kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Nicholas Winslow pisze: 06 maja 2022, 09:38
ioni winslow pisze: 05 maja 2022, 21:42
love meeee Nicholas Winslow! <2
A poza tym nie wiem, mam dużo ludu, więc jak kogoś chcesz na coś, to śmiało 8)
kocham, kocham babolu <3 oczko w głowie brata, który akurat niewieloma rzeczami w życiu się przejmuje!

a co do reszty to myślę, że cami mógłby znać z baru w którym ona pracuje, bo przecież to nie tak, że on do konkurencji nie chodzi :lol: jeśli spotkał ją po rozstaniu z melis to pewnie lekko wstawiony próbował nawet z nią flirtować! no i któregoś z panów mogę wziąć na kumpla, może williama? są w podobnym wieku :hm:
jestem najgorsza ;( Ale co do reszty, to z Cami w sumie jasne, myślę że ona by mogła z nim nawet iść w bajlando, bo jej nie trzeba długo prosić :lol: :lol: A teraz narzeka, że za małe napiwki jej daje, po takich wspólnych doznaniach! :lol: A poza tym Willa Ci z chęcią dam, możemy nawet sobie zagrać :hihi:
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
cami o'brallaghan pisze: 31 maja 2022, 19:53
Nicholas Winslow pisze: 06 maja 2022, 09:38
ioni winslow pisze: 05 maja 2022, 21:42
love meeee Nicholas Winslow! <2
A poza tym nie wiem, mam dużo ludu, więc jak kogoś chcesz na coś, to śmiało 8)
kocham, kocham babolu <3 oczko w głowie brata, który akurat niewieloma rzeczami w życiu się przejmuje!

a co do reszty to myślę, że cami mógłby znać z baru w którym ona pracuje, bo przecież to nie tak, że on do konkurencji nie chodzi :lol: jeśli spotkał ją po rozstaniu z melis to pewnie lekko wstawiony próbował nawet z nią flirtować! no i któregoś z panów mogę wziąć na kumpla, może williama? są w podobnym wieku :hm:
jestem najgorsza ;( Ale co do reszty, to z Cami w sumie jasne, myślę że ona by mogła z nim nawet iść w bajlando, bo jej nie trzeba długo prosić :lol: :lol: A teraz narzeka, że za małe napiwki jej daje, po takich wspólnych doznaniach! :lol: A poza tym Willa Ci z chęcią dam, możemy nawet sobie zagrać :hihi:
super, w takim razie będzie podrywał cami i przechylał szoty z williamem! :ok:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
Dobry wieczór! Skoro Nicholas Winslow jest bramkarzem, to na pewno muszą się znać. Pytanie tylko czy coś z tym robimy, czy zostawiamy tak jak jest.
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
ODPOWIEDZ