dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/1200x/2d/39/7b/2d397b3ff08113b59f0995dd94995304.jpg][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
No to czemu ona wyje? Jeśli zacznie płakać, kiedy będziesz u nas to przepraszam, ale naprawdę nie wiem dlaczego tak jest. Nie ma kolek. Lekarz mówił, że wszystko jest ok. Może po prostu daje mi wycisk?
O matko, coś czuję, że sporo musimy sobie opowiedzieć... Mam nadzieję, że nie masz żadnych większych problemów, poza tym co napisałaś? Na pewno to się da odkręcić. Jestem tego pewna!


Harper Callaway
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Nie wiem... Mam nadzieję, że jej to przejdzie, bo wieczorami bywam mega załamana ;(
Naprawdę przeraża mnie to, że coś jej dolega, a ja tego nie wiem!
I nie przejmuj się, ona płacze naprawdę rzadko na widok innych osób. Pod tym względem jest małym sprzedawczykiem... :hihihi:
Kocham!
Czekamy na Ciebie obie :excited:


Harper Callaway napisane jeszcze zanim Harps wyjechała!
happy halloween
Booyah
brak multikont
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Zabrzmię teraz jak kumpela z ogólniaka, więc ostrzegam...
Czy widziałaś kto pojawił się w domu kultury na spotkaniu ze Scarlet?!


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Właśnie o nim. Ja bym swojej najbardziej pamiętnej eks nie zaprosił nawet na pogrzeb.
Ale to inna para kaloszy.
Dziwię się, że go zaprosiła bo się stresowała przed tym wszystkim, a coś takiego mogło tylko pogorszyć sprawę. Dobrze, że sobie poradziła.
Gadaliśmy. Był przyjacielski... Lubiący macać bicepsy.
Jakie jest Twoje zdanie na temat ich potencjalnego powrotu do siebie?
Oby dopiekła. Wyglądała ładnie.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Na szczęście nie miałem nigdy kota.
Uciekła w dniu ślubu bez słowa.
Możliwe. Ale i sama dla siebie powinna chcieć wypadać najlepiej.
Czyli jesteśmy po tej samej stronie. Wracanie nie. Ale samą stopę to i rekin też odgryźć może.
Nie widzę tego, ale dobrze znać kobiecy punkt widzenia. Nawet jeśli T9 stało się na tyle inteligentne by pisać takie rzeczy. Ta dzisiejsza technologia.
Prawda.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Może bym nakleił jakbym ją spotkał bo od tamtej pory cisza. To, że żyje wiem jedynie od innych.
Jest powód, dla którego razem nie powinni być, ale nie wiem czy Scarlet o tym mówi. Ja bym się pewnie też nie dowiedział, gdyby nie okoliczności pewne.
Nie chciałbym aby znowu ją zniszczył. I choć dobrze go nie znam to miałem okazję spędzać z nim czas jak byli razem i wydaję się spoko gościem. Tym gorzej jeśli się zejdą i znowu rozejdą.
Jasne. Technologia jest zadziwiająca. Zaraz komórki przejmą nasze rozmowy.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nie mogę bo Scarlet powie, że ze mnie plotkara :/
I słusznie. Niech nie moczy. Ale o tym to chyba nawet on jeszcze nie wie. Chociaż ja nie wiem czy wie. W każdym razie lepiej by się to nie powtórzyło.
Lepiej reklamy dobrych wakacji.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Na razie się nie ugnę.
Może kiedyś przypadkowo całkiem się wymsknie i wtedy nic nie poradzimy.
Powiedzmy, że kolejne rozstanie z tym samym facetem źle wpłynie zarówno na nią, jak i jej pracę - w tym przypadku nie da się tego oddzielić.


Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Taka praca.
Dziękuję. Staram się być ogarniaczem na medal.
Ale też masz zadatki!


Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
Potrzebuję jadzik.
Kuzcowy jadzik.
Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
JADZIK! To taka trucizna. Jak arszenik, ale inna.
Nie oglądałaś tej bajki... "Nowe szaty króla"? Przecież na pewno oglądałyśmy ją jako dzieciaki :/
Nieważne. Po prostu planuję mord na mojego współlokatora... :spider: .
Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
No, między innymi to zostawia brudne rzeczy wszędzie.
I wyjada moje jedzenie z lodówki </3
Harper Callaway
ODPOWIEDZ