asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
:grzybki:
święty mikołaj — lorne bay
100 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jingle bells, jingle bells, jingle all the way.
Christmas in Australia on a scorching summer’s day, hey!
prezent dla Mari Chambers od świąteczna loteria miejska
merry christmas!
Obrazek
powitalny kokos
mikołaju
-
100 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
prezent dla Mari Chambers od WW
merry christmas!
Pomocnicze serce
Obrazek
powitalny kokos
mikołaju
-
100 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
prezent dla Mari Chambers od WW
merry christmas!
Obrazek
powitalny kokos
mikołaju
-
100 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
prezent dla Mari Chambers od Jonathana
merry christmas!
Obrazek
powitalny kokos
mikołaju
-
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
wszystkiego najlepszego!
prezent niespodzianka
Obrazek
Witaj <3 Dzisiejszą nagrodą jest specjalna ranga, którą możesz samodzielnie wybrać dla jednej postaci. Odznaczenie to naturalnie przysługiwać ci będzie bezterminowo, chyba że sam zapragniesz wymienić je w przyszłości na inny obrazek. Podczas wyboru interesującej cię rangi pamiętaj jednak, by wpasowała się ona w klimat forum - jeśli masz jakieś pytania, najlepiej skieruj je drogą prywatną na konto lorne bay! Strona, która pomoże ci odnaleźć idealny obrazek to www.flaticon.com <3
Dziękujemy za Twój wkład w życie forum i udział w urodzinowym maratonie :wohoo:
Baw się dobrze! :birthday:

Zerknij do tego działu, by zapoznać się z regulaminem kuponów i dowiedzieć się, jak należy je realizować.

Mari Chambers
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
100 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
wesołych
świąt!
Obrazek
Prezent dla: Mari Chambers
Od: Mattie

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i przede wszystkim... Ogromu szczęścia, by uśmiech nie schodził nigdy z Twojej twarzy! <3
powitalny kokos
mikołaju
-
100 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
wesołych
świąt!
Obrazek
Od: Gacuś
powitalny kokos
mikołaju
-
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
And i can't help falling in love with you...
valentine's day
Obrazek
Od: Forever Yours, Ricky Martin

Maryś! Dawno się nie odzywałaś! Co tam u Ciebie? Mój następca dobrze Cię traktuje? Nie tęsknisz za Adavale? Nam tu się trochę przykrzy bez Ciebie. To znaczy mi głównie, bo matula już mnie nie chce słuchać, jak tylko wspomnę Twoje imię... nie wiem o co chodzi. Uparła się, że bez żony nie będzie mojej agroturystyki, a co ja poradzę, że chcesz dla siebie innego życia niż to na wsi? A nie znajdę drugiej takiej przyszłej pani Richardson... Ja tam się już całkowicie pogodziłem z porażką! Ale ona chyba nie bardzo... Wciąż mnie umawia na kolejne randki z córkami swoich koleżanek, już nawet z sąsiednich wsi (skąd ona ich tyle ma?!), pewnie żeby wzbudzić w Tobie zazdrość, pff! No ale nieważne, nie po to piszę, by Ci marudzić na matulę!
Odezwij się czasem! Wesołych Walentynek!
PS. Pozdrowienia od Śnieżynki i jej młodego! dołączono zdjęcie
the last letter from your lover
Kupidyn
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
And i can't help falling in love with you...
valentine's day
Obrazek
Od: Jonathan

Kocham Was
the last letter from your lover
Kupidyn
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Urodzinowy prezent!
nagroda fabularna
Pomimo Twojej niechęci do kolejnych, często przedłużających się wizyt w szpitalu, zdecydowanie podbiłaś serca doglądającym Twojego stanu pielęgniarkom na oddziale kardiologicznym. Nic więc dziwnego, że widząc w Twojej karcie zbliżającą się datę Twoich urodzin, postanowiły skrzyknąć się wszystkie razem i coś Ci sprezentować. Kiedy więc zjawiłaś się w szpitalu na kolejną serię kontrolnych badań, czekał już na Ciebie reprezentacyjny komitet szeroko uśmiechniętych pielęgniarek, życzących Ci wszystkiego najlepszego ("Przede wszystkim zdrowia!") i przekazujących Ci koszyk pełen domowej roboty łakoci ("Doktor Wainwright nie powinien mieć obiekcji, ale postaraj się nie zjeść wszystkiego od razu!"), pięknie pachnący zestaw domowego spa ("Uwierz, nic nie działa tak dobrze na odprężenie, jak godzina spędzona we własnej wannie!") oraz skryty nieco na dnie kosza, stu dolarowy bon podarunkowy do sklepu z artykułami dla dzieci, o którym żadna z kobiet jednak na głos nie wspomniała. Pomimo przeogromnej wdzięczności za otrzymane podarki, nie nachodzi Cię przypadkiem wrażenie, że o Twojej ciąży wie już cały szpital... i że część personelu, na pewno mając na uwadze głównie Twoje zdrowie, jednak niezbyt przychylnie Cię ocenia?

Mari Chambers
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Obrazek certyfikat adopcyjny-Obrazek

Lorne Bay Wildlife Sanctuary pragnie podziękować
Marianne Chambers
za symboliczną adopcję jednego z naszych podopiecznych. Tym samym informujemy, że od dziś pełnisz rolę opiekuna
WIELKOUCHA
Obrazek
---
--ciekawostki
  • Słowo „bilby” pochodzi od aborygeńskiego słowa używanego przez lud Yuwaalaraay i oznacza „szczura z długim nosem”.
    Chociaż są torbaczami, wielkouchy nie skaczą jak kangury. Zamiast tego poruszają się w sposób podobny do zająca.
    Odżywiają się głównie owadami, czasami też małymi kręgowcami jak myszy, ptaki i jaszczurki. Wodę pozyskują głównie z owoców i nasion.
    Wielkouchy żyją na suchych terenach, rzadko porośniętych lasami, sawannach i stepach z pulchną ziemią. Są aktywne nocą. Mieszkają w norach samotnie, czasami parami.
    W wielu krajach na świecie symbolem Wielkanocy jest zając lub królik. Tak było też w Australii, jednak zwierzę to wyrządziło bardzo dużo strat na polach uprawnych. W związku z tym w 1991 roku postanowiono, że królik nie może być kojarzony z tak radosnym świętem, a do dzieci zaczął przychodzić... Wielkouch Króliczy.

towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
ODPOWIEDZ