lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy na forum
ogłoszenia administracji
W tym dziale będziemy się z Wami dzielić istotnymi informacjami dotyczącymi naszego forum. Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami, zachęcamy do śledzenia tego tematu.
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#48
ogłoszenia administracji
Cześć, Lorne Bay! <3

Po krótkiej przerwie związanej ze zmianą szaty graficznej chciałybyśmy przywitać was garścią informacji, które pozwolą wam zapoznać się ze wszystkimi wprowadzonymi zmianami. Na początek przypominamy o wykonaniu twardego odświeżenia, by na waszych urządzeniach wszystko wyświetlało się prawidłowo (crtl + F5).

Pierwszą zmianą jest poprawienie funkcji [ akapit ]. Korzystanie z niej nie powinno sprawiać więcej kłopotów, a żeby jeszcze bardziej wam to ułatwić, dodałyśmy odpowiednie skróty w polu edycji posta. Należy jednak pamiętać, że podczas używania wspomnianej komendy, aby widocznie oddzielić od siebie dwie części tekstu, koniecznie jest użycie formuły [ br ], która dla waszej wygody również została umieszczona wśród skrótów w oknie edycji posta.
Jeśli do tej pory korzystaliście z komendy [ akapit ] sprawdźcie, czy wprowadzone zmiany nie wpłynęły na poprawne wyświetlanie się waszych wcześniejszych postów.

Założyłyśmy również nowy temat numerowanie gier & stylizacja tekstu, w którym zostały umieszczone wszystkie kody wpływające na tytułowe kwestie. Od dzisiaj możecie korzystać z dodatkowych fontów oraz używać specjalnie przygotowanego kodu numeracji gier. Więcej informacji znajdziecie pod powyższym linkiem.

Na wspomnienie zasługuje również to, że został dodany nowy, bardziej rozbudowany kod sms. Prócz niego pojawił się dodatkowy wzór kalendarza.

Zachęcamy do korzystania ze wszystkich wspomnianych nowości, które – mamy nadzieję – będą cieszyć wasze oko oraz usprawnią zabawę na forum <3
- o -
Teraz czas na kilka niewielkich zmian wprowadzonych do regulaminu:

Od dzisiaj obowiązkowym staje się wpisywanie wszystkich posiadanych multikont w przeznaczonym do tego polu w profilu oraz łącznie ich, by każdy użytkownik miał do nich pełny wgląd.

Został również dodany punkt, zgodnie z którym po upływie powyżej 10 dni od napisania ostatniego posta postać, która nie została jeszcze przeniesiona do grupy nieaktywnych doda post o regulaminowej długości a wizerunek, z którego korzysta nie został przejęty przez innego gracza, nie ma obowiązku dokonywać aktywacji ani rezerwować posiadanego wizerunku.

Zmieniamy także szczegóły dotyczące aktywowania konta, którego imię zostało przejęte przez nowego gracza. W takiej sytuacji imię zostało zarezerwowane przez kolejnego użytkownika i to jemu przysługuje. Konto, które się aktywuje, może więc złożyć zamówienie na nowe personalia i zachować swoją postać. Istnieje też możliwość, aby oba konta korzystały z tego samego imienia, ale wówczas aktywowane konto musi uzyskać zgodę użytkownika, do którego w chwili aktywacji należały dane personalia.
- o -
Mamy również kilka gorących próśb do was, użytkowników naszego forum <3

Przede wszystkim chciałybyśmy, żeby każdy z nas pamiętał o zachowaniu kultury w rozmowach prowadzonych na ogólnodostępnym czacie. Prosimy o witanie użytkowników, którzy zaznaczają tam swoją obecność, gdyż nikt nie lubi być ignorowany, a także ograniczenie rozmów dotyczących prywatnych wątków, które często są niezrozumiałe dla większości użytkowników, przez co wykluczają ich z rozmowy, która powinna być przystępna dla każdego z nas.
Jednocześnie dziękujemy każdemu, kto udziela się na czacie! Dzięki wam udaje nam się utrzymać przyjemną, koleżeńską atmosferę <33

Prosimy również o informowanie nas o każdorazowym przypadku powielenia posta. Kiedy przypadkiem wstawicie go dwukrotnie, dajcie nam znać, byśmy mogły usunąć nadprogramową wiadomość i utrzymać porządek.
- o -
Informujmy także, że z dniem dzisiejszym Jola przenosi uprawnienia administratorskie na konto Makayla Wyatt a Ejmi na konto belly beckett. W sprawach dotyczących forum prosimy kontaktować się z nimi na konta wymienionych postaci <3
- o -
Na koniec chciałybyśmy ogromnie podziękować Zosi za czas, jaki poświęciła na pomoc w przygotowaniu nowego wyglądu. Twój wkład był dla nas nieocenionym wsparciem <33

Lorne Bay nabrało nowych kolorów i mamy nadzieję, że z i e l o n y uderzy do głowy nam wszystkim! :frog:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#49
ogłoszenia administracji
Cześć! <3
Mamy nadzieję, że upalne Lorne Bay ociepla wraz z herbatą i kocykiem wasze jesienne, chłodne wieczory. Koniec października przynosi wraz z sobą kilka pozytywnych zmian i ulepszeń, dzięki którym łatwiej będzie wam tworzyć nowe multikonta :llama:

Po pierwsze, od dzisiaj kupon 1/9 przestaje funkcjonować. Jeśli brałeś udział w aktywności “kupon 1/9”, ale nie udało ci się go zrealizować, możesz wymienić karnet z zebranymi ośmioma bądź dziewięcioma pieczątkami na kupon “multikonto pro”. Jeśli liczba zebranych pieczątek jest mniejsza, możesz wymienić je na wybrane nagrody (jedna pieczątka = jedna nagroda) z dowolnej puli.

Jego miejsce zajmuje kupon "multikonto pro", a limit tworzenia kont zostaje oficjalnie wykreślony. Informacje na temat nowego kuponu znajdziecie poniżej oraz w temacie "spis nagród", w sekcji pula specjalna.
lorne bay pisze:
Kupon Multikonto Pro ułatwia stworzenie dziewiątego oraz każdego kolejnego konta, zmniejszając progi postowe określone w regulaminie.

001. Kupon można otrzymać wyłącznie poprzez udział w wybranych zabawach oraz eventach organizowanych na forum, w sposób wskazany przez Mistrza Gry.
002. Kuponu nie można przekazać innemu użytkownikowi.
003. Kupon znajduje się w puli specjalnej, a więc jego zdobycie nie jest możliwe poprzez używanie bonu podarunkowego bądź kuponu punktowego (chyba że MG zadecyduje inaczej).

Zmianie ulega także cała sekcja "multikonta", zamieszczona w regulaminie. Od dziś zgromadzone w niej zasady przedstawione są w następujący sposób:
lorne bay pisze:

001. Każdy gracz może posiadać cztery konta nieobjęte żadnymi ograniczeniami.
002. Tworzenie kont powyżej wskazanego limitu jest możliwe wyłącznie po otrzymaniu zgody od całej Administracji. Każde tworzone konto musi być zgłoszone Administracji drogą prywatną na konto Lorne Bay, bez względu na to, czy powstaje ono w oparciu o progi postowe czy kupon multikonto/multikonto pro. W zgłoszeniu należy wykazać wszystkie posiadane aktywne konta oraz zgromadzone na nich liczby postów.
003. Użytkownik ubiegający się o nowe konto powinien być zaangażowany w losy forum, a także zachowywać pozytywny dialog na linii użytkownik - administracja - forum.
004. Administracja ma prawo do niewyrażenia zgody na powstanie kolejnego konta, jeśli działania użytkownika będą sprzeczne z wartościami forum wyznaczonymi przez regulamin.
005. Każda prośba o multikonto jest rozpatrywana indywidualnie.
006. Tworzenie kont 5 - 8 umożliwia kupon “multikonto” bądź poniższa rozpiska postowa:
 • • 5 konto = po 15 postów fabularnych na czterech kontach;
  • 6 konto = po 30 postów na czterech kontach, 15 na posiadającym najmniej postów;
  • 7 konto = po 45 postów na pięciu kontach, 15 na posiadającym najmniej postów;
  • 8 konto = po 60 postów na sześciu kontach, 15 na posiadającym najmniej postów.
007. Tworzenie kont 9+ umożliwiają następujące zasady:
 • w przypadku progów postowych
  • 9 konto = 450 postów łącznie na siedmiu kontach, 15 na posiadającym najmniej postów;
  • 10 konto = 500 postów łącznie na ośmiu kontach, 15 na posiadającym najmniej postów;
  • 11 konto = 550 postów łącznie na dziewięciu kontach, 15 na posiadającym najmniej postów;


  w przypadku posiadania kuponu “multikonto pro”
  • 9 konto = 300 postów łącznie + kupon;
  • 10 konto = 350 postów łącznie + kupon;
  • 11 konto = 400 postów łącznie + kupon
treść regulaminu przed zmianami
lorne bay pisze: 08 cze 2021, 19:57
001. Każdy gracz może posiadać cztery konta nieobjęte żadnymi ograniczeniami.
002. Przed założeniem piątej i każdej kolejnej postaci, użytkownik ma OBOWIĄZEK w wiadomości prywatnej wysłanej na konto Lorne Bay wykazać wszystkie posiadane multikonta wraz z ilością postów, jakie na nich napisał. Dopiero po otrzymaniu jasnej zgody od Administracji użytkownik może otrzymać akceptację karty nowej postaci. Ekipa techniczna forum przy rozpatrywaniu prośby bierze pod uwagę częstotliwość wpadania postaci danego użytkownika do grupy "nieaktywni" oraz tzw. znikomą aktywność, czyli systematyczne wstawianie postów ostatniego dnia.
003. W przypadku chęci posiadania większej ilości multikont, ilość postów wymaganych do akceptacji zawsze wzrasta o 15, na przykład:
 • • 5 konto = po 15 postów fabularnych na pozostałych postaciach;
  • 6 konto = po 30 postów fabularnych na pozostałych postaciach;
  • 7 konto = po 45 postów fabularnych na pozostałych postaciach;
004. Na forum obowiązuje limit posiadanych multikont i wynosi zgodnie z powyższą rozpiską 8 postaci.
005. Administracja ma możliwość wyrażenia zgody na konto powyżej limitu, jeśli gracz:
- nie dodaje notorycznie pojedynczych postów co 10 dni, prowadząc swoje rozgrywki aktywnie,
- nie zamyka się na nowych graczy i oferuje im ciekawe powiązania postaci,
- jest aktywny w życiu forum, bierze udział w organizowanych na nim zabawach,
- posiada odpowiednią liczbę postów na pozostałych kontach, wyrażoną w punkcie 3.
Każdorazowa prośba o multikonto powyżej limitu rozpatrywana będzie indywidualnie i będzie miała charakter dyskusji, a nie jedynie pytania i odpowiedzi. Multikonta tworzone ponad limit powstawać mogą wyłącznie w oparciu o liczbę napisanych postów (nie będą akceptowane kupony). Prośby o 9 i kolejne multikonta mogą być wysyłane wyłącznie na konto Lorne Bay już po nabiciu odpowiedniej liczby postów. W sytuacji, w której gracz uzyska zgodę, zobowiązany jest do wypisania wszystkich swoich kont w każdym profilu postaci, tak by inni gracze mieli do nich dostęp.
:witch:
Jeszcze w tym tygodniu na forum pojawi się zapowiadany event halloweenowy, w którym będziecie mogli otrzymać między innymi wspomniany, nowy kupon multikonto pro!

Informujemy także, że z powodu natłoku obowiązków Maja (benjamin hargrove ) tymczasowo rezygnuje z funkcji administratora forum. Dziękujemy ci za cały wkład, jaki włożyłaś w istnienie tego miejsca i mamy nadzieję, że szybko do nas wrócisz :milosc: Tym samym witamy ponownie w ekipie Martę (lennart halsworth), do której możecie zwracać się z wszelkimi problemami <3

Na koniec tradycyjnie życzymy wam dużo weny i serdecznie zapraszamy do brania udziału we wszystkich halloweenowych zabawach :ladnadynia:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#50
ogłoszenia administracji
Witajcie w ten piękny, świąteczny dzień! :xmascute:

Z okazji Mikołajek przychodzimy do was z trzema nowymi atrakcjami: pocztą świąteczną, klimatycznymi rangami oraz jarmarkiem. Za odgrywanie grudniowych fabuł w specjalnym subforum czekać będą na was nagrody, a wplecenie w fabuły informacji o upalnych, australijskich świętach pozwoli wam przystroić profile specjalnymi ikonami <3
Przypominamy również o trwającym kalendarzu adwentowym, do którego można dołączyć w dowolnym momencie, a także zadaniach przyznawanych z okazji letniego tła fabularnego.

W związku z niewielką korektą kodu, prosimy wszystkich o wykonanie twardego odświeżenia <3

W regulaminie pojawił się także nowy punkt:
lorne bay pisze:
Niektóre z ikon (znanych także jako rangi) tworzone są specjalnie na potrzeby Lorne Bay i zabrania się korzystania z nich bez zgody oraz wiedzy Administracji, a także wynoszenia ich na zewnętrzne strony i serwery.

Mamy nadzieję, że przygotowane atrakcje pomogą wam poczuć ducha świąt w upalnym Lorne Bay, i tradycyjnie życzymy wszystkim dużo weny :mistletoe:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#51
ogłoszenia administracji
Cześć mieszkańcy! <3

Na wstępie pragniemy przypomnieć, że shoutbox jest czatem ogólnym, służącym do prowadzenia rozmów uwzględniających zasady kultury oraz wzajemnego szacunku. Zależy nam, by panowała na nim przyjazna, ciepła atmosfera, w związku z czym prosimy o traktowanie wszystkich na równym poziomie, z czym wiąże się brak dyskryminacji innych graczy oraz nietraktowanie czatu jako miejsca do odbywania ściśle prywatnych rozmów z wybranymi userami. Pragniemy, by shoutbox pozostawał otwarty dla wszystkich, a każda zaglądająca tam osoba miała prawo dołączyć do rozmowy w dowolnym momencie <3

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy, by prowadzenie prywatnych rozmów, angażujących niewielkie grono graczy, na temat odgrywanego wątku bądź ustaleń rodzinnych przenosić na prywatne czaty.

Informujemy także, że zarówno na shoutboxie, jak i wszystkich ogólnych strefach forum, obowiązuje kategoryczny zakaz obrażania uczuć oraz poglądów innych graczy.

Dziękujemy wszystkim dbającym o pozytywną atmosferę na czacie <33

Poza tym, ze względu na zbliżające się święta, tradycyjnie wprowadzamy przerwę świąteczną. W okresie między 23 grudnia 2023r. a 3 stycznia 2024r. (włącznie), by każdy mógł skupić się na celebracji tego czasu w swój ulubiony sposób, na forum będzie obowiązywać zakaz przejmowania zajętych wizerunków. Podczas trwania specjalnej nieobecności, żadna z postaci posiadających zaakceptowaną kartę nie trafi więc do grupy nieaktywnych. Wprowadzona zasada nie dotyczy jednak rezerwacji wizerunków. :foxmas:

Mamy nadzieję, że świąteczne dni przyniosą wam dużo szczęścia, spokoju oraz weny; życzymy wam ogrywania ekscytujących fabuł, niekończących się pomysłów na postacie oraz niemijającej radości z pisania!
:merryxmas:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#52
ogłoszenia administracji
Witajcie w 2024 roku! :impreza:


Jesteśmy pełne nadziei, że okres obejmujący święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok upłynął wam w przyjemnej atmosferze. Liczymy również, że zdążyliście odpocząć oraz napełnić zbiorniki z weną.

Być może część z was pamięta, z czym wiąże się dzisiejsza data, lecz wszystkim — zarówno tym, którzy są z nami do dawna, jak i każdemu, kto zdecydował dołączyć do naszego grona w ostatnim czasie — z przyjemnością ogłaszamy, że Lorne Bay kończy dzisiaj dwa i pół roku! :excited:

Serdecznie dziękujemy każdemu z was za zaangażowanie w życie naszego forum. Doceniamy każdą prowadzoną przez was postać oraz napisaną grę. Mamy ogromną nadzieję, że wspólnie będziemy bawić się w Lorne Bay jeszcze bardzo długo! <3

Zgodnie z tradycją pragniemy wyróżnić postacie, które na swoim koncie zgromadziły do tej pory najwięcej postów, a są to:

Logan Trevisano 787 postów
Elise Trevisano 783 postów
Julia Crane 746 postów
Luke Winfield 553 posty
Eve Paxton 537 postów
Divina Norwood 451 postów
Gabrielle Glass 402 postów
Ares Kennedy 395 posty
Val Warren 352 posty
Jasper Ainsworth 315 postów

W przypadku graczy posiadających więcej niż jedną postać kwalifikującą się do listy 10 najaktywniejszych wymieniona została tylko postać z najwyższą liczbą napisanych postów.

Każda postać, która znalazła się na liście otrzyma specjalną rangę na okres dwóch tygodni <3

Aby umilić wam dzisiejszy dzień, udostępniamy nową zabawę urodzinową. W Lorne Bay Tropes możecie samodzielnie nagrodzić swoje pisarskie przygody, poszukując w postach wyróżnione przez nas motywy :hihi: By zachować urodzinową atmosferę, podczas odbierania nagród można obdarować także swojego forumowego przyjaciela <33


Korzystając z okazji, że mamy waszą uwagę, pragniemy ogłosić zmianę w składzie. Od dzisiaj Lilka (Divina Norwood), przechodzi na w pełni zasłużony urlop, z którego – mamy nadzieję – szybko do nas powróci! Na tę chwilę bardzo dziękujemy za wszystkie oryginale pomysły, którymi umilała czas użytkownikom oraz całą pracę, którą włożyła w forum <33
Jednocześnie informujemy, że swój urlop kończy Maja (benjamin hargrove), której powrotu do grona administracyjnego bardzo wyczekiwaliśmy <33


Na koniec życzymy wam dużo weny i zapału do gry!
Oraz wbicia kolejnych dwóch i pół roku obecności w Lorne Bay :hihihi:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#53
ogłoszenia administracji
Dzień dobry <33
Koniec stycznia przynosi kolejne zmiany w gronie administracyjnym, a z dotychczasowej ekipy odchodzi Natalia (remigius soriente). Dziękujemy jej za dbanie o losy forum od samego początku jego istnienia, a także wsparcie oraz zaangażowanie, jakimi obdarzała nas przez cały ten czas <3

Ze względu na dbałość o porządek panujący na forum, pragniemy przypomnieć wszystkim o następujących zasadach:
— uzupełnienie pól profilowych jest obowiązkowe; w przypadku nieprawidłowego zalinkowania tematu dziennik MG, gracz otrzyma odpowiednie kupony dopiero wtedy, gdy wypełni wymagane pole i zgłosi ten fakt wybranemu Administratorowi;
— połączenie posiadanych aktywnych multikont jest obowiązkowe;
— postacie nieaktywne, dodające regularnie posty na forum, muszą dokonać aktywacji konta;
— podczas zakładania tematu gry w dowolnym, otwartym subforum należy w podtytule podać personalia postaci biorących udział w danej rogrywce, zgodnie z następującym zapisem:
Aby zagrać w tej lokacji, należy założyć temat o dowolnym tytule zgodnym z waszymi preferencjami. Jedynym wymogiem jest opatrzenie tematu personaliami postaci biorących udział w rozgrywce (jeśli nie w samym tytule, to w podtytule).

Drobnej zmianie ulega także jeden z punktów regulaminu dot. avatarów postaci. Do tej pory brzmiący zapis:
Avatar postaci musi mieć wymiary 200x320 px (szerokość x wysokość). Grafika musi przedstawiać postać realną i nie może prezentować innej osoby niż ta, którą zgodnie z regulaminem dany gracz do niej przypisał.
został zmieniony w następujący sposób:
Avatary na forum skalowane są do wymiarów 200x320px, automatycznie dostosowując się do wskazanego formatu; dopuszcza się więc korzystanie z grafik o większych rozmiarach. Grafika musi przedstawiać postać realną i nie może prezentować innej osoby niż ta, którą zgodnie z regulaminem dany gracz do niej przypisał.

Już wkrótce na forum pojawią się walentynkowe, specjalne zabawy, w których tradycyjnie będziecie mogli otrzymać wyjątkowe nagrody. Już teraz zachęcamy was do wzięcia udziału we wszystkich atrakcjach, a póki co tradycyjnie życzymy wszystkim dużej ilości weny :hihihi:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#54
ogłoszenia administracji
Cześć, mieszkańcy! <3

Wierzymy, że wszyscy mieliście udany weekend, który pozwolił wam zaczerpnąć oddechu i odpocząć od pracy oraz obowiązków.

W dzisiejszym ogłoszeniu mamy dla was informacje dotyczące zmian w regulaminie, których wprowadzenie ma za zadanie uregulować nieścisłości oraz uniemożliwić nadużycia wynikające z korzystania z kuponów.

Z powodu braku jasnych regulacji dotyczących łączenia kuponu "posty" ze zgłaszaniem nieobecności, do głównego regulaminu zostają dodane następujące punkty:
lorne bay pisze:
009. Każdy gracz ma prawo wydłużyć (na okres miesiąca) czas na napisanie posta do 14 dni, za pomocą kuponu "posty". W przypadku zgłoszenia nieobecności podczas aktywnego kuponu, gracz nie może ubiegać się o jej wydłużenie - maksymalny czas zgłoszonej nieobecności może wynieść wówczas dwa tygodnie + trzy dni na powrót.
010. W przypadku chęci skorzystania z kuponu "posty" po zakończonej nieobecności, należy napisać minimum 3 nowe posty fabularne po powrocie i/lub w trakcie trwania nieobecności (po 3 na każde zgłoszone konto - posty z kilku multikont nie sumują się).

W związku z powyższym rozbudowany zostaje także kod na zgłaszanie nieobecności o nowe, obowiązkowe pole, w którym prosimy was o podanie daty poprzedniego zaakceptowanego czasu absencji - ma ono ułatwić nam proces weryfikacji wymaganych postów, które należy napisać każdą postacią, przed zgłoszeniem kolejnych nieobecności.

Druga nowość w regulaminie dotyczy rezerwacji wizerunków:
lorne bay pisze:
015. W przypadku dokonania rezerwacji podstawowej i chęci zarezerwowania innego wizerunku jako podstawowego konieczny jest dopisek o rezygnacji z poprzednio dokonanej rezerwacji jeśli pozostaje ona aktywna. Nie dopuszcza się posiadania dwóch rezerwacji podstawowych.

Formalności mamy za sobą!

Teraz skierujemy się do was z prośbą o zweryfikowanie, czy wasze postacie znajdują się na liście zawodów w odpowiednim miejscu oraz, czy ten sam zawód znajduje się w karcie postaci. W niedługim czasie na forum odbędą się porządki we wszystkich spisach i w przypadku rozbieżności między listą zajętych miejsc pracy a kartą uwzględniony będzie zawód podany w karcie postaci!
Informacje o niezbędnych zmianach prosimy przesyłać na konto lorne bay <33

Oprócz tego przekazujemy wam nowy temat, w którym możecie zgłaszać chęć ściągnięcia Mistrza Gry do waszej rozgrywki w lokacjach podwyższonego ryzyka. Pragniemy poprzez to odkurzyć wprowadzanie ingerencji przez Mistrza Gry i zapewnić wam nieco więcej rozrywki :oops: O szczegółach przeczytać tutaj: klik.

Z uwagi na zbliżające się święto Wielkiejnocy chcemy złożyć wam serdeczne życzenia! Mamy ogromną nadzieję, że uda wam się przyjemnie spędzić ten czas oraz zaznać odrobiny wytchnienia od codzienności <3
Aby nikt z nas nie musiał zaprzątać sobie głowy życiem forumowym, wprowadzamy świąteczny okres ochronny. Będzie on trwał od 30.03 godziny 00:00 do 02.04 godziny 23:59. W tych dniach żadna postać nie trafi do nieaktywnych i nie będzie możliwości przejmowania zajętych wizerunków!

Na koniec, tradycyjnie, życzymy wam bardzo dużo weny oraz czasu na jej wykorzystywanie! Przypominamy również o aktualnym tle fabularnym, gdzie możecie znaleźć inspiracje do waszych gier :hihihi:

twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#55
ogłoszenia administracji
Cześć, Lorne Bay! :cloud:

Ze względu na napływające do nas informacje, jak i własne obserwacje, pragniemy przypomnieć, że posługiwanie się w prowadzonych wątkach postaciami innych autorów powinno odbywać się wyłącznie za ich pełną zgodą i świadomością. Prosimy o stanowcze powstrzymywanie się przed obrażaniem, poniżaniem, przedstawianiem w negatywnym świetle oraz dopisywaniem nieprawdziwych historii na temat postaci wykreowanych przez innego autora. W przypadku rozłamu w prowadzeniu wspólnych wątków, zalecamy zmianę istniejących postaci na NPC lub wprowadzenie delikatnych zmian w historii fabularnej posiadanej postaci. Sprzeciwiamy się jakimkolwiek formom przenoszenia prywatnych nieporozumień na otwartą przestrzeń forum oraz prowadzone rozgrywki. Ignorowanie powyższego skutkować będzie upomnieniem i ewentualnym podjęciem dalszych działań.

Jednocześnie wszystkim graczom dbającym o przyjemną, bezpieczną strefę do prowadzenia wątków, serdecznie dziękujemy <33

Już za miesiąc Lorne Bay obchodzić będzie swoje trzecie urodziny, w związku z czym na forum pojawi się specjalny, klimatyczny event :hihihi: Nasza platforma zostaje przedłużona o kolejny rok, a my już teraz pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim graczom za możliwość wspólnego budowania i rozwijania tego miejsca <3

By ułatwić proces aktywowania postaci, do wzoru dodane zostały pola "miejsce pracy" (w przypadku konieczności wybrania nowego) oraz "dzielnica mieszkalna". Korzystając z okazji, przypominamy o konieczności linkowania tematów postaci w profilu oraz przyłączania do siebie wszystkich aktywnych multikont.
Użytkowników, którzy kasują automatycznie generowane grafiki i pozostawiają pola avatar/gify puste zawiadamiamy, że w celu prawidłowego wyświetlania się forum, domyślne wartości będą sukcesywnie przywracane.

Na koniec zdradzamy, że prawdopodobnie w lipcu uda się nam w końcu wgrać na forum nowe kody, a wraz z nimi rozpocząć proces odświeżania i unowocześniania istniejących wzorów i tematów! O dokładnych zmianach będziemy informować Was z wyprzedzeniem, a póki co życzymy wam nieustającej weny i wielu nowych multikont :hihihi:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#56
ogłoszenia administracji
Dzień dobry!

Z radością informujemy, że do naszej ekipy powraca Borsuk (Natalia) kontem Nathaniel Hawthorne, do której od dziś również możecie zwracać się ze wszystkimi pytaniami i prośbami <3

Ze względu na zbliżające się urodziny, jak i troskę o wasze potrzeby, postanowiłyśmy dodać nowy kupon — przekazanie wizerunku — który odnajdziecie w czwartej puli nagród. Kupon ten możecie realizować raz na dwa miesiące (liczone od dnia realizacji), by oddać innemu userowi wizerunek, który dotąd zajmowaliście. Szczegółowe informacje odnajdziecie w temacie spis nagród, a intrukcję, jak poprawnie go wykorzystać, w dziale realizacja kuponów.
Jednocześnie, by pozostać sprawiedliwym wobec wszystkich, od dziś przestajemy wyrażać zgodę na przekazywanie wizerunków za pomocą kuponu "wymiana kont". W momencie dezaktywowania konta z zachowaniem wizerunku, musi trafić on bezpośrednio w dłonie tego samego autora.

W dbałości o porządek na forum, prosimy wszystkich o dodawanie personaliów użyczanego wizerunku w podtytule zakładanej karty postaci. W przypadku ich braku, Administracja ma prawo dopisać je samodzielnie. Tym samym przypominamy, by w podtytułach zakładanych gier wypisywać postacie, które w danej grze biorą udział. Z góry dziękujemy <3

W przeciągu najbliższego tygodnia możecie spodziewać się zapisów na specjalny, urodzinowy event :cowboy:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
#57
ogłoszenia administracji
Witajcie kochani <3!
W ostatnim czasie na forum pojawiło się dużo zabaw i angażujących aktywności, przez które mógł Wam wszystkim umknąć jeden bardzo ważny szczegół -

Obrazek
Lorne Bay obchodzi dzisiaj już swoje trzecie urodziny! :birthday:

My jednak pamiętamy i z tej okazji wszystkim Wam i samym sobie życzymy kolejnych tak udanych w żywotność forum lat, samych ciekawych wątków, satysfakcjonujących fabuł, odnalezionych poszukiwań, trafionych relacji oraz przyjemnej atmosfery w SB, grach i poza nimi <3

Z nieco bardziej technicznych spraw - w wolnej chwili prosimy o sprawdzenie liczników postów w waszych profilach. Doszły do nas słuchy, że niektóre subfora nie naliczają wszystkich postów (dotyczy to głównie miejsc zamieszkania) i chciałybyśmy to zweryfikować i jak najszybciej naprawić!

To tyle na dziś! Jeszcze raz życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego (to też Wasze święto!), a tym, którzy trwają przy nas już od całych trzech lat, tym mocniej dziękujemy <33 A tym, którzy dopiero do nas trafili i zaczynają przygodę na australijskiej ziemi, dziękujemy za to, że wybraliście nasze forum i mamy nadzieję świętować z Wami kolejne urodziny za rok!
:koala:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany