Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Margaretta Pearl Campbell
Świeżo upieczona dziennikarka śledcza, zbyt porywcza do tego zawodu. Nie wie czym jest zdrowy rozsądek i instynkt samozachowawczy. Pije za dużo wina, pali za dużo papierosów. Kupiła rozpadającą się farmę. W ramach ucieczki od szarej rzeczywistości bawi się w Instagramową Influencerkę, bo tam wszystko jest łatwiejsze. By zarobić na studia pracowała pod przykrywką w Shadow, kończąc tę pracę musiała się też udać na odwyk, ale teraz już wszystko jest wspaniale! A przynajmniej nie aż tak do dupy, jakby mogło być... w końcu próbuje odnaleźć zabójcę swojej starszej siostry.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE

udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
No to teraz jesteś w takim wieku, że możesz nieco lepiej znać Diane 8) pearl campbell
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Diane Mason pisze: 23 lis 2021, 17:51
No to teraz jesteś w takim wieku, że możesz nieco lepiej znać Diane 8) pearl campbell
Młodość jeszcze nigdy nie była taka atrakcyjna ^^
To ja myślę, że możemy trochę zmodyfikować starą relkę i... poszłabym w coś takiego, że Pearl nadal wraca tam do Shadow, po jakieś info itp. No i poznałaby Diane, powiedziała, może nawet Nate powiedział Dianie, że Campbell jest dziennikarką śledczą, więc wiadomo, z uwagi na historię Mason, ona mogła się trochę spiąć, niezadowolona z tego, że ktoś taki kręci się po klubie, ale potem Pearl mogła się za bardzo spić i może Diane by ją ogarniała, wcięła do siebie na noc, czy coś i po tym wszystkim Pearl by jej powiedziała, że przeprasza, wiadomo i pod wpływem kaca i wyrzutów sumienia, powiedziałaby Diane, że powinna spierdalać z tego klubu, bo to nie jest dobre miejsce i w ogóle, więc może zawiązałaby się między nimi jakaś nic przyjaźni i ją to już byśmy mogły rozwijać, jak wolisz, albo tak, że no Pearl by się nigdy nie dowiedziała o przeszłości Mason, albo wręcz przeciwnie, żeby była jakaś drama ^^
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, który grzeszy pogardą dla każdego, kto nie jest jego żoną, bananowy dzieciak w pełnej krasie, niegdyś uzależniony od kokainy, dziś próbuje odwyku i życia dorosłego, ale nie zawsze mu wychodzi
eh my zostajemy po staremu czy nie chcesz już staruszka? :hahaha:

pearl campbell
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Dick Remington pisze: 23 lis 2021, 19:43
eh my zostajemy po staremu czy nie chcesz już staruszka? :hahaha:

pearl campbell
Oczywiście, że zostajmy, ktoś ją musi ściągać z drzew :hihihi: <3 poza tym jakiego staruszka? Wiek idealny! :twerk:
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
pearl campbell nadal chcę wjechać w twój płot traktorem... :oops:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, który grzeszy pogardą dla każdego, kto nie jest jego żoną, bananowy dzieciak w pełnej krasie, niegdyś uzależniony od kokainy, dziś próbuje odwyku i życia dorosłego, ale nie zawsze mu wychodzi
i pięknie <33 teraz mogę cię kraszować do woli

pearl campbell
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Audrey Bree Clark pisze: 23 lis 2021, 21:13
pearl campbell nadal chcę wjechać w twój płot traktorem... :oops:
Wspaniale! To ja myślę, że nie ma co czekać, tylko trzeba koniecznie w końcu to zagrać! Za długo ten płot stał niewzruszony :hihihi: <33
Dick Remington pisze: 23 lis 2021, 21:13
i pięknie <33 teraz mogę cię kraszować do woli

pearl campbell
Będę się rumienić, ale bezwstydnie nie odmówię :oops: <3
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
pearl campbell pisze: 23 lis 2021, 17:57
Młodość jeszcze nigdy nie była taka atrakcyjna ^^
To ja myślę, że możemy trochę zmodyfikować starą relkę i... poszłabym w coś takiego, że Pearl nadal wraca tam do Shadow, po jakieś info itp. No i poznałaby Diane, powiedziała, może nawet Nate powiedział Dianie, że Campbell jest dziennikarką śledczą, więc wiadomo, z uwagi na historię Mason, ona mogła się trochę spiąć, niezadowolona z tego, że ktoś taki kręci się po klubie, ale potem Pearl mogła się za bardzo spić i może Diane by ją ogarniała, wcięła do siebie na noc, czy coś i po tym wszystkim Pearl by jej powiedziała, że przeprasza, wiadomo i pod wpływem kaca i wyrzutów sumienia, powiedziałaby Diane, że powinna spierdalać z tego klubu, bo to nie jest dobre miejsce i w ogóle, więc może zawiązałaby się między nimi jakaś nic przyjaźni i ją to już byśmy mogły rozwijać, jak wolisz, albo tak, że no Pearl by się nigdy nie dowiedziała o przeszłości Mason, albo wręcz przeciwnie, żeby była jakaś drama ^^
O, mocno mi się to podoba, zagrałabym nawet to ogarnianie Pearl :hell: Zdecydowanie będziemy tu szły w rodzącą się przyjaźń i póki co niech żodyn nie wie. Żodyn :spider:
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Dobrze, doskonale wręcz, to jak będziesz miała ochotę, to Pearl przyjdzie nie wylewać za kołnierz :lol: <33
Diane Mason
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Dobra Lilka, bo widzę, że mnie tutaj jeszcze nie było, a powinnam :lol:
Po pierwsze podrzucę percy matthews, bo do niedawna był wieloletnim chłopakiem Periclesa ;c (ps: zrywanie z Majką nadal boli)
A po drugie Jeddę, bo mam sentyment do buźki :p
No i ezra brooks, bo są w tym samym wieku. Co do tego ostatniego to mam zalążek pomysłu... Po pierwsze, jak są w jakimś miejscu razem to koniecznie muszą wychodzić razem na fajkę, ok. Po drugie, skoro ona jest dziennikarką a on fotografem kryminalnym to może czasem... daje jej jakiś cynk, że coś się zadziało? Generalnie żyją w zgodzie i Ezra mimo wszystko stara się dawkować te tajne info, bo jednak zależy mu na pracy, ale jakieś tam niewielkie cynki może jej dawać. A ona w zamian też może się jakoś na tym zawodowym polu odwdzięczać. A po trzecie... może mógłby jej jakoś pomóc z poszukiwaniami mordercy siostry? To znaczy, na tyle na ile by mógł się angażować. :hm: U pearl campbell sporo się działo we wcześniejszych latach, więc nie wiem czy faktycznie mogli coś wtedy mieć z Ezrą czy raczej dopiero teraz. :hm:
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Jedda Corrente <33
To jest tak, generalnie Pearl ma dość nieufne i sceptyczne podejście do związków przez swoje przejścia, więc istnieje możliwość, że poradziła Perry'emu, że może za bardzo się męczą w tej swojej relacji D: I pewnie jest jej nieco głupio, że on zerwał z Percym :lol:
No, a co do Ezry, to jak najbardziej mi to odpowiada! Może jej dawać cynk, jak ona znajdzie coś godnego wspomnienia, to też może mupowiedzieć, albo podrzucić jakieś foty. Co do śledztwa z jej siostrą, to myślę, że też może czasem polegać na jego pomocy, w prawdzie to jest bardzo osobiste i trzyma to w tajemnicy, ale sojusznicy zawsze się przydają! Skoro są w podobnym wieku, to mogliby się ze szkoły też kojarzyć, ale ona najpierw była smutną panną z nadwagą, potem wychudzoną laską z marginesu, więc pewnie na żadnym z tych etapów nie robiła dobrego wrażenia, więc faktycznie ich znajomość mogła się rozwinąć, jak trochę się otrząsnęła i stanęła na nogi <3
ODPOWIEDZ