detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Harden E. Caulfield, Preston jest w ostatnich tygodniach stałym klientem najlepszego baru w mieście. Myślę, że nadszedł w końcu ten moment, w którym musieli podjąć rozmowę. Chociażby wtedy, gdy Harden musiał wywalić Prestona z lokalu.
Ale chyba obaj mają problemy w sferze uczuciowej, więc powinni się rozumieć.
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Preston Turner, jeśli musiał wyrzucić go z lokalu (a to całkiem możliwe, bo aktualnie Harden stara się doprowadzić pub do porządku i pozbyć się łatki baru dla pospólstwa z Sapphire) to może w zamian zaproponował, by Preson przyszedł kiedyś po zamknięciu? Wtedy mogliby razem siąść do butelki dobrego alkoholu i zakąszając mrożoną pizzą, narzekać na życie.
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Harden E. Caulfield, Preston to policjant (jeszcze nie wiem czy się skorumpuje), ale właśnie po tym najgorszym czasie dla Turnera mogą pogadać. Może nawet zaproponować wtedy Hardenowi jakąś pomoc.
No i kumpel by się przydał. :h5:
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Preston Turner, kumpla warto mieć – nie tylko w policji – więc mi pasuje! Szczególnie, że mam znaczną większość relacji z kobietkami :hihi:
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Harden E. Caulfield, dlatego jak tam kiedyś będziesz miała wolny slot, to możemy popisać na luzie.
Prowadzi sklep z cześciami — All Muscle Car Parts
37 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Były ochroniarz w Shadow i człowiek Nathaniela, który po odejściu Morrigan, rzucił czarne interesy i postanowił prowadzić prawe życie, co nie do końca mu wychodzi. Ma własny biznes ale chętnie dorabia też sobie na boku.
Harden E. Caulfield my się na pewno znamy, skoro jeszcze przed rokiem nachodziłem cię w rudd's, prawda? To nic osobistego, bo właściwie porządny z ciebie gość, który niczym mi nie wadzi, jednak ślepo wykonywałem polecenia Nathaniela :lol: Może zaniepokoi cie fakt, że wciąż kręcę się pod twoim barem i wokół twojej barmanki Gael Fernsby ?
ODPOWIEDZ