bogaty barman, który zbyt bardzo kocha swoją pracę — w rudd's pub
32 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
jest bogaczem i posiada własny hotel, chociaż się do tego nie przyznaje - dlatego na co dzień jest zwykłym barmanem, który chętnie naleje Ci Twojego ulubionego drinka
:hell:
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
ingerencja mistrza gry
uśmiech losu
Obrazek
Nie od dzisiaj wiadomo, że „nieoficjalni” pracownicy pobliskiego Shadow uwielbiają nękać konkurencyjne Rudd’s. Nachodzą mniejszy lokal i naprzykrzają się klientom baru, a policja — którą właściciel szemranego klubu ma w kieszeni — niechętnie się do tego miesza, zwykle nie wyciągając żadnych konsekwencji od pracowników Nathaniela. Tego wieczora, kiedy prowadziłeś zmianę i poza tobą za barem stała tylko niedoświadczona dziewczyna, do środka wpadła grupa trzech bardzo młodych chłopaków, którzy usilnie próbowali udawać groźnych rzezimieszków, gangsterów! Początkowo nie robili problemów, ale po wypiciu kilku piw, przestraszyli dwie kobiety pijące kolorowe drinki, a nawet przewrócili stolik i potłukli trochę szkła. Tłumaczyli, że świętują narodziny dziecka jednego z nich i chociaż po zwróceniu uwagi uspokoili się, porządek nie trwał długo. Po godzinie musiałeś ponownie zainterweniować.
Na szczęście zawsze za barową ladą czeka kij bejsbolowy — tzw. straszak — przy pomocy którego możesz przywrócić porządek. Możesz też zadzwonić po policyjny patrol, ale to zazwyczaj nie kończy się dobrze.
Tak czy inaczej, musisz zareagować, bo coraz większa liczba klientów ucieka z Rudd’s.

towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
ODPOWIEDZ