rezydent — cairns hospital
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
forgiving who you are, for what you stand to gain. just know that if you hide, it doesn't go away. when you get out of bed, don't end up stranded. horrified with each stone on the stage, my little dark age.
Daire Bousfield
rezydent oddziału ratunkowego w Cairns Hospital; bywalec terapii uzależnień jednocześnie nie przyznając się do udziału; przy tym pasjonat filmoznawstwa pod przykrywką i z pokaźnym portfolio oraz miłością do analogów
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
1495
ghostwriter — ocean reeve publishing
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Pisze biografie i denne książki za celebrytów, a jej największym marzeniem jest wydać własny tomik poezji.
daire bousfield :welcome: mogę zaoferować Gypsy, która jest w jego wieku, i którą do niedawna widywał najpewniej na szpitalnych korytarzach, albo małego szaleńca, jakim jest Gia :hm:
powitalny kokos
Magda
rezydent — cairns hospital
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
forgiving who you are, for what you stand to gain. just know that if you hide, it doesn't go away. when you get out of bed, don't end up stranded. horrified with each stone on the stage, my little dark age.
Gypsy Farnham <3 Skoro są w tym samym wieku to możemy wykorzystać ten fakt do zakumplowania ich już w dzieciństwie. Co prawda, Daire większą część edukacji spędził w prywatnych placówkach, ale zanim do tego doszło mógł właśnie w nią rzucać papierowymi kulkami, na balu przebierańców poprosić do tańca, a potem wrócić do starych nawyków i wytykać jej język na lekcjach matematyki. Pewnie z czasem widzieli się sporadycznie na mieście, może wśród wspólnych znajomych a bycie na studiach w rozjazdach całkowicie zabrało im jakiekolwiek interakcje, aż do czasu jej pobytu w szpitalu. Na jej oddziale nie bywał za często, ale przecież mogli się mijać na korytarzach w odnogach budynku, aż w końcu podjął pierwszy krok i zgadał do dawnej koleżanki. Czy z czasem dowiedział się o wadzie serca to zostawię tobie do zadecydowania, jednak myślę, że mogliby być fajnymi kumplami, nawet przyjaciółmi jeśli ładnie się to ułoży <33 Gie też bym sobie chętnie przyjęła, ale jakoś nie umiem znaleźć powiązania. Mogli kiedyś randkować i teraz nie mają po sobie dobrych wspomnień? Jeszcze jako gówniarze licealne? Nie wiem w ogóle czy tutaj w tym kierunku iść :lol:
powitalny kokos
1495
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Czeeeeść :hi:
Przyszłam zaoferować swoją gromadkę! ell c. donoghue jest w tym samym wieku, ale przez wiele lat nie mieszkała w Lorne, włócząc się po świecie i podziwiając przyrodę różnych miejsc. A Noel B. Rowland pracuje w szpitalu i teraz gdy rozpoczęła drugą specjalizację też czasami może być traktowana jako rezydentka, która tylko się przygląda :lol:

daire bousfield
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:buahaha: witam pana, zapraszam na dyżur, koniec przerwy ^^ daire bousfield
rezydent — cairns hospital
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
forgiving who you are, for what you stand to gain. just know that if you hide, it doesn't go away. when you get out of bed, don't end up stranded. horrified with each stone on the stage, my little dark age.
no hejka Harriet L. Pemberton <33 tak jak w przypadku innych równolatków zaproponowałabym tutaj trochę dłuższą znajomość, ale z mniej przyjemnym początkiem. Rodzina Elodie ZNACZNIE się różni od środowiska, w którym on był wychowany i jako dzieciak pod wpływem starych z kijem wiadomo-gdzie brał ją za dziwaczkę. Pewnie jej dokuczał z kolegami, taki wredny mały gnojek z niego był, a później jej koszmar ustał, bo zmienił szkołę. Na stówę nie wspomina go dobrze, zresztą nie ma co się dziwić, ALE TERAZ jak są dorosłymi prykami Daire zazdrości jej wolności. Trochę mu zajęło zrozumienie, że tak naprawdę to Ell od zawsze miała lepiej w życiu, niż on sam, bo przynajmniej mogła się skupić na swoich potrzebach a nie realizować cudze plany. Poza tym lubię energię tej postaci i chciałabym, by w przyszłości przekonała się, że Daire nie jest już tym samym pajacem, co kiedyś w podstawówce ok :lol:
A z Noel dla odmiany chciałabym pozytyw od początku! Jako dobra koleżanka po fachu, która jeszcze do niedawna była na jego miejscu może mu udzielać paru porad albo wymieniać porozumiewawcze spojrzenia na korytarzach, gdy Charlotte nim za bardzo dyryguje! No i może da się kiedyś zaprosić na piwo po pracy :tear:

Charlotte Hargreeves dzień dobry pani doktor, już dopijam kawkę (naszą ulubioną) :tea:
powitalny kokos
1495
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
daire bousfield, przyszłam tylko powiedzieć, że wszystko mi pasuje! I idźmy coś grać :hihihi:
ghostwriter — ocean reeve publishing
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Pisze biografie i denne książki za celebrytów, a jej największym marzeniem jest wydać własny tomik poezji.
daire bousfield pisze: 16 lip 2022, 11:26
Gypsy Farnham <3 Skoro są w tym samym wieku to możemy wykorzystać ten fakt do zakumplowania ich już w dzieciństwie. Co prawda, Daire większą część edukacji spędził w prywatnych placówkach, ale zanim do tego doszło mógł właśnie w nią rzucać papierowymi kulkami, na balu przebierańców poprosić do tańca, a potem wrócić do starych nawyków i wytykać jej język na lekcjach matematyki. Pewnie z czasem widzieli się sporadycznie na mieście, może wśród wspólnych znajomych a bycie na studiach w rozjazdach całkowicie zabrało im jakiekolwiek interakcje, aż do czasu jej pobytu w szpitalu. Na jej oddziale nie bywał za często, ale przecież mogli się mijać na korytarzach w odnogach budynku, aż w końcu podjął pierwszy krok i zgadał do dawnej koleżanki. Czy z czasem dowiedział się o wadzie serca to zostawię tobie do zadecydowania, jednak myślę, że mogliby być fajnymi kumplami, nawet przyjaciółmi jeśli ładnie się to ułoży <33 Gie też bym sobie chętnie przyjęła, ale jakoś nie umiem znaleźć powiązania. Mogli kiedyś randkować i teraz nie mają po sobie dobrych wspomnień? Jeszcze jako gówniarze licealne? Nie wiem w ogóle czy tutaj w tym kierunku iść :lol:
w sumie tak sobie myślę, że jeśli nie drążyłby tematu, mógł nie wiedzieć. Mógł też wiedzieć, ale po prostu o tym z nią nie rozmawiać. Jeśli nie obchodziłby się z nią jak z jajkiem, tylko traktował ją normalnie, jak każdą inną, zdrową osobę - czego ona bez wątpienia wtedy potrzebowała, to rzeczywiście mogłoby poskutkować ładną, szczerą przyjaźnią. Mógł po prostu być obok i nawet w najbardziej durny sposób odciągać jej myśli od miejsca, w którym akurat się znajdowali, za to na pewno byłaby mu mega wdzięczna :hihihi: a jeśli chodzi o Gię, to w sumie jakiś były z tamtych czasów by jej się przydał, więc nie pogardzę! To mogło być szybkie, krótkie i zakończone w jakichś mega niemiłych okolicznościach. W sumie nie wiem jak planujesz pociągnąć sobie wątek narkotykowy, ale Gia jest na tle dragów trochę przewrażliwiona, bo doprowadziły do rozpadu jej rodziny, więc gdybyś chciała kiedyś ich relację jakoś pociągnąć, to myślę, że byłby to fajny punkt zaczepienia do jej rozwoju :hm:
powitalny kokos
Magda
rezydent — cairns hospital
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
forgiving who you are, for what you stand to gain. just know that if you hide, it doesn't go away. when you get out of bed, don't end up stranded. horrified with each stone on the stage, my little dark age.
nie drążył tematu, pewnie też nie wypytywał a po prostu czasem przynosił jej kawę trochę lepszą od tej z automatu i pewnie, jak nikt nad nim nie wisiał to pokazywał jej jakieś zakamarki w szpitalu by zabić czas. więc to mógłby być okres, w którym relacja kwitła <3 narkotyki zaczęły się na jego studiach w cairns, przed tym nigdy nie miał styczności z nimi, więc nie wiem czy w przeszłości mieli jakieś sprzeczki na tym tle, ale w przyszłości możemy nad tym pomyśleć. w końcu nie tak łatwo jest się z tego wyplątać :hm:
Gypsy Farnham
powitalny kokos
1495
ODPOWIEDZ