Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
» Ojciec policjant zginął na służbie, więc w dużej mierze wychowywała ich matka oraz wujek. "Ich" albowiem Colton ma aż sześciu braci. W dodatku nie jest ani najstarszy ani najmłodszy.
» Od dziecka przejawiał duszę artystyczną kiedy to zaczął malować już po ścianach. Potem zmienił to tylko na papier i sztalugi.
» Kiedy miał 17lat przeprowadzili się z Brisbane do Lorne Bay. Ku jemu samemu zdziwieniu, aż tak bardzo tej przeprowadzki nie przeżył. Podszedł do wszystkiego spokojnie i szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu, jak i przede wszystkim w szkole, gdzie już w pierwszym tygodniu znalazł sobie kumpli.
» Nigdy nie był cichy i miał swoje zdanie. Z drugiej strony nie był też super duszą towarzystwa. To taki "ten z grupy". Zabawny, z chęcią do zespołowych gier i wypadu ze znajomymi.
» Szkołę ukończył z bardzo dobrymi ocenami i nawet wybrał się na studia artystyczne by swoje zainteresowania pogłębiać.
» Jego "towarzyskość" i pozytywne nastawienie uległo zmianie kiedy miał 20lat. Właśnie wtedy miał się żenić. Tak! Ktoś powie młody wiek, ale był zakochany i byli z Cami już trochę razem. Wszystko zaplanowane, goście się zeszli, a i naturalnie Colton wyszykowany i czekający... długo... na narzeczoną, która nie przybyła. Później się dowiedział, że widziano ją jak ucieka z miasta w sukni ślubnej. Właśnie to wydarzenie sprawiło, że Colt stał się bardziej markotny i zgryźliwy. Niektórzy mówią, że zaczął też więcej palić, ale on tego nie widzi.
» Nie ma zamiaru się ożenić.
» Skończył studia artystyczne, ale że niełatwo o pracę w tym zawodzie to uczęszczał jeszcze na zarządzanie.
» Dwa lata temu robił jako stażysta (czyt. pomocnik od noszenia wszystkiego) u jednego agenta pewnej pisarki. Gość do niczego, zależało mu tylko na kasie, a że Colton swoje zdanie wyrazić lubi to można powiedzieć, że został "dostrzeżony" kiedy wykonał robotę pracodawcy lepiej od niego. Wtedy też oficjalnie został agentem Scarlet Callaway.
» Pracował w bardzo wielu miejscach - nie potrafi pracować za długo w jednym zawodzie. Aktualna praca jako agenta pisarki jest jego najdłuższą. Obecnie trwa już dwa lata i o dziwo mu odpowiada. Choć czasem i tak sobie, gdzieś dorobi.
» Był listonoszem, mechanikiem, kelnerem, pomocnikiem kucharza, sprzedawcą (niejeden raz w niejednym sklepie), bagażowym, pizzermanem, barmanem, kierowcą autobusu, woźnym, baristą... i jeszcze kilka by się znalazło.
» Artystyczny nieład to jego drugie imię. W jego miejscu zamieszkania zawsze panuje bałagan, ale to jego bałagan - wie, gdzie co jest i niewolno tego przestawiać.
» Ma dosyć luźne podejście do wielu rzeczy i przez to czasem (mylnie lub nie) może uchodzić za kogoś komu wiele rzeczy jest obojętne.
» Jeśli w jego mieszkaniu leci Looney Tunes to na 100% albo ma kaca albo jest chory.
» Nie pracuje w dni Eurowizji - czyli trzy dni w maju. Nie jego wina, że strefa czasowa Australii leży tak, że gdy trwają finały to u niego jest rano.
» Jak przyniesiesz mu M&M's (BEZ orzechów!) to masz pewność, że będzie słuchał co masz do powiedzenia.
» Uzależniony od papierosów.
» Ma świetny głos do śpiewania.
» Należy do większości osób, które lubią filmy superbohaterskie.
Colton Brooks
22.02.1994
Brisbane, Australia
Artysta, ale oficjalnie to agent/niańka jednej pisarki
Pracuje wszędzie
OPAL MOONLANE
Kawaler, Hetero
Środek transportu
Samochód.

Związek ze społecznością Aborygenów
Dziadek Lind ma drugą żonę, która w połowie jest Aborygenką, ale Colton nigdy specjalnie się tym nie interesował. Człowiek jak człowiek, a legendy może kiedyś poczyta - jak mu się zechce.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Tam, gdzie trzeba niańczyć Scarlet. Poza tym w barze, w domu, w sklepie plastycznym i w studiu yogi bo same papierosy przestały go uspokajać, więc eksperymentuje.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Rodzinę.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, ale bez stałych uszczerbków.
Colton Brooks
Grant Gustin
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany