kucharz — lorne bay beach restaurant
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
kilka dni temu uciekła sprzed ołtarza i nie ma pojęcia, co powinna ze sobą zrobić
crea lindgren
ma 26 lat, nigdy nie wyjeżdżała z lorne dalej niż do cairns, ilustruje książki dla dzieci i gotuje w lorne bay beach restaurant;
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
martyna
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Cześć!
Przychodzę po relację, gdy Hyde jest szefem Beach Restaurant i gwiazdką kulinarnego świata <3 creason lindgren
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
kucharz — lorne bay beach restaurant
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
kilka dni temu uciekła sprzed ołtarza i nie ma pojęcia, co powinna ze sobą zrobić
o, super! crea nie jest gwiazdką, ale jest świetna w tym, co robi, więc pewnie dobrze się dogadują, chociaż nie wiem czy wolisz, żeby hyde był raczej szefem z przymrużeniem oka (to znaczy, oprócz pracy mogą sobie jeszcze pogadać o życiu i nie ma tak całkiem gdzieś eksperymentów crei), czy raczej nie za bardzo za nią przepada, bo wtyka za bardzo swój nos, czy ewentualnie gdzieś tam po cichu ją lubi, ale nie okazuje jej tego, bo widzi w niej jakiś potencjał, więc chce z niej wyciągnąć jeszcze więcej (czyli bardziej rola, hm... mentora?)?

Hyde O. Terrell
powitalny kokos
martyna
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde bardzo nie lubi, gdy ktoś eksperymentuje w jego kuchni bez jego zgody bądź odpowiedniej informacji, gdyż ma obsesję na punkcie przestrzegania odpowiednich zasad oraz przede wszystkim bezpieczeństwa swoich klientów, jeśli więc Crea próbowałaby coś kombinować bez jego wiedzy podczas pracy zapewne by się pieklił strasznie, ale jeśli przyszłaby do niego z jakimiś nowymi pomysłami czy próbkami z pewnością by jej wysłuchał. Wydaje mi się, że tu możnaby iść w hybrydę tych dwóch, Hyde zapewne widzi w niej potencjał i chce z niej wyciągnąć ile się da nie raz będąc bardzo przy tym szorstkim, ale miewa momenty, zapewne po tych najcięższych dniach gdzie trochę opuszcza gardę i daje się wciągnąć w jakąś szczerą rozmowę <3
creason lindgren
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
kucharz — lorne bay beach restaurant
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
kilka dni temu uciekła sprzed ołtarza i nie ma pojęcia, co powinna ze sobą zrobić
bardziej chodziło mi o to, że ona sobie eksperymentuje po godzinach, informuje go o swoich nowościach, a on nie ma tego gdzieś, tylko mówi 'o, to całkiem w porządku brzmi, tylko może zmień to na tamto i wtedy dodamy to do menu', czyli właśnie taka mentorsko-siostrzano-braterska relacja? chyba tak bym to nazwała <3

Hyde O. Terrell
powitalny kokos
martyna
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
creason lindgren dzień dobry <3 wydaje mi się, że powinniśmy się znać. Mieszkamy w tej samej dzielnicy i jesteśmy w tym samym wieku, więc pewnie razem chodziliśmy do szkoły <3
powitalny kokos
x
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
creason lindgren Bardzo tak, biorę! I jak będziesz chciała zagrać to łap mnie śmiało <3
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
kucharz — lorne bay beach restaurant
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
kilka dni temu uciekła sprzed ołtarza i nie ma pojęcia, co powinna ze sobą zrobić
Iuppiter Weaving, w takim razie dałabym im przyjaciół z dzieciństwa, którzy zawsze są przy sobie i już właściwie nie pamiętają czasów, kiedy byli osobno, mogą na siebie liczyć, czasami rzucają talerzami, a innym razem wsiadają w samochód i pędzą trasą wzdłuż wybrzeża i szukają przygód i pewnie crea zazdrości mu włosów :lol:

Hyde O. Terrell, złapię cię za chwilę i pewnie złapię cię też dawseyem na audrey niebawem na pw <3
powitalny kokos
martyna
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
creason lindgren Zapraszam i tu i tu <3
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
creason lindgren jestem za <3 jak będziesz chciała grać, wpadaj na PW
powitalny kokos
x
kucharz — lorne bay beach restaurant
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
kilka dni temu uciekła sprzed ołtarza i nie ma pojęcia, co powinna ze sobą zrobić
Hyde O. Terrell, Iuppiter Weaving odezwałam się na pw <3
powitalny kokos
martyna
ODPOWIEDZ