robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
hejka Alexander Brooks, mam Giannę w podobnym wieku, nie chcesz jej może na jakąś koleżankę? :welcome:
kreatywny księgowy — ratusz i prywatne rozrachunki
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Po liceum mieszkał w Madrycie, wrócił niedawno z uwagi na zdradę swojej narzeczonej. Próbuje sobie na nowo życie ułożyć.
Gia Faraday pisze: 14 cze 2022, 20:49
hejka Alexander Brooks, mam Giannę w podobnym wieku, nie chcesz jej może na jakąś koleżankę? :welcome:
Gia Faraday Taką ładną Panią to ciężko tylko na koleżankę wziąć <33 Ale tak - z uwagi na wiek mogą się kojarzyć ze szkoły, może jakiś wspólne imprezy jeszcze z czasów szkoły średniej? A teraz z uwagi na jego powrót mogą gdzieś wpaść na siebie, a jak jeszcze Alex dowie się, że Gia stawia tarota to niby totalnie nie wierząc w to zapyta czy jest w stanie sprawdzić co go czeka w przyszłości, bo jednak trochę rozbity jest to rozpadzie związku i powrocie do Lorne Bay :hm:
Alexander Brooks
Mania
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
Alexander Brooks
Alexander, nigdy nie zapomnę kiedy pierwszy raz zobaczyłam twoją twarz... śliniącą się na widok mojej siostry. Twoimi maślanymi oczami możnaby smarować kanapki. Nie wiem czy ci kibicuję dlatego, że liczę na to, że pasujesz do mojej siostry czy dlatego, że myślę że jak przynajmniej zbierzesz się do kupy żeby w końcu dostać kosza, to się ogarniesz i ruszysz dalej. No, ale jakbyś się ośmielił wyjawić mi tą wielką tajemnicę, którą są twoje intencje względem mojej siostry, a której przecież zupełnie nikt się nie domyśla - mogę (oczywiście z łaski) robić za twoją skrzydłową.
powitalny kokos
mechaniczny toster
kreatywny księgowy — ratusz i prywatne rozrachunki
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Po liceum mieszkał w Madrycie, wrócił niedawno z uwagi na zdradę swojej narzeczonej. Próbuje sobie na nowo życie ułożyć.
Tiana Hirsch pisze: 27 cze 2022, 00:24
Alexander Brooks
Alexander, nigdy nie zapomnę kiedy pierwszy raz zobaczyłam twoją twarz... śliniącą się na widok mojej siostry. Twoimi maślanymi oczami możnaby smarować kanapki. Nie wiem czy ci kibicuję dlatego, że liczę na to, że pasujesz do mojej siostry czy dlatego, że myślę że jak przynajmniej zbierzesz się do kupy żeby w końcu dostać kosza, to się ogarniesz i ruszysz dalej. No, ale jakbyś się ośmielił wyjawić mi tą wielką tajemnicę, którą są twoje intencje względem mojej siostry, a której przecież zupełnie nikt się nie domyśla - mogę (oczywiście z łaski) robić za twoją skrzydłową.
Tiana Hirsch Biedny Alex nawet nie wie o co chodzi siostrą Hirsch, że jak tylko go widzą to od razu rzucają te dziwne spojrzenia... ale na pewno będzie mu miło jak wreszcie zamiast oceniającego spojrzenia zobaczy coś więcej, coś w rodzaju wsparcia? No i jeśli kiedykolwiek zdecyduje się na uświadomienie sobie pewnych spraw to może dziwnym przypadkiem najpierw wyjawić to Tianie :hm:
A może zanim to się wydarzy to przypadkiem spotkają się na jakieś plaży przy butelce wina (i czymś pysznym z rodzinnej restauracji) i obgadają jak to im życie stanęło i nie wiedzą dokąd iść? :faint:
Alexander Brooks
Mania
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
Alexander Brooks
Polecam się w razie czego! Ale nawet jak Tiana dowie się o wszystkim ostatnia, to i tak możemy się lubić :lol:
Przeoczyłam propozycję takiej fajnej gry - ale jeśli jeszcze masz chęci, to śmiało zaczepiaj na pw, bo ja jestem chętna <3 Jeśli Tianka czegoś się w tym Paryżu nauczyła, to tego żeby wina to nigdy nie odmawiać!
powitalny kokos
mechaniczny toster
ODPOWIEDZ