Główny nadinspektor — Lorne Bay Police Station
48 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rzeczywiście tak, jak byli umówieni, następnego dnia obaj zjawili się w Cairns Hospital, by oddać próbki swojego materiału genetycznego do badań. Niestety trochę to kosztowało, ale Valentine uparł się, że on zapłaci - miał pieniądze, być może więcej, niż jego domniemany syn, bo młodzi zwykle mieli tych pieniędzy mniej, niż starcy (za takiego Valentine się uważał, zwłaszcza w porównaniu do chłopaka). Poza tym kiedy już przyzwyczaił się do myśli, że może mieć dziecko, bardzo chciał, żeby okazało się to prawdą.
Samo pobranie materiału nie wiązało się jakimkolwiek dużym dyskomfortem: obaj musieli tylko znieść chwilę grzebania patyczkiem w ustach, a później dostali informację, że poczekają kilka dni na wynik, który przyjdzie pocztą. Val uznał, że lepiej, żeby tak ważne rzeczy nie przybywały na adres motelu, w którym Charlie się teraz zatrzymał, więc zaproponował, żeby podać jego adres z zastrzeżeniem, że nie otworzy koperty bez chłopaka.
- To co? Gdzie chciałbyś się przejść i porozmawiać? Może do parku? Jest tu w okolicy taki ładny, z wodospadem, ruinami jakiegoś zamku... nie wiem, czy nie sztucznymi, ale to nie ma większego znaczenia: i tak jest tam ładnie. Powinny tam być jakieś stoiska z lodami czy kawą, możemy sobie kupić i przysiąść na jakiejś ławeczce albo przejść się alejkami...
Był nieco skrępowany tym spotkaniem i nie do końca wiedział, co powiedzieć, jak się zachowywać. Miał nadzieję, że mu to minie, że zyskają tematy do rozmów i że z żadnej strony pytania nie zostaną odebrane jako narzucanie się czy włażenie z butami w nie swoje sprawy.

Charlie Nielsen
striptizer z dodatkami — Shadow
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
stylówka

Tym razem na spotkanie z Valentinem postanowił ubrać się nieco normalniej i bardziej przypominać zwykłego obywatela - głównie dlatego, że przecież szli do szpitala, a nie chciał panu policjantowi robić jakichś problemów swoim niekonwencjonalnym stylem, co dość często uskuteczniał. Na szczęście miał w szafie też normalniejsze ubrania, więc z jednego z takich zestawów postanowił skorzystać.

Nie protestował długo gdy Sandoval uznał, że to on zapłaci za badania DNA; zaprotestował raz, mówiąc, że może zapłacić, nie ma żadnego problemu, bo ma z czego, ale Val się uparł, że to on pokryje koszty i widząc stanowczy wzrok mężczyzny postanowił nie kłócić się za bardzo. Trochę zmartwiło go to, że na wyniki będą musieli poczekać przynajmniej kilka dni i że przyjdą one pocztą, ale w sumie był na to trochę przygotowany, bo domyślił się, że w ciągu kilku godzin wyników nie będzie. Zgodził się też z Sandovalem na to, żeby wyniki przyszły na jego adres, bo faktycznie motel może nie był zbyt bezpiecznym miejscem - a już tym bardziej, że policjant zapewnił go, że nie otworzy kopert bez niego.

- Nie znam tych okolic, więc pozwolę się zaprowadzić tam, gdzie uznasz, że będzie dobrze - uśmiechnął się do niego nieco niepewnie. - a fontanny i zamek brzmią interesująco, więc jak dla mnie możemy udać się właśnie tam.

Ruszyli więc spod szpitala w stronę rzeczonego parku, w zależności od odległości od szpitala pieszo lub samochodem Valentine'a. Gdy znaleźli się już na miejscu ruszyli jedną z alejek, a Charlie mimowolnie zaczął wypatrywać budki z lodami, bo gliniarz narobił mu smaka na coś słodkiego, a Nielsen niespecjalnie miał ochotę walczyć z żądzą słodkości. Zwykle tłumaczył to Bastianowi tak, że to dziecko w jego brzuchu ma takie ciągoty, co pozwalało mu jeść więcej - bo za dwóch - i jeść to, co aktualnie mu się uwidziało.

- Wybacz, nie bardzo umiem w small talk - zaśmiał się pod nosem w pewnym momencie, idąc u boku Vala z dłońmi zanurzonymi w kieszeniach. - Dawno przyjechałeś do Lorne Bay? I czemu właściwie tutaj? Coś konkretnie cię przywiodło? Nowa żona, większe pieniądze...? - próbował zagaić rozmowę, mając nadzieję, że Sandoval nie będzie miał nic przeciwko tym pytaniom. Zawsze mógł przecież odmówić odpowiedzi.

Valentine Sandoval

ride 'em high lasso the sky
zira_fell
monroe, który jest onkologiem, inspektor straży pożarnej na l4, (jeszcze) ksiądz, były więzień-morderca, zastępca burmistrza i pisarz-księgarz
ODPOWIEDZ