka grał na nerwach Sala zaglądająć do tej piwniczki z winami, bo bał się, że nieletni dzieciak mu się upije i będzie musiał się tłumaczyć jego rodzicom, że nie pilnował takiego miejsca!
Dodatkowo, Sal obecnie myśli nad zainwestowaniem w jakiś bar i nawet będę to fabularnie rozgrywać, więc myślę, że będę chciała rozegrać, że proponuje Luke'owi pracę w swoim barze. Sal dobrze wie jak szemranym miejscem jest Shadow, więc będzie chciał chłopakowi wyświadczyć cichą przysługę. Nawet jak on nie będzie chciał z niej skorzystać XD Ale to tak jak mówię, jak będziesz miała ochotę to chętnie rozegram coś takiego!
YEAH! Oczywiście nikomu ani słowa :haha: :haha: To jeszcze dodam, że Harper niedawno wyprowadziła się z rodzinnej farmy na rzecz farmy parę kilometrów dalej, to pewnie złamała ojcu serce </3 Ale wpada co tydzień i nocuje tam jak upije się kieliszkiem wina :lol:

Z Lukiem bardzo chętnie coś takiego rozegram! On teraz pewnie uniesie się dumą na taką propozycję no i Shadow jednak nieźle płacą więc teraz pewnie nie będzie chciał ryzykować dla nowego lokalu, który nie wiadomo czy wypali :lol: ALE to mi się by idealnie maczowało z czymś co mu za jakiś czas planuję, więc nie wykluczone że jeszcze wróci z podkulonym ogonem i pytaniem, czy oferta nadal aktualna xD
Więc jak będziesz chciała grać, w sensie jak już będziesz fabularnie w tym wątku, to dawaj znać! :jupi:

salvador callaway
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:| Okej, ze starszej młodzieży, to będzie brzmiało zdecydowanie lepiej :lol:
Tak w zasadzie to jest jego siostrą, a nie bratem, ale wiadomo, o co chodzi :hihihi: Przyjaciół naszych braci zdecydowanie lubimy :wohoo:
A skoro Salvador zna papę Winfielda, to podrzucę Thomas Winfield. Sal może kojarzyć go jako tego najstarszego, po którego pewnie czasem dzwonił, żeby ten zgarnął Luke'a do domu w tajemnicy przez rodzicami :lol:
salvador callaway
ODPOWIEDZ