Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
cześć i czołem! niniejszym chciałabym oznamić, że po latach wracam do prowadzenia warsztatu graficznego i chętnie przyjmę wasze zamówienia :oops:

słowem wstępu: ogarniam grafikę w wolnym czasie i wykonam tylko te zlecenia które są możliwe do realizacji. nie wszystkie twarze mają zdjęcia i dobre do przeróbki foty :idk:

kilka moich prac: KLIK.
K O L E J K A:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
to atakuj Bensu i Adrię, buźka <3
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Gia Faraday pisze: 08 maja 2022, 16:21
to atakuj Bensu i Adrię, buźka <3
bensu i adria <3
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
to zrób mi coś z jonathanem i jak coś znajdziesz ciekawego to z esrą bilgic, bardzo proszę <3
i dziękuję <3
lorne bay — lorne bay
48 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
To ja poproszę z Idrisem Elbą, bo muszę mieć powód do zrobienia postaci <33 :lol:
powitalny kokos
k.
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
aeralie eaton pisze: 09 maja 2022, 11:02
to zrób mi coś z jonathanem i jak coś znajdziesz ciekawego to z esrą bilgic, bardzo proszę <3
i dziękuję <3
jonathan i esra :hihihi:
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
Poproszę Melisę (najlepiej z dłuższymi włosami i względną powagą na twarzy :lol: ) i jeszcze Penn Badgley <3
Nicholas Winslow
summertime
Myre
Właściciel i stolarz — Plane Wood Carpenter
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalny stolarz, prowadzący biznes zmarłego ojca i mieszkający na uboczu sąsiad aborygeńskich tubylców. Człowiek-katastrofa, chodząca porażka.
Reina A. Everly pisze: 13 maja 2022, 17:32
Poproszę Melisę (najlepiej z dłuższymi włosami i względną powagą na twarzy :lol: ) i jeszcze Penn Badgley <3
Nicholas Winslow
łap penna a melisse jak będzie gotowa podeśle na pw <3
powitalny kokos
-
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
wesley mills - cohen pisze: 25 maja 2022, 11:21
Reina A. Everly pisze: 13 maja 2022, 17:32
Poproszę Melisę (najlepiej z dłuższymi włosami i względną powagą na twarzy :lol: ) i jeszcze Penn Badgley <3
Nicholas Winslow
łap penna a melisse jak będzie gotowa podeśle na pw <3
dobrze, dziękuję :excited:
summertime
Myre
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Nicholas Winslow jak zbierasz na kupon, to mogę Ci dorzucić Pitta i Zoe do kolejki :hihi: <2 Byle nie młody Brad :lol: A z Zoe to raczej te fotki gdzie nie robi groźnych min i bez krótkich włosów :hm: :hm:
przyjazna koala
-
-
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
jackson hargreeves pisze: 07 cze 2022, 19:29
Nicholas Winslow jak zbierasz na kupon, to mogę Ci dorzucić Pitta i Zoe do kolejki :hihi: <2 Byle nie młody Brad :lol: A z Zoe to raczej te fotki gdzie nie robi groźnych min i bez krótkich włosów :hm: :hm:
Proszę!

Brad & Zoe <3
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
opiekun dla zwierząt | barista — schronisko dla zwierząt | sparrow coffee
22 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
And if I only could make a deal with God,
And get him to swap our places,
Be running up that road,
Be running up that hill,
Be running up that building
Hej, jakby udało się coś z Andre Lamoglia? *.* Ja totalnie nie umiem w avatary :lol:
ambitny krab
wkurwix#7366
ODPOWIEDZ