Strona 1 z 1

Spacer po mieście - poznaj wszystkie dzielnice Lorne Bay

: 01 wrz 2022, 12:19
Bunyip
spacer po miasteczku
zabawa fabularna
Choć Lorne Bay jest małym miasteczkiem, skrywa w sobie wiele magicznych zakątków i nieodkrytych zagadek. Zapraszamy cię do udziału w nowej, specjalnej zabawie, w której wspólnie będziemy poznawać wszystkie dzielnice Przylądka Koali. Udział w niej może wziąć każdy gracz posiadający aktywne konto, a dołączenie do niej jak i zrezygnowanie z dalszej części trwania zadań jest dobrowolne i odbyć może się w dowolnym etapie. Podczas trwania zabawy zdobywać będziesz punkty, które w późniejszym czasie będziesz mógł wymieć na interesujące cię nagrody! :milosc:

Dla ułatwienia, zabawę tę postanowiłyśmy nazwać "rozdziałami", jako że co miesiąc pojawiać się będzie na forum nowa odsłona zadań fabularnych. W każdej z nich główną rolę odgrywać będzie kolejna z dzielnic miasteczka, którą będziesz mógł poznać dokładniej dzięki serii trzech wyzwań, na których wykonanie będziesz mieć cały miesiąc. :salute:

Pierwszy, wrześniowy rozdział dedykujemy Sapphire River! Która dzielnica rozpocznie kolejny miesiąc? Weź udział w powyższej ankiecie i pomóż nam podjąć odpowiednią decyzję!

Ankieta trwa siedem dni i udział w niej mogą brać tylko aktywni użytkownicy. Głos oddać można wyłącznie raz, z dowolnego multikonta.

Zadania możesz realizować w sposób dowolny - od ciebie zależy to, czy wykonasz je wszystkie, czy tylko jedno z nich. Zadania są punktowane i ich maksymalna liczba, którą uzyskać można w każdym miesiącu, wynosi 10. Punkty wymieniać można na nagrody zgodnie z poniższą rozpiską:

  • 2 punkty - wybrana nagroda z pierwszej puli
    3 - 5 punktów - wybrana nagroda z puli pierwszej bądź drugiej
    6 - 8 punktów - wybrana nagroda z puli pierwszej, drugiej bądź trzeciej
    10 punktów - wybrana nagroda z dowolnej puli

Punkty przyznawane są co miesiąc i nie mogą być łączone z kolejnymi rozdziałami.

Uwaga! Jeśli dwukrotnie nie wykonasz powierzonych ci przez Mistrza Gry zadań, utracisz możliwość dalszego udziału w zabawie.

Rozdział pierwszy odnajdziesz tutaj! <3