chirurg urazowy/kardiochirurg — cairns hospital
36 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
chirurg urazowy, który świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych... ale najwyraźniej nieco mniej w życiowych. Rozwodnik, który nie ma czasu na związki przecież.
#

Ostatnie tygodnie Boyd spędził intensywnie pracując… i nie ma co się oszukiwać, uciekając od realnego życia, od swojej byłej żony od swoich problemów. Spotkanie jej było bolesne i trudne, sprawiło że poczuł się jak ostatni skurwiel, więc musiał się jakoś chyba karmicznie przydać społeczeństwu. A to oznaczało zapierdalanie w robocie, co przy ostatnich deszczach i napływach turystów było przecież bardzo łatwe do zrobienia. Co więcej, kiedy skupiał się na pracy, zauważał też, że bardzo dobrze mu sie uczy innych. Co prawda nie powie tego Cosmo w twarz, ale sam zawsze szukał młodego wzrokiem i z chęcią wciągał go w swoje przypadki, widzą w nim naprawdę dobry potencjał.. ale jeszcze za małą pewność siebie. Dlatego go uczył i szkolił, ale jednocześnie był surowy, bo przecież młody się niczego nie nauczy, jeśli będzie mu pobłażać i go głaskać po głowie. No ale tak, stał się trochę mieszkańcem szpitala, więc kiedy este chamberlein go w końcu chciała gdzieś wyciągnąć, to się zgodził, w małej obawie, że w końcu wpadnie po niego do szpitala, przywiąże go do noszy i w ten sposób stamtąd wyprowadzi. A kiedy zaproponowała nurkowanie, to nie mógł powiedzieć jej nie. I dlatego teraz, kiedy siedzieli razem na żaglówce i podpływali na lagunę, wciągając na siebie stroje, uśmiechnął się do niej, jak już wsadził w swoją piankę drugą nogę. - No dobra, naprawdę tego potrzebowałem. Powoli zaczynałem zapominać jak pachnie powietrze z dala od szpitala… - przyznał, unosząc lekko brew. - Rozumiem że po wszystkim ja stawiam kolację? - i zagadnął, bo tak chyba będzie fair, skoro go tutaj przytargała właściwie za uszy - No dobra, to co straciłem, kiedy zamieszkałem w szpitalu? Zdążyłaś już znaleźć jednego męża, rozwieść się, potem drugiego, wychować trójkę dzieci i przy okazji wygrałaś sprawę tysiąclecia w sądzie? - no zagadnął, oczywiście żartując sobie. Chociaż kto wie, może Estee miała intensywny um… miesiąc!
be a badass with a good ass
-
cami, jackson, nico, derek, ebby, rowan, wolfie, bryce, jedi
prawnik — Atwood Llp
34 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik i zawzięta karierowiczka, która na co dzień pracuje w jednej z najlepszych kancelarii w Cairns. Chociaż lata temu poślubiła pracę, niedawno została żoną Layo, ale to trochę bardziej skomplikowane.
Rozdział 10

Este była zmęczona. Szczególnie mocno męczył ją coroczny napływ turystów. Z racji tego, że na co dzień mieszkała w Pearl Lagune, odczuwała go szczególnie mocno. Była typem osoby, która nie nieszczególnie przepadała za dużymi skupiskami ludzi. Odpowaidadała jej cisza. Lubiła spokój, który panował w miasteczku przez większą część roku. Zima miała jednak swoje plusy. Upały odpuszczały, więc w pełni można było skorzystać z różnych aktywności na świeżym powietrzu. Z racji tego, że posiadała patent żeglarski, w weekendy często wypływała na lokalne wody. Kochała to. Kiedy była na pokładzie, czuła ogromny spokój.
Tego dnia pogoda dopisywała, więc Este postanowiła wyciągnąć swojego przyjaciela na nurkowanie. Nie mogła się doczekać, aż znów będzie mogła podziwiać uroki rafy koralowej. Dla niej rafa była czymś magicznym, i za każdym razem zachwycała ją równie mocno, co w dzieciństwie. Z kolei sporty ekstremalne nie były jej obce. Chętnie przekraczała swoje granice. Czasem można było odnieść wrażenie, że pod tym względem nie było dla niej rzeczy niemożliwych.

Znasz mnie i wiesz, że nigdy nie odmawiam dobrego jedzenia — odparła i wyszczerzyła zęby. — Powinnam powiedzieć, że przesadzasz, ale ja sama wciąż próbuję odnaleźć work life balance — przyznała zgodnie z prawdą. Gdyby teraz zaczęła go moralizować, byłaby hipokrytką, umówmy się.

Tak się składa, że wygrałam ostatnio interesującą sprawę, ale mąż ciągle jest ten sam. Na razie nie chciałabym wymienić go na lepszy model, bo o dziwo sprawdza się całkiem nieźle — przyznała z rozbawieniem. Jej relacje z mężem były skomplikowane, ale gdyby powiedziała, że źle żyło jej się z Layo, skłamałaby.

boyd zimmerman


Bardzo przepraszam, że dopiero teraz, ale życie trochę mnie przygniotło. </3
chirurg urazowy/kardiochirurg — cairns hospital
36 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
chirurg urazowy, który świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych... ale najwyraźniej nieco mniej w życiowych. Rozwodnik, który nie ma czasu na związki przecież.
No jest to prawda, nie ma nic bardziej męczącego, niż tłumy turystów Zwłaszcza, kiedy człowiek chce sobie po prostu na luzie żyć, a nie stać w masie kolejek, nie patrzeć, jak ludzie śmiecą i hałasują. Bo przecież są na wakacjach i mogą się bawić. I wielu z nich pewnie było bardzo nieodpowiedzialnie nastawionych do zwierząt, które w tym kraju mieszkały... więc cóż, co Boyd widział na izbie przyjęć z udziałem turystów, to jego prawda. A były tak naprawdę dziwne i pokręcone wypadki, urazy i przypadki... ale przecież nie powinien teraz rozmawiać, ani nawet rozmyślać o pracy. Zdecydowanie miał ważniejsze rzeczy na głowie. Podobnie jak este chamberlein szukał teraz spokoju i ciszy.. no, może jedynie doprawionego odrobiną towarzystwa, doborowego. Musiał się skupić na tym co ważne, a podobno spokój taki jest. Tylko spokój nas uratuje – nie bez powodu tak się mówi.
- Oczywiście, że tak. Jesteś nakręcona na jedzenie, tak samo jak Ned Kelly na złoto. Chociaż jesteś od niego o wiele ładniejsza i na pewno nie skończysz na żadnej egzekucji w tym stylu. A gdybyś założyła, jak on, swoją kelly gang, czy raczej w Twoim przypadku – Estee gang, na pewno bylibyście nieuchwytni. Sory, wczoraj złapałem kawałek filmu o nim, wyobrażasz sobie, że on miał na sobie domowej roboty zbroję? 44 kilo żywej wagi - pokręcił lekko głową, było to nieco imponujące.
- No ale, jak ci idzie z tym work life balance? Bo ja powiem ci, nie wiem co to jest - pokiwał głową powoli - to jakiś brat potwora z loch ness? - no dopytał, bo nigdy nie wiadomo! Ale potem się już wsłuchał w to, co kobieta ma do powiedzenia.
- O proszę, no to gratulacje! Co było w tej sprawie takie interesujące? - zapytał, ciekaw, bo nie śledził aż tak dokładnie co tam się w mieście działo. A potem pokiwał powoli głową. - To dobrze, ostatnio ciągle tylko słyszę, że u kogoś się coś sypie. Z moim przykładem na czele. Wpadliśmy ostatnio na siebie, pięć minut interakcji było bardziej bolesne, niż kanałowe na żywca - podsumował, marszcząc nos i krzywiąc się lekko.
be a badass with a good ass
-
cami, jackson, nico, derek, ebby, rowan, wolfie, bryce, jedi
prawnik — Atwood Llp
34 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik i zawzięta karierowiczka, która na co dzień pracuje w jednej z najlepszych kancelarii w Cairns. Chociaż lata temu poślubiła pracę, niedawno została żoną Layo, ale to trochę bardziej skomplikowane.

Este nawet podczas wakacji unikała turystów. Uwielbiała miejsca, które świeciły pustkami. Bardzo ceniła sobie spokój i prywatność. W tłumie nie czuła się komfortowo. Gdy otaczały ją tłumy ludzi, nie była w stanie odpocząć. A przecież o to chodziło na wakacjach, o pełen relaks. Miała nadzieję, że za parę dni trochę przywyknie do nowego stanu rzeczy. W końcu jakby na to nie patrzeć, nie była to dla niej jakaś wielka nowość. Takie same obrazki oglądała co roku. Zasadą było to, że gdy tylko robiło się nieco chłodniej, to do Lorne Bay tłumnie napływali turyści. Te dwie rzeczy był ze sobą ściśle powiązane. Podejrzewała, że gdy na dobre oswoi się z sytuacją, to przestanie zwracać uwagi na zwiedzających. Lorne Bay było urokliwym miejscem. W zasadzie nie dziwiło ją to, że ludzie tak licznie tu przyjeżdżali. Można było tu robić wiele ciekawych rzeczy, zwłaszcza na łonie natury.

Widzę, że naprawdę się wciągnąłeś — odparła z rozbawieniem i zachichotała, zasłaniając usta dłonią. Odniosła wrażenie, że Boyd złapał prawdziwą zajawkę na filmy związane z tematyką dzikiego zachodu. Nie wydało jej się to dziwne, ponieważ w miasteczku właśnie rozpoczęto pracę nad zdjęciami do westernu. Sama planowała obejrzeć plan z bliska. Słyszała, że wyglądał naprawdę imponująco. — Cieszę się, że wyglądam lepiej, niż jakiś typ w kapeluszu i z brodą — dodała po chwili, ton jej głosu był żartobliwy. Este miała do siebie naprawdę spory dystans. Dlatego tego typu żarty kompletnie jej nie przeszkadzały.

Akurat w tej pieniądze. Sprawa dotyczyła podziału majątku, mogę zdradzić, że ex małżonkowie mieli naprawdę zasobny portfel — przyznała zgodnie z prawdą. Cała sprawa nie była łatwa, ponieważ zarówno jej klient, jak i jego ex żona wzajemnie utrudniali sobie życie. Na jego kolejne słowa skrzywiła się nieznacznie. — Brzmi kiepsko, o czym rozmawialiście? — dopytała. Wiedziała, że spotkania z ex bywały trudne.

ODPOWIEDZ