Wybierz dzielnicę, którą będziemy odkrywać w październiku

Czas głosowania minął 08 wrz 2022, 12:19

opal moonlane
6
35%
fluorite view
2
12%
pearl lagune
3
18%
carnelian land
2
12%
tingaree
4
24%
gahdun island
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 17

lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
spacer po miasteczku
zabawa fabularna
Choć Lorne Bay jest małym miasteczkiem, skrywa w sobie wiele magicznych zakątków i nieodkrytych zagadek. Zapraszamy cię do udziału w nowej, specjalnej zabawie, w której wspólnie będziemy poznawać wszystkie dzielnice Przylądka Koali. Udział w niej może wziąć każdy gracz posiadający aktywne konto, a dołączenie do niej jak i zrezygnowanie z dalszej części trwania zadań jest dobrowolne i odbyć może się w dowolnym etapie. Podczas trwania zabawy zdobywać będziesz punkty, które w późniejszym czasie będziesz mógł wymieć na interesujące cię nagrody! :milosc:

Dla ułatwienia, zabawę tę postanowiłyśmy nazwać "rozdziałami", jako że co miesiąc pojawiać się będzie na forum nowa odsłona zadań fabularnych. W każdej z nich główną rolę odgrywać będzie kolejna z dzielnic miasteczka, którą będziesz mógł poznać dokładniej dzięki serii trzech wyzwań, na których wykonanie będziesz mieć cały miesiąc. :salute:

Pierwszy, wrześniowy rozdział dedykujemy Sapphire River! Która dzielnica rozpocznie kolejny miesiąc? Weź udział w powyższej ankiecie i pomóż nam podjąć odpowiednią decyzję!

Ankieta trwa siedem dni i udział w niej mogą brać tylko aktywni użytkownicy. Głos oddać można wyłącznie raz, z dowolnego multikonta.

Zadania możesz realizować w sposób dowolny - od ciebie zależy to, czy wykonasz je wszystkie, czy tylko jedno z nich. Zadania są punktowane i ich maksymalna liczba, którą uzyskać można w każdym miesiącu, wynosi 10. Punkty wymieniać można na nagrody zgodnie z poniższą rozpiską:

  • 2 punkty - wybrana nagroda z pierwszej puli
    3 - 5 punktów - wybrana nagroda z puli pierwszej bądź drugiej
    6 - 8 punktów - wybrana nagroda z puli pierwszej, drugiej bądź trzeciej
    10 punktów - wybrana nagroda z dowolnej puli

Punkty przyznawane są co miesiąc i nie mogą być łączone z kolejnymi rozdziałami.

Uwaga! Jeśli dwukrotnie nie wykonasz powierzonych ci przez Mistrza Gry zadań, utracisz możliwość dalszego udziału w zabawie.

Rozdział pierwszy odnajdziesz tutaj! <3
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont