nauczycielka — lorne bay community kindergarten
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Uczy maluchy, które zaczynają swoją drogę w edukacji, mogąc poświęcić się im w pełni - swoich dzieci nie ma, perspektywy na nie tym bardziej; nie ufa póki co facetom, związku na razie nie szuka… chociaż, kto wie?
:fox:
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
nagroda specjalna
aktywności fabularne
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
ingerencja mistrza gry
uśmiech losu
Obrazek
Po męczącym tygodniu pracy z małymi urwisami umówiłaś się na zabieg kosmetyczny w pobliskim gabinecie poleconym przez koleżankę. Zaproponowano ci nieinwazyjną metodę nawilżania, po której twoja cera miała stać się bardziej promienna, a skóra napięta. Opiekująca się tobą kosmetolożka zadbała o przyjemny atmosferę — pomieszczenie wypełnił przyjemny zapach świec, rozległa się w nim spokojna melodia i poczułaś, że twoje ciało zaczyna się relaksować. Zabieg połączony z delikatnym masażem trwał trzy kwadranse. Zadowolona z usługi, oceniłaś gabinet na pięć gwiazdek! Lecz kiedy następnego dnia podczas porannej toalety spojrzałaś w lustro, zobaczyłaś na policzkach czerwone plamy, które na dodatek zaczęły nieprzyjemnie swędzieć. Czy twoja cera została potraktowana zbyt agresywnie? Serum nawilżające zostało pomylone ze złuszczającym kwasem? A możne, o czym nie wiedziałaś, jesteś uczulona, na któryś ze składników używanych w gabinecie kosmetyków?
Postanowisz zmienić wystawioną gabinetowi urody ocenę? Udasz się do alergologa? A może wystąpisz o odszkodowanie i zadośćuczynienie za wyrządzoną przez kosmetolożkę krzywdę?

towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
ODPOWIEDZ