lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
wiosenne tło fabularne
zabawa fabularna
Obrazek

Znaczna część Australijczyków może odetchnąć z ulgą; oto nadeszła wiosna! Żegnamy najchłodniejsze miesiące roku i zaczynamy cieszyć się słońcem, bezchmurnym niebem i przyjemnie wysokimi temperaturami. Wczesną wiosną w Queensland nie jest jeszcze wilgotno, dlatego nie należy obawiać się parnego, lepkiego gorąca. Za to nie radzimy chować kołder ani ciepłych koców, ponieważ noce w dalszym ciągu bywają chłodne.
W okolicach Lorne Bay deszcze wzmagają się wraz z końcem wiosennego sezonu, ale nawet w jego połowie zdarzają się przelotne opady oraz znacznie rzadsze, lecz gwałtowne burze, których radzimy się wystrzegać!
Nadchodzące miesiące przyniosą czas na zaczerpnięcie oddechu i odpoczynek od turystów, którzy zimową porą oblegli okoliczne miasteczka, lecz nawet ciepłe promienie słońca nie uchronią mieszkańców przed kłopotami!
Omówienie tła fabularnego i regulamin
Każda postać posiadająca podlinkowany w profilu dziennik mistrza gry otrzyma krótką notatkę, w której zawarte są informacje dotyczące aktualnych wydarzeń w zamieszkiwanej przez nią dzielnicy miasteczka. Gry nawiązujące do tych wydarzeń może prowadzić każdy, jednak aby odebrać nagrodę za udział w zabawie, należy zapoznać się z regulaminem i spełnić warunki wymienione pod treścią notatek.


001. Każdy gracz może rozegrać dowolną liczbę gier odnoszących się do dowolnej liczby dzielnic, lecz punkty odebrać można wyłącznie za jedną grę w danej dzielnicy. Jeśli rozegrasz dwie gry w Sapphire River, punkty otrzymasz tylko za jedną z nich.
002. Zadania można rozgrywać wszystkimi posiadanymi multikontami. Punkty zbierane są na konto gracza, nie na konto konkretnej postaci.
003. Wykonane zadania można zgłaszać pod tym postem do końca listopada. Należy zgłaszać jedynie zrealizowane zadania poprzez kod dostępny poniżej.
004. W sytuacji, w której gracz rozegra więcej niż trzy scenariusze, nie może liczyć na dodatkową nagrodę. Maksymalna nagroda przewidziana za udział w tej zabawie to kupon punktowy opiewający na 4 pkt, a zatem umożliwiający odbiór nagrody z puli czwartej lub niższych.
005. Wszystkie wątpliwości i pytania należy kierować do Harden E. Caulfield - ewentualne niezrozumienie regulaminu nie skutkuje zmianą zasad, jakie zostały przewidziane w zabawie.
006. Notatki stanowią zarys fabularny, nie trzeba rozgrywać ich od deski do deski, można skupić się na jednym aspekcie lub połączyć ze sobą wszystkie poruszone w notatce wydarzenia.
007. Aby zadanie zostało zaliczone, gra musi być nowo rozpoczęta!

CODE: Zaznacz cały

KOD ZGŁOSZENIOWY:
[b]Nick:[/b]
[b]Link do dziennka MG, w którym ma pojawić się nagroda:[/b] [url=TULINKI]klik[/url]
[b]Wykonane zadanie:[/b] tu nazwa dzielnicy
[b]Link do gry:[/b] [url=TULINKI]klik[/url] 
*analogicznie, gdy zgłasza się dwie lub trzy gry jednocześnie, należy skopiować punkty kodu z nazwą zadania i linkiem, by wydłużyć kod do własnych potrzeb.
Przewidziane nagrody:
- za rozegranie scenariusza jednej dzielnicy (minimum 4 posty na gracza) - 2 pkt na kuponie punktowym,
- za rozegranie scenariuszy dwóch dzielnic (minimum 4 posty na gracza) - 3 pkt na kuponie punktowym,
- za rozegranie scenariuszy trzech dzielnic (minimum 4 posty na gracza) - 4 pkt na kuponie punktowym.
Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie i wspominania w swoich rozgrywkach o wydarzeniach, które w ostatnim czasie znalazły się na językach mieszkańców miasteczka. Do swoich gier szukajcie postaci z różnych dzielnic, by mieć szansę na zdobycie jak najwyższej nagrody!
Z ogromną przyjemnością będziemy przyglądać się waszym pomysłom na rozwinięcie tych wydarzeń!
:popcorn:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont