zawodowo trenuje jeździectwo — i hoduje konie
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
urodzona w szkocji, pod szczęśliwą gwiazdą. bananowy dzieciak, który ma wszystko: przystojnego męża, którego kocha do szaleństwa, kwitnące, międzynarodowe interesy i spektakularną sportową karierę zwieńczoną olimpijskim złotem.
Ainsley urodziła się na południu Szkocji końcem lata 1989 roku. Jest trzecim dzieckiem swoich rodziców - pochodzi z zamożnej rodziny. Mama dysponowała majątkiem rodzinnym, dodatkowo zajmując się prowadzeniem kilku galerii sztuki i filantropią, ojciec to wzięty adwokat, który potem zajął się polityką. Od kiedy pamiętała rodzice wiecznie byli w rozjazdach i nie do końca rozumiała fenomen przeprowadzki na drugi koniec świata, do Australii, ale cóż można mieć do gadania, kiedy ma się tylko kilka lat? Dzieci państwa Atwood wychowywały zatem głównie opiekunki, guwernantki i reszta personelu zatrudnionego w posiadłości Atwoodów, mimo to rodzina od zawsze była ze sobą mocno zżyta.

Od najmłodszych lat naciskano, by dziewczynka odebrała wszechstronne wykształcenie. Uczęszczała do prywatnej szkoły dla dziewcząt w Cairns, dodatkowo ucząc się języków obcych, muzyki, sztuki, tańca czy jazdy konnej. Typowe dzieciństwo w rodzinie z brytyjskimi tytułami honorowymi. Już mając kilka lat zaczęła poważnie trenować jeździectwo, poświęcając temu właściwie każdą wolną chwilę, ale także swój plan dnia, dietę czy wręcz zdrowie. Rodzice bardzo naciskali, by tak jak dwójka jej starszych braci ukończyła szkocki uniwersytet St. Andrews, Ainsley jednak zdecydowała się na studia na miejscu, w Queensland. Nie musiała wtedy całkowicie rozpruwać swojej codzienności poświęconej treningom. Od kilku lat może się pochwalić tytułem naukowym związanym z ekonomią i biznesem, planuje również kiedyś studia MBA.

Nie jest typowym rozpieszczonym bachorem, któremu pieniądze spadły z nieba, a rodzice spełniali każdą najmniejszą zachciankę. Jako nastolatka dorabiała sobie w różnych pracach - w kawiarniach, sklepach, myjni samochodowej czy sprzątając stadninę, w której przebywają konie należące do jej rodziny.

Aktualnie, na stałe, w Lorne Bay mieszka tylko Ainsley. Trenuje tutaj, dogląda też należących do rodziny zwierząt. Rodzice wrócili do Szkocji, gdzie matka oddała się pracy filantropskiej, a ojciec z powodzeniem realizuje karierę polityczną. Bracia również rozjechali się po świecie - jeden mieszka w USA, drugi w Dubaju.

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, Ainsley była w kilkuletnim związku z dosyć rozchwytywanym menagerem sportowym z Wysp. Para doczekała się wspólnego apartamentu w Lorne Bay, zdążyła się również zaręczyć. Sielankę przerwał niedawny - cóż - skandal obyczajowy, kiedy to prasa ujawniła londyńskie przygody szanownego narzeczonego - imprezowe rajdy, litry alkoholu, kilogramy narkotyków, seks z przypadkowymi dziewczynami i paniami lekkich obyczajów. Ainsley zaręczyny zerwała, wróciła do Australii po serii zawodów międzynarodowych i dochodzi do siebie, liżąc rany, w zaciszu własnego domu.
Ainsley Elspeth Alba Atwood
09.08.1989
Aberdeen, Szkocja
trenuje jeździectwo
stadnina koni
Carnelian Land
panna, heteroseksualna
Środek transportu
Ainsley ma prawo jazdy od wielu, wielu lat, bardzo lubi jeździć szybko i dobrym autem. Nie zna się niestety wcale na motoryzacji, w kwestii własnego auta polega zatem na jednym ze swoich sponsorów. Aktualnie porusza się po mieście białym Jaguarem F-Type. I bardzo sobie to poruszanie chwali.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Dziewczyna potrafi się naprawdę mocno oddać swojej pracy - zatem przez większość czasu spotkasz ją albo w stadninie, albo na siłowni, gdzie regularnie trenuje. A jeśli nie trenuje, to i tak rozwija swój sportowy biznes. Nie jest osobą specjalnie imprezową - poza godzinami -pracy najbardziej prawdopodobne miejsce spotkania to jej własne mieszkanie.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Tatę lub jednego z braci.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak.
AINSLEY ATWOOD
Diana Agron
wystrzałowy jednorożec
maruda
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany