Zastępca komendanta, strażak — Lorne Bay Fire Station
40 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowiec, który mieszkał cały życie w miasteczku, chociaż urodził się w Nowym Jorku. Wychowuje dwuletnią córkę o imieniu Hope. Po śmierci żony zakochał się w Alice, ale nie wie, że ta go oszukuje i chce się zemścić za coś na co nie miał wpływu.
Damien jako dziecko nie był jakimś wielkim wyjątkiem. Ot wesołe dziecko, którego wszędzie jest pełno i jak się czym ekscytuje to odbija się niczym mała piłeczka ze słowami proszę, proszę, prosze! . Uwielbiał przygody, których jako małe dziecko miał naprawdę sporo! Na szczęście jest pakował się specjalnie w kłopoty, co nie oznaczało, że ich nie miał - przecież wszystko działo się przez przypadek, prawda? Jemu w tym czasu wyrastała aureola i białe jak koszulka wyprana w Vizirze skrzydła. Wiadomo jak to jest w przypadku takich dzieciaków. Poszedł do szkoły i szybko się zaaklimatyzował. Ludzie byli mili i przyjacielscy dla małego Rhysa. Jeden z chłopców omyłkowo powiedział Rolex i tak już zostało. Był dumny, bo miał swoje przezwisko, którym była elegancka marka zegarków. Nie zdziwi to pewnie nikogo, ale od zawsze chciałam zostać strażakiem. Pewnego dnia był świadkiem w jaki sposób wygląda praca strażaków - palił sie pewien budynek, z którego zostali uratowani ludzie. Było to niedaleko jego domu. Mama nie kazała mu tam iść, chociaż sama poszła. Do dnia dzisiejszego nie wiedzą, że ich synek stał kawałek dalej od nich i wszystko oglądał. Uciekł do mieszkania, gdy tylko ludzie zaczęli się zbierać i szybko wskoczył do łóżka. Taka mała tajemnica.
Nie wiedział do końca czy bycie strażakiem jest dobrą ścieżką życiową dla niego. Przełom nastąpił kiedy Damien usłyszał o kilku ofiarach w domu dziecka, których nie udało uratować, bo jednostka gasząca posiadała za mało ludzi. Chciał zostać strażakiem, tata był trochę zawiedziony, ale był też dumny z syna, bo wybrał szlachetny zawód. Zaczął trenować, aby poprawić swoją kondycję i masę mięśniową. Zaczął też pilniej się uczyć oraz czytać artykuły czy książki dotyczące pożarnictwa i co się z tym wiąże. To była bardzo odpowiedzialna praca, ale to nie zraziło młodego chłopaka, wręcz przeciwnie! Bardziej go to zmotywowało do tego, żeby iść właśnie tą drogą. Po ukończeniu szkoły średniej udał się do szkoły zawodowej mającej go przygotować do wykonywania w przyszłości zawodu strażaka. Po czterech latach bogatszy o potrzebną wiedzę oraz umiejętności, z kompletem dokumentów udał się do miejscowej jednostki straży pożarnej. Strasznie sie denerwował tą rozmową, ale jego przyjaciółka cały czas go dopingowała w dążeniu do wyznaczonego sobie celu. Rozmowa przebiegła dobrze, komendant przepuścił rekruta i Damien zaniósł dokumenty do głównego biura, w którym pobrano odciski palców. Na tym etapie nie miał się czego bać, bo nigdy nie miał konfliktów z prawem. Otrzymał wytyczne, do których należało się dostosować, musiał rozwiązać odpowiednie testy w internecie. Rozwiązał je z zadowalającymi wynikami. Po kilku tygodniach zostało zorganizowane spotkanie, na którym rekruci zostali przebadani na każdy możliwy sposób, np. badanie krwi czy szczepienia. Kolejnym etapem był test CPAT, który nie sprawił mu wielkiego problemu, chociaż było ciężko, trzeba przyznać. Po ukończeniu wszystkich dostał się do pracy w straży pożarnej. Cieszył sie jak cholera!
Kiedy już pracował straży mógł skupić sie na swoim życiu uczuciowym. Znalazł kobietę, z którą chciał dzielić życie. Chyba jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy jak w tamtym momencie. Bardzo szybko sie pobrali. Owocem ich miłości jest ich córka Hope, która stała sie oczkiem w głowie rodziców. Niestety ich bańka pękła bardzo szybko, za szybko. U jego żony zdiagnozowano raka trzustki. Wszyscy byli w szoku, Caleya była zdrową i pełną życia kobietą, a tutaj nagle takie coś. Oboje po diagnozie mieli ze sobą tylko rok. Od tego czasu Dam jest samotnie wychowującym ojcem, jest ciężko, ale ma siłę dzięki swojej córce.

- Od zawsze chce mieć tatuaż, jednak nigdy nie złożyło się by miał to zrobić.
- Potrafi pisać jednocześnie obiema rękami. Ćwiczył to w dzieciństwie.
- Kocha książki. Niema swojego ulubionego gatunku – czyta wszystko to co go zainteresuje.
- Ma kota rasy Maine Coon o imieniu Cataleya. Jest to bardzo inteligentny i przebiegły kot, ale i tak jest cudowny!
- Cierpi na bezsenność, jest to spowodowane trybem życia jaki prowadzi. Nic mu nie pomaga w pozbyciu się tego. Jednocześnie nie przeszkadza mu to, ponieważ jego organizm się do tego przyzwyczaił.
- Nienawidzi kaszy gryczanej. Na sam zapach unosi mu się w żołądku. Tak samo jak z „czarną polewką”. Jak można jest zupę z krwi? Bleh.
- W wieku dziesięciu lat, po narodzinach młodszego brata przeprowadzili się do rodzinnego miasta matki.
- Ojciec jest Amerykaninem, a mama Koreanką, która urodziła się w Lorne Bay.
- Damien używa obu imion – czasem Damien, Rhys, a bywa i tak, że DR.
- Mieszka na rodzinnej firmie żony, a właściwie to na hodowli psów rasy Australian cattle dog. Przejął jej firmę, w której prowadzeniu pomaga mu manager, którego sam wybrał.
- Fan podcastów kryminalnych, słucha ich bardzo dużo.
- Podczas służby uległ wypadkowi, wylądował w szpitalu, doznał poważnego urazu głowy, przez co czasem dopada go okropna migrena.
- Ma dwuletnią córkę Hope.
- Zastępcą komendanta jest od ponad pięciu lat.

Damien jest bardzo odważnym i upartym człowiekiem, ale jednocześnie jest bardzo miły i przyjacielski. Bardzo otwarty na ludzi i na nowe doświadczenia, co prawda przeszedł swoje, jednak nie stracił swojej pogody ucha. No może na chwilę, jednak nie można sie temu dziwić, ponieważ był to dla niego cios. Jest człowiekiem o łagodnym usposobieniu i takiej samej duszy. Czasem wygląda na bardzo niemiłego, ale twarzy nie można zmienić, prawda?
Damien Rhys Willoughby
15 grudnia 1984r.
Nowy Jork
Zastepca komendanta, strażak
Lorne Bay Fire Station
carnelian land
wdowiec, heteroseksulany
Środek transportu
Samochód lub rower, często chodzi na spacery z wózkiem.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Dom, remiza czy park.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Louis Willoghby - brat

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Nie.
Damien Rhys Willoughby
Lee Dong-wook
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany