dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/1200x/2d/39/7b/2d397b3ff08113b59f0995dd94995304.jpg][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Cześć, z tej strony Diane, koleżanka Elory. To od niej mam twój numer :hihihi: Mówiła mi, że macie u siebie wolny pokój, czy to jeszcze aktualne?
Harper Callaway
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Jasne, ani trochę mi to nie przeszkadza :) W zasadzie im nas więcej, tym weselej! Elora mówiła ci pewnie, że mieszkam teraz w Sapphire River. Po tych ostatnich ulewach zrobiło się tam niebezpiecznie. Sama miałam małe problemy :( Dlatego coraz intensywniej myślę o przeprowadzce
Harper Callaway
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
No właśnie. Okazało się, że niska cena domku ma jednak swoje minusy. Dużo minusów :/
Elora pokazywała mi zdjęcia w telefonie, jeśli nic się tam nie zmieniło, to wszystko mi się podoba <3
Mogę kiedyś podejść, żeby zobaczyć wszystko na żywo? Wstyd się przyznać, ale nigdy w życiu nie byłam na żadnej farmie i nie wiem, jak to wygląda D:
Harper Callaway
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
O kosztach mówiła mi tak mniej-więcej, jest okej <3
Okej, to może zajrzę jutro? Może być koło 17?
Harper Callaway
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Otis

cześć, Harps
nie zostawiłem u ciebie koszulki? 🤔


Harper Callaway
towarzyska meduza
-
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Otis

po prostu zastanawiałem się gdzie ją podziałem 🤭
serio wyprałaś i wyprasowałaś? 😮
nie musiałaś tego robić!
odbiorę ją przy okazji albo gdybyś była w pobliżu Sapphire River, a mnie nie byłoby w domu to możesz wrzucić do skrzynki✌️


Harper Callaway
towarzyska meduza
-
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Otis

numer 353
ale nie fatyguj się, serio!
równie dobrze możesz dać ją Fin jak się spotkacie 😁


Harper Callaway
towarzyska meduza
-
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Otis

daj znać jak będziesz już niedaleko to ogarnę trochę ten syf
nie, na szczęście nikt mnie nie widział 🥴
myślę, że gdyby taka pani Hill cokolwiek zauważyła to już wszyscy w okolicy by o tym gadali 😅
i chwała twojej siostrze za to, że trzyma język za zębami!


Harper Callaway
towarzyska meduza
-
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
20:22
Hejeczka!
Co nowego? :p
Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
20:22
Oczywiście, że wpadnę! :sneaky:
Noo... było fajnie, aczkolwiek mogło być tam ostatecznie trochę mniej Callawayów :lol: Wiesz, że był też Joel. Ale nie mieliśmy okazji nigdzie pójść po spotkaniu autorskim.
Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
Długo? Wcale nie długo. Powiedziałabym, że właśnie krótko. Zwłaszcza, że Colton go skutecznie odstraszył.
Dobra, może nie odstraszył tak stricte... ale no, sama wiesz jaki bywa Colti. BTW. Skąd Ty wiesz o tym macaniu bicepsów? :/
HARPER
JA MAM NADZIEJĘ, ŻE TY MNIE NIE OBGADUJESZ Z COLTONEM ZA PLECAMI?
I zdefiniuj "spotykasz". :oops:
Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
A co złego jest w Coltim? Bo nie rozumiem...
Co za oszczerstwa. Jak się o mnie martwisz to po prostu zapytaj wprost, przecież wiesz, że Ci powiem prawdę. Nie musisz od razu wypytywać mojego pracownika. :/
Zjedliśmy razem lunch. W restauracji. Przy stoliku z widokiem na morze. To nie była randka. Czy dwójka osób, które kiedyś ze sobą była już w związku może w ogóle randkować? :hm:
Co? XD Co to do cholery znaczy, masz 22 lata, mów jak człowiek :lol:. Pytasz o seks? No to Cię rozczaruje. To był tylko lunch!
Harper Callaway
ODPOWIEDZ
cron