aktor — cały świat
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie.
monty wordsworth
Monty jest dość znanym aktorem, który wychował się w prywatności Lorne Bay. Jest, a właściwie był znany pod imieniem Willem, ale od czasu poważnego wypadku przestał się pokazywać publicznie i zawiesił swoją karierę - głównie dlatego, że ma problemy z pamięcią, o czym nie poinformowano prasy. Szukam dla niego znajomości sprzed wypadku, których nie pamięta, oraz takich, które zawarł dopiero niedawno - a więc w czasie odkrywania, że powrót do sławy niekoniecznie go interesuje.

alty baillirgian
on my silent days i miss you a little louder

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
lotopałanka
.
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Cześć, monty wordsworth!
Ptaszki ćwierkają, że szukasz znajomych, więc przychodzę ofiarować ci moje dzieci :hihi:
Myślałam o Ell, która, żyjąc w swoim małym, ograniczonym świecie, nawet nie wiedziałaby, że blondyn jest g w i a z d ą dużego formatu. I pewnie denerwowałaby się, kiedy wciąż zapominałby jej imienia.
Mogę też oddać Hardena – tutaj nawet może być to znajomość sprzed lat, z młodości chłopaków, a po powrocie Monty mógł wpaść na niego w Rudd's. Barmanów najłatwiej wciskać do relacji, a czasami dadzą też zniżkę na piwo lub dwa :lol:
od niedawna inspektor — australian federal police
28 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
hope some of the other worlds are easier on me.
pamiętaj o tej wizytówce, którą wsunąłem ci w szpitalu :hihihi:
o brutusowej miłości też pamiętaj!
Obrazek
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
monty wordsworth Celestine lubi balować ze sławnymi ludźmi, więc mogę ją na coś zaproponować. Jest obdarta z moralności, więc może to być koleżanka, mogli też się przespać w przeszłości, tudzież niedawno, mogli też się nie polubić, pełna dowolność :3
I jak jeszcze kogoś ode mnie chcesz, to śmiało bierz resztę <3
ODPOWIEDZ