

and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea

Rozpoczynamy najbardziej romantyczny miesiąc, i z tej okazji zapraszamy was do wzięcia udziału w walentynkowej grze planszowej. Odnajdziecie w niej zadania sprzyjające romansom i przyjacielskim spotkaniom, a także pełne adrenaliny pola-akcje! O tym, na jakie traficie, decydować będzie oczywiście kostka

Na planszy kryją się zadania różnego charakteru, jak i poziomu trudności. Niektóre skrywają w sobie dodatkowe nagrody i bonusy, więc trzymamy kciuki, by każdemu dopisało szczęście! Niektóre pola posiadają na sobie ukryty znacznik (dostępny wyłącznie dla Administracji) i kiedy na nie traficie, wskazane przez was na początku zabawy walentynki, otrzymają drobne upominki w swoich dziennikach

2. W zabawie można brać udział wszystkimi multikontami wymiennie, jednakże każdy gracz otrzyma wyłącznie jeden komplet nagród.
3. Edycja rzutów kostką jest zabroniona - w razie pomyłek i nieprawidłowego rzutu, prosimy o kontakt przez pw, w celu potwierdzenia (przypominamy, że rzut doda się poprawnie tylko z tego konta, na którym jesteś obecnie zalogowany).
4. Gra kończy się, kiedy użytkownik wykona minimum 10 zadań, które są oznaczone ikoną serca, lub dotrze na pole "finish line". Odpowiednie nagrody zostaną przyznane po oficjalnym zakończeniu całej zabawy.
5. Oprócz nagród końcowych, gracz może otrzymywać dodatkowe bonusy, wobec czego na początku zabawy musi wskazać jeden dziennik, w którym te będą gromadzone.
6. Podczas rzutów kostką, należy posługiwać się kodem 1d6.
7. Każdemu użytkownikowi przysługuje jeden rzut kością na dzień, chyba że wypadnie mu pole mówiące inaczej (tj. utrata kolejki, ponowny rzut kością). Nowy rzut wykonuje się z równoczesnym wskazaniem realizacji zadania z pola, na którym gracz się zatrzymał.
8. Nowy rzut kostką można wykonać tylko wtedy, gdy pod poprzednim znajduje się potwierdzający komentarz MG.
9. Przebieg gry wygląda tak samo, jak w tradycyjnej planszówce — na początku wykonaj rzut kością i udaj się na pole, które wskaże. Każdy kolejny rzut wskazywać będzie, o ile oczek musisz poruszać się do przodu.
10. W razie pytań prosimy o kontakt z benjamin hargrove.
Za pomoc w przygotowaniu gry dziękujemy Zosi (achilles cosgrove)

Za przejście całej planszy bądź wykonanie przynajmniej 10 zadań (z sercem) otrzymasz kupon 10 punktów.
Dodatkowo gracze, którym uda się dotrzeć na metę, otrzymają kupon specjalny "multi PRO".
Aby wejść do zabawy, należy wypełnić poniższy kod i wysłać go na pw na konto Bunyip.
CODE: Zaznacz cały
[b]Gracz:[/b] podaj nick/imię
[b]Moja walentynka:[/b] [url=dziennik mg]imię i nazwisko[/url]
[b]Secret crush:[/b] [url=dziennik mg]imię i nazwisko[/url]
secret crush — postać należąca do gracza, z którym nie posiadasz relacji i marzy ci się gra z nim — doceń gracza i przyznaj, która postać zdobywa twoje serce!
Wskazani gracze anonimowo mogą otrzymywać dzięki tobie nagrody

Kolejnym krokiem jest kliknięcie na poniższej planszy pola "start" i wykonanie skrywającego się tam polecenia

Aby wejść do zabawy, przygotuj swój unikatowy, walentynkowy nick* zawodnika, korzystając z karty poniżej. Następnie wrzuć poniższy kod i wykonaj w nim pierwszy rzut kostką

CODE: Zaznacz cały
[gr]START[/gr]
[b]Zawodnik:[/b] podaj swój walentynkowy nick (posługuj się tym samym do końca zabawy!)
[b]Dziennik MG:[/b] [url=]klik[/url]
/wykonaj rzut kością (1d6 w tym temacie)/
LISTA ZAJĘTYCH NICKÓW:
— baby heartbreaker (achilles cosgrove) ;
— bubbly love-bunny (weaver hazelwood);
— bubbly sexbomb (Reyah Morales);
— Darling Cream-Puff (Julian Ramsey) ;
— darling sexbomb (daphne mortensen) ;
— dreamy love-bug (nellie vestergaard) ;
— dreamy love-bunny (cassius knightley);
— dreamy pants-on-fire (raul muñoz) ;
— fancy sexbomb (walter wainwright);
— flirty baby-cakes (Agatha Cartwright);
— flirty cutie-pie (alora monaghan) ;
— flirty heartbreaker (belly beckett);
— flirty love-bunny (Claire Buxton);
— flirty kissy-face (Cosmo Hargreeves) ;
— flirty sugar-lips (devon callaghan);
— lady love-bug (Andie Green) ;
— Lovey Sugar-Lips (tamisha e. coppola);
— miss hot-stuff (hawkethorne crane) ;
— muffin sweet-pea (wren lanterman);
— naughty sugar-lips (connell henderson);
— princess sexbomb (elena castellano);
— Sassy Hot-stuff (Nathaniel Hawthorne) ;
— sassy sugar lips (Nephele Delancey-Schuyler);
— Senator baby-cakes (Flavia Frazer);
— silly cream-puff (cami o'brallaghan) ;
— Silly Love-bunny (Barbie Baranski);
— silly kissy-face (candela fitzgerald) ;
— silly sexbomb (Milagros Sánchez );
— silly sweet-pea (elena castellano) ;
— snuggles baby-cakes (Luna Dashwood);
— snuggles cuttie-pie (Addie Callaghan);
— snuggles heartbreaker (Harden E. Caulfield);
— Snuggles Sweet-pea (Preston Turner);
— Spicy Pants on fire (Flora Larson) ;
— twinkly cream-puff (connell henderson) ;
— Twinkly Sugar-lips (tove rosenthal) ;

Rzuć ponownie kością już teraz i idź do przodu! Następnie wykonaj polecenie z pola, na którym staniesz.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 1
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj ponowny rzut kością/
Na 72h ustaw na jednym, dowolnym koncie walentynkowy avatar. Jeśli wykonujesz to zadanie po raz kolejny, musisz wybrać inne konto. Jeśli posiadasz tylko jedno, musisz stworzyć nowy av

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 2
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] @oznacz profil z avatarem
/wykonaj nowy rzut kością/
Wyślij smsowo lub wstaw na instagram twojej postaci pięć motywów (pionowo, poziomo lub w ukosie) widocznych na karcie poniżej (5 smsów wysłanych do innego użytkownika/użytkowników lub 5 postów ig). Jeśli stajesz na tym polu ponownie, musisz wybrać inny rząd.

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 3
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wybrane bingo:[/b] [url=]link do obrazka z zaznaczonym, wybranym rzędem[/url]
[b]Zdjęcia:[/b]
[url=]#1[/url]
[url=]#2[/url]
[url=]#3[/url]
[url=]#4[/url]
[url=]#5[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Udaj się na shoutbox i poproś zebrane tam osoby, o wybranie dla ciebie jednego słowa z kategorii:
smak / słodycze / kwiat (wybierz dowolną).
Wpleć do posta odpowiedź udzieloną przez pierwszego forumowego pomocnika, zrób screen sb i podkreśl odpowiedni fragment

(Jeśli więc wybierasz kategorię kwiat, i w odpowiedzi otrzymasz storczyk, musisz wpleść go do pisanego posta.)
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 4
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Otrzymany motyw:[/b] [url=]screen sb[/url]
[b]Post:[/b] [url=]klik[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Rozpocznij nową grę inspirowaną filmową komedią romantyczną. Aby zaliczyć to zadanie, możesz napisać w niej dowolną liczbę postów — w jednym z nich musisz nakreślić jednak fabułę inspirowaną wybranym dziełem. Jeśli stajesz na tym polu ponownie, musisz zacząć kolejną grę dla innej postaci i wybrać inną produkcję.
Uwaga — filmy nie powinny się powtarzać.
Lista wybranych produkcji:
1. "ilu miałaś facetów?"
2. Rozbitkowie
3. Bridget Jones: W pogoni za rozumem (x3)
4. He's just not into you
5. Rzymskie wakacje
6. 10 things i hate about you
7. Dwa miliony dolarów napiwku (x2)
8. When Harry Met Sally
9. Notting Hill
10. To tylko seks
11. Przesiadując przy cieście w barach
12. Ja cię kocham, a ty z nim (Dan in Real Life)
13. Romans na dwie noce (Two night stand)
14. Jestem na tak
15. along for the ride
16. Jak stracić chłopaka w 10 dni
17. No Strings Attached
18. Friends (with Benefits)
19. Wedding Crashers
20. Druhny
21. randka na weselu
22. Ja cię kocham, a ty śpisz
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 5
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wybrany film:[/b] tytuł
[b]Gra:[/b] [url=]klik[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Nie wykonujesz dzisiaj żadnego zadania! Wykonaj nowy rzut kostką jutro, za pomocą kodu:
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 6
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kostką/
dawne polecenie
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 6 [ph]duotone ph-arrow-u-up-right[/ph] start
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kostką/
Jak wiele wiesz o święcie zakochanych? Wejdź na stronę z testem i wróć do gry, jeśli uzyskasz wynik na minimum 8/10. Jeśli staniesz na tym polu ponownie, wykonaj quiz od nowa.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 7
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Test:[/b] [url=]screen wyniku[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Jak dobrze znasz postacie mieszkające w Lorne Bay? Wypełnij poniższy kwestionariusz i spróbuj odnaleźć swoją soulmate. (Jeśli trafiasz na to pole ponownie, musisz wypełnić je inną postacią)

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 8
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Imię i nazwisko postaci wypełniającej:[/b]
[spoiler=Kwestionariusz][img]txt[/img][/spoiler]
/wykonaj nowy rzut kością/
Trafiasz do miłosnego więzienia! Przenieś się na pole numer
Następny ruch wykonujesz z pola 16.
Zerknij na posta, który został dodany przed tobą i idź do przodu tę samą ilość oczek.*
* Skopiuj wynik rzutu gracza, który dodał post przed tobą w momencie, w którym kostka wysłała cię na to pole (na przykładzie: stał_ś wcześniej na polu numer osiem i w nowym rzucie wypadła ci liczba 2, co przenosi cię na pole numer 10; nad twoim ruchem innemu graczowi wypadła liczba 3, więc to właśnie o tyle pól musisz przesunąć wirtualny pionek do przodu, za pomocą zamieszczonego poniżej kodu).
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 10
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Kopiowany ruch:[/b] liczba wylosowana przez gracza wyżej
Na przynajmniej 72h ustaw na jednym, dowolnym koncie walentynkową rangę. Jeśli wykonujesz to zadanie po raz kolejny, musisz wybrać inne konto. Jeśli posiadasz tylko jedno, musisz ustawić nową rangę

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 11
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] @oznacz profil z rangą
/wykonaj nowy rzut kością/
Wstaw na instagram zdjęcie przedstawiające postać (istniejącą na forum), która nie należy do ciebie. Jeśli wykonujesz to zadanie ponownie, musisz wybrać inną postać.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 12
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] [url=]instagram[/url] + @oznacz wybraną postać
/wykonaj nowy rzut kością/
Otrzymujesz fabularną nagrodę dla pary! Trafi ona do wskazanego przez ciebie na początku gry dziennika, ale możesz wykonać ją dowolnym multikontem. Za prawidłowe odegranie otrzymanego scenariusza, ty i twój partner otrzymacie dodatkową nagrodę punktową!
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 13
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kością/
Na 72h ustaw na jednym, dowolnym koncie walentynkowy avatar. Jeśli wykonujesz to zadanie po raz kolejny, musisz wybrać inne konto. Jeśli posiadasz tylko jedno, musisz stworzyć nowy av

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 14
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] @oznacz profil z avatarem
/wykonaj nowy rzut kością/
Co twoja postać posiada na sumieniu? Zamiast pić za każdym razem, gdy przyznaje się do zrobienia czegoś z poniższej listy, wyznaj to w treści pisanego posta. Zasada jest prosta: wybierz z listy trzy twierdzenia i opisz je w poście, przy czym tylko jedno z nich może tyczyć się sytuacji, która jeszcze nie spotkała twojej postaci. Odpowiednie zdania należy podkreślić

Jeśli stajesz na tym polu po raz kolejny, musisz wybrać trzy inne frazy.

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 15
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] [url=]post[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Znajdujesz się w międzynarodowym więzieniu (miłości)! Twoje wszystkie ruchy są zamrożone, a powrót do gry umożliwiają ci wyłącznie dwie decyzje:
- 1. dwukrotnie, w trakcie całej gry, możesz powrócić na pole "start" i zacząć zabawę od nowa;
2. wybierz z poniższej puli dostępny kupon miłości (ich ilość jest limitowana) i zrealizuj go w grze — po prawidłowym wykonaniu zadania, możesz kontynuować dalej zabawę od tego miejsca, bez względu na to, gdzie wcześniej znajdował się twój pionek.
CODE: Zaznacz cały
[gr]START — WYJŚCIE Z WIĘZIENIA[/gr]
[b]Zawodnik:[/b] podaj swój walentynkowy nick
/nowy rzut kostką/
CODE: Zaznacz cały
[gr]WIĘZIENIE MIŁOŚCI[/gr]
[b]Zawodnik:[/b] podaj swój walentynkowy nick
[b]Wybrany kupon:[/b] numer

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 16
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] [url=]gra[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Rzuć ponownie kością już teraz i idź do przodu! Następnie wykonaj polecenie z pola, na którym staniesz.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 17
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj ponowny rzut kością/
Nie wykonujesz dzisiaj żadnego zadania! Wykonaj nowy rzut kostką jutro, za pomocą kodu:
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 18
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kością/
dawne polecenie
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 18
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kością/
W dowolny sposób przygotuj dla (wybranej na początku zabawy) postaci walentynkę — możesz ją narysować bądź stworzyć w inny, kreatywny sposób. Zabrania się korzystania z AI oraz gotowych prac. Jeśli stajesz na tym polu ponownie, stwórz nową walentynkę.
Gotową pracę wyślij na pw Bunyip.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 19
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[u]Potwierdzam wykonanie zadania.[/u]
/wykonaj nowy rzut kością/
Poczuj się jak bohater filmowy inspirując się w swoich grach znanymi romantycznymi fabułami dużego ekranu.
Zawrzyj w treści posta pięć motywów (pionowo, poziomo lub w ukosie) widocznych na karcie poniżej — możesz wykonać to zadanie w jednym poście bądź pięciu, przy czym dopuszczamy podlinkowanie maksymalnie czterech starych postów — przynajmniej jeden z nich musi być nowy. Jeśli stajesz na tym polu ponownie, wybierz inny rząd.

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 20
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wybrane bingo:[/b] [url=]link do obrazka z zaznaczonym, wybranym rzędem[/url]
[b]Motywy:[/b]
[url=]#1[/url]
[url=]#2[/url]
[url=]#3[/url]
[url=]#4[/url]
[url=]#5[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Otrzymujesz techniczną nagrodę dla pary! Trafi ona do wskazanego przez ciebie na początku gry dziennika, ale możesz zrealizować ją dowolnym multikontem.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 21
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kością/
Wstaw na instagram zdjęcie przedstawiające postać (istniejącą na forum), która nie należy do ciebie. Jeśli wykonujesz to zadanie ponownie, musisz wybrać inną postać.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 22
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] [url=]instagram[/url] + @oznacz wybraną postać
/wykonaj nowy rzut kością/
Nie wykonujesz dzisiaj żadnego zadania! Wykonaj nowy rzut kostką jutro, za pomocą kodu:
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 23
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kostką/
dawne polecenie
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 23 [ph]duotone ph-arrow-u-up-right[/ph] start
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kostką/
Na 72h ustaw na jednym, dowolnym koncie walentynkowy avatar. Jeśli wykonujesz to zadanie po raz kolejny, musisz wybrać inne konto. Jeśli posiadasz tylko jedno, musisz stworzyć nowy av

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 24
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] @oznacz profil z avatarem
/wykonaj nowy rzut kością/
Zacznij nową grę, w tytule której ustawisz cytat z ulubionej piosenki miłosnej. Jeśli stajesz na tym polu ponownie, zacznij kolejną grę dla innej postaci i z inną piosenką.
Uwaga — piosenki nie mogą się powtarzać!
Zajęte utwory:
1. DSRT — cinematic love
2. The Knife - Heartbeats
3. whitney houston - i have nothing
4. Bastille - Things We Lost In The Fire
6. Rag'n'Bone Man - Skin
7. Electric Callboy - Arrow of love
8. Joy Division — in a lonely place
9. britney spears - criminal
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 25
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] [url=]gra[/url]
[b]Wybrana piosenka:[/b] tytuł
/wykonaj nowy rzut kością/
Stwórz moodboard swojej postaci, na którym znajdzie się przynajmniej pięć różnych elementów. Jeśli wykonujesz to zadanie po raz kolejny, musisz wybrać inne konto. Jeśli posiadasz tylko jedno, musisz stworzyć nowy moodboard

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 26
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[spoiler=moodboard][img]LINK[/img][/spoiler]
/wykonaj nowy rzut kością/
Odpowiedz na przynajmniej pięć pytań poniższego quizu w treści posta. Zasady są następujące:
1. zadanie możesz zrealizować tylko w jednym poście;
2. nie możesz wpisać do posta pytań naprowadzających, a po prostu wpleść do niego informacje będące odpowiedziami;
3. wplatane fragmenty muszą być dodane jako część fabularna (nie mogą być wmieszane jako off-top);
4. odpowiedzi muszą zostać podkreślone.
Jeśli wykonujesz to zadanie po raz kolejny, musisz wybrać inne pytania i zrealizować je (jeśli posiadasz kilka) innym kontem .

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 27
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Post:[/b] [url=]klik[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
W imieniu swojej postaci przygotuj romantyczną składankę ulubionych utworów dedykując ją jej ukochanemu/ukochanej — zamieść tam pięć piosenek, którym nie sposób się oprzeć. Wypełnij poniższy kod i wklej go w temacie "czego teraz słuchasz", a następnie wróć do gry, wypełniając nasz tradycyjny formularz potwierdzenia

CODE: Zaznacz cały
[listazadan][oknozadania][zad1=#ecbfbf]mixtape[/zad1] [color=#ecbfbf][size=150][ph]duotone ph-music-notes[/ph][/size][/color]
[zad2][color=#ecbfbf][b]#1[/b][/color] artysta — utwór
[color=#ecbfbf][b]#2[/b][/color] artysta — utwór
[color=#ecbfbf][b]#3[/b][/color] artysta — utwór
[color=#ecbfbf][b]#4[/b][/color] artysta — utwór
[color=#ecbfbf][b]#5[/b][/color] artysta — utwór
[/zad2][/oknozadania]
[oznaczenie]@OZNACZ POSTAĆ[/oznaczenie]
[/listazadan]
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 28
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Zadanie:[/b] [url=]mixtape[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Nie wykonujesz dzisiaj żadnego zadania! Wykonaj nowy rzut kostką jutro, za pomocą kodu:
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 29
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kostką/
dawne polecenie
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 29
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj nowy rzut kością/
Trafiasz do miłosnego więzienia! Przenieś się na pole numer
Następny ruch wykonujesz z pola 16.
Zawrzyj w treści jednego posta pięć słów (pionowo, poziomo lub w ukosie) bezpośrednio kojarzących się z ikonami na karcie poniżej. Jeśli stajesz na tym polu ponownie, musisz, w miarę możliwości, wybrać inny rząd.
Słowa należy podkreślić


CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 31
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wybrane bingo:[/b] [url=]link do obrazka z zaznaczonym, wybranym rzędem[/url]
[b]Słowa:[/b] [url=]post[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Wypełnij puste pola z poniższej karty tak, by pasowały do reszty tekstu — zakazujemy jednak wulgarnych opcji oraz, oczywiście, powtarzania tego, co znajduje się w oryginale piosenki


CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 32
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[spoiler=wrong answers only][img]LINK[/img][/spoiler]
/wykonaj nowy rzut kością/
Rzuć ponownie kością już teraz i cofnij się! Następnie wykonaj polecenie z pola, na którym staniesz.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 33
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj ponowny rzut kością/
Co twoja postać posiada na sumieniu? Zamiast pić za każdym razem, gdy przyznaje się do zrobienia czegoś z poniższej listy, wyznaj to w treści pisanego posta. Zasada jest prosta: wybierz z listy trzy twierdzenia i opisz je w poście, przy czym tylko jedno z nich może tyczyć się sytuacji, która jeszcze nie spotkała twojej postaci. Odpowiednie zdania należy podkreślić

Jeśli stajesz na tym polu po raz kolejny, musisz wybrać trzy inne frazy.

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 34
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykonane zadanie:[/b] [url=]post[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Zerknij na poniższą wykreślankę i zaznacz na niej te 3 walentynkowe wyrazy* (mogą składać się z dwóch słów), które jako pierwsze wyodrębnią się spośród innych! Następnie wykorzystaj je, każde z osobna, do ustalenia trzech różnych relacji z postaciami, z którymi jeszcze takich nie posiadasz



CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 35
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wykreślanka:[/b] [url=]odnalezione słowa[/url]
[b]Relacje:[/b]
[url=]#1[/url]
[url=]#2[/url]
[url=]#3[/url]
/wykonaj ponowny rzut kością/
Udaj się na shoutbox i poproś zebrane tam osoby, o wybranie dla ciebie jednego słowa z kategorii:
kolor / pierwsze słowo posta / miasto (wybierz dowolną).
Wpleć do posta odpowiedź udzieloną przez pierwszego forumowego pomocnika, zrób screen sb i podkreśl odpowiedni fragment

(Jeśli więc wybierasz kategorię pierwsze słowo, i w odpowiedzi otrzymasz słońce, musisz napisać nowego posta i zacząć go od dowolnej odmiany słowa "słońce".)
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 36
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Otrzymany motyw:[/b] [url=]screen sb[/url]
[b]Post:[/b] [url=]klik[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Poczuj się jak bohater filmowy inspirując się w swoich grach znanymi romantycznymi fabułami dużego ekranu.
Zawrzyj w treści posta pięć motywów (pionowo, poziomo lub w ukosie) widocznych na karcie poniżej — możesz wykonać to zadanie w jednym poście bądź pięciu, przy czym dopuszczamy podlinkowanie maksymalnie czterech starych postów — przynajmniej jeden z nich musi być nowy. Jeśli stajesz na tym polu ponownie, wybierz inny rząd.

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 37
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Wybrane bingo:[/b] [url=]link do obrazka z zaznaczonym, wybranym rzędem[/url]
[b]Motywy:[/b]
[url=]#1[/url]
[url=]#2[/url]
[url=]#3[/url]
[url=]#4[/url]
[url=]#5[/url]
/wykonaj nowy rzut kością/
Jak dobrze znasz postacie mieszkające w Lorne Bay? Wypełnij poniższy kwestionariusz i spróbuj odnaleźć swoją soulmate. (Jeśli trafiasz na to pole ponownie, musisz wypełnić je inną postacią).

CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 38
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
[b]Imię i nazwisko postaci wypełniającej:[/b]
[spoiler=Kwestionariusz][img]txt[/img][/spoiler]
/wykonaj nowy rzut kością/
Rzuć ponownie kością już teraz i cofnij się! Następnie wykonaj polecenie z pola, na którym staniesz.
CODE: Zaznacz cały
[gr]Numer pola:[/gr] 39
[b]Zawodnik:[/b] twój walentynkowy nick
/wykonaj ponowny rzut kością/
Gratulacje, udało ci się przejść przez całą planszę!



Zawodnik: baby heartbreaker

Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 3
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch


Zawodnik: dreamy love-bunny xdd
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 2
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch


Zawodnik: silly kissy-face
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 1; rzuć kostką jeszcze raz




Zawodnik: lady love-bug
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 5
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch



Ciebie i zieleń
Zawodnik: sassy sugar lips
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 5
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch


Zawodnik: silly sexbomb
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 2
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch



Zawodnik: flirty heartbreaker

Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 4
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch


Zawodnik: dreamy love-bug
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 2
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch



Zawodnik: snuggles heartbreaker
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 3
Wróć jutro, by potwierdzić wykonanie zadania i wykonać kolejny ruch



Zawodnik: flirty kissy-face
Dziennik MG: klik
1d6
Stoisz na polu: 6; wróć na start!