Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/f1e692aa80ac6bbb8b54c7a19e13746b/80ab0a66d6b64e3d-f3/s250x400/71ba0195f98e901442a461c4915f43351c7f1a74.jpg][/telimg1]
[tel5]Harden
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/f1e692aa80ac6bbb8b54c7a19e13746b/80ab0a66d6b64e3d-f3/s250x400/71ba0195f98e901442a461c4915f43351c7f1a74.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
barmanka — Rudd's Pub
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanuje w Rudd's i uczy się samodzielności.
1 minute ago
George Faulkner
Trochę miałam nadzieję, że to wystarczy...
Harden E. Caulfield
barmanka — Rudd's Pub
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Barmanuje w Rudd's i uczy się samodzielności.
1 minute ago
George Faulkner
No nie wiem, szefie. Próbujesz kogoś usidlić czy raczej uwieść?
Bo jeśli to drugie, to za mało to wymowne :/
Harden E. Caulfield
Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
Donnie
18:30 AM
Cześć, piękny :oops: Całkiem nieźle, choć przydałby się kubek mocnej, czarnej kawy.
Nie ukrywam, że taki mały wyjazd za miasto brzmi naprawdę rewelacyjnie. Bardzo chętnie się wyrwę!


Harden E. Caulfield
stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
belinda beckett
Czy wiesz, że...
Jedną z podstawowych umiejętności wombatów jest kopanie tuneli i nor. Wykopane przez nich korytarze mogą mieć nawet 20 metrów, a także wiele wyjść i wejść.
Do końca września 100% zarobków z dodatkowych zleceń zamierzam przekazać na Wildlife Sanctuary i pomoc wombatom. Jeśli tak jak mi zależy Ci na zwierzętach lub po prostu potrzebujesz dorywczego pracownika, szukaj mnie na Sidekicker lub odpowiedz bezpośrednio na ten numer.
Bardzo liczę na owocną współpracę z Rudd's Pub. Belinda Beckett
wysłano do Harden E. Caulfield
stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
belinda beckett
Dziękuję za odpowiedź!
Tak jak pisałam, chodzi o prace dodatkowe, dorywcze zlecenia, więc nawet jeśli nie znajdzie się nic na już, to będzie można do mnie dzwonić lub pisać, jeśli akurat nie odbiorę :)
odpowiedź na wiadomość
Jeśli jesteś zainteresowana, zapraszam do Rudd's w piątek o 18:00. Wtedy przekażę szczegóły.
Oczywiście będę!
wysłano do Harden E. Caulfield


ps. trochę nie spodziewałam się takiego pozytywnego odzewu na te smsy, zaskoczyliście mnie pozytywnie *.* <33 jeśli rzeczywiście chcesz to rozegrać, pisz na PW <3
ODPOWIEDZ