płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Sameen Galanis
Sameen urodziła się w Lorne Bay, jako dziecko została uprowadzona i tak jej się potoczyło życie, że w sumie została płatnym zabójcą i teraz wróciła do LB, bo poznała prawdę o swoim pochodzeniu i chce chronić swoją rodzinę. Chce ich też poznać nie mówiąc im o tym kim jest.
ZOYA HENDERSON - POZYTYWNE
Psiapsia. Zoya uratowała jej życie. Jest najbliższą osobą.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

INEJ MARLOWE - NEGATYWNE
Przeciwniczka. Inej podkrada jej kontrakty

właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Czy ja cię dobrze znam, czy nie bardzo? :lol: :lol:
Sameen Galanis
happy halloween
-
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
william henderson
Znamy się, ale nie jakoś specjalnie mocno. Pewnie Sam wbija sobie do waszej szkółki wypożyczyć jakiś sprzęt i niby udaje, że do nurkowania, a tak naprawdę ma jakieś dziwne misje i zwraca wam sprzęt zniszczony, albo kupuje nowy.
No i ja chciałam cię poznać bliżej, bliżej, ale mi zabroniono :/
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
:cook: :cook: :cook: :cook: :cook: :cook: :oops:
I just die in your arms tonight w Szczecinie xdd
Sameen Galanis
towarzyska meduza
catlady#7921
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Ja tu chciałam wpaść na jakiś romans z Jamiem, bo i karta enigmatyczna, ale i wygląd - jeden z moich ulubionych. Tylko tak myślę, że ja jeszcze chętnie dorzucę Anita Peterson ta również ma trochę za uszami i tak sobie pomyślałam, że może Anita wynajęła kiedyś Sameen, bo musiała sobie ułatwić sprawę. Ewentualnie spotkały się gdzieś, gdzie często przesiadują ludzie, którzy mają coś za uszami. Myślę, że mogłoby to być ciekawe doświadczenie ;)
ambitny krab
cattitude#5494
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Inej Marlowe
Wypad na wrocławskie burgery ze Szczecina to był zdecydowanie dobry pomysł <3


Jamie Rockwell
Cudownie się składa, bo Sebastian jest moim jednym z ulubionych wizów, jeśli nie moim numerem jeden :D Także tutaj z pewnością wezmę jakiś romansik. Widzę, że jemu, tak jak i mojej Sam troszkę ciężko ignoruje się doskwierającą samotność. Rozgrywamy coś od początku w stylu: typowe, spotkali się w jakimś barze/klubie i zakończyli imprezkę razem czy zaczęło się bardziej od tego, że Sam odwiedziła jego winnice (ostatnio wypiła przyjaciółce jakieś drogie wino więc chciałaby jej odkupić), no i że Sam często ma masę wolnego czasu to zamiast się udać tylko typowo po to żeby to wino kupić to wybrała wycieczkę po całej winnicy. No i miała na tyle szczęścia, że wpadła w oko właścicielowi, a on jej, więc miała tą wycieczkę taką trochę ekskluzywną, bo sam na sam z nim ^^ No i pewnie podczas tej wycieczki ostro sobie flirtują, a Sam często bywa bezpośrednia, bo no nie oszukujmy się... niewiele ma do stracenia :D dobra, w sumie jak tak opisałam ten pomysł z wycieczką to wybrałabym tą opcję, ale zostawię też Tobie pole do popisu :D
A co do Anity to o jezu... chciałabym to rozegrać. Możemy nawet rozegrać to, że ktoś im zorganizował spotkanie, bo Anita potrzebowała kogoś takiego jak Sam, a Sam... wiadomo, potrzebuje hajsu i nie odmawia interesującym kontraktom :D
I ogólnie jak będziesz chciała grać to daj mi znać :D
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Sameen Galanis
Myślę, że wycieczkę to my sobie spokojnie możemy rozegrać, ale co to by być odrobinę dalej z relacją to uznajmy, że mają sobie romans ;) A wycieczkę rozegramy sobie w retro, bo w sumie też zaraz zajmę winnicę innym wątkiem ^^

Jeżeli chodzi o Anitę to również, rozegrajmy to. Tylko co gramy najpierw, czy wszystko na raz? :>
ambitny krab
cattitude#5494
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Jamie Rockwell
Fantastycznie ^^ To daj mi zielone światło i zacznę nam retro w winnicy :oops:

Moje serce mi podpowiada, że chcę grać z Tobą wszystko na raz, ale rozum mi podpowiada, że z grą z Anitą odezwę się do Ciebie jak zakończę jeden z moich inny wątków, okej? :lol:
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
Sameen Galanis to zacznij nam w takim razie :D

Dobra ja też wpisuje na zapasową listę i daj znać :D
ambitny krab
cattitude#5494
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Jamie Rockwell
Fantastycznie, to zabieram się za post ^^

Oczywiście dam znać! <3
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Sameen Galanis pisze: 08 lip 2021, 11:09
william henderson
Znamy się, ale nie jakoś specjalnie mocno. Pewnie Sam wbija sobie do waszej szkółki wypożyczyć jakiś sprzęt i niby udaje, że do nurkowania, a tak naprawdę ma jakieś dziwne misje i zwraca wam sprzęt zniszczony, albo kupuje nowy.
No i ja chciałam cię poznać bliżej, bliżej, ale mi zabroniono :/
o, bezczelność! :lol:
Dobra, to znamy się tylko z widzenia i.... no cokolwiek tam w tej piosence leciało :crab:
happy halloween
-
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
william henderson pisze: 09 lip 2021, 18:06
Sameen Galanis pisze: 08 lip 2021, 11:09
william henderson
Znamy się, ale nie jakoś specjalnie mocno. Pewnie Sam wbija sobie do waszej szkółki wypożyczyć jakiś sprzęt i niby udaje, że do nurkowania, a tak naprawdę ma jakieś dziwne misje i zwraca wam sprzęt zniszczony, albo kupuje nowy.
No i ja chciałam cię poznać bliżej, bliżej, ale mi zabroniono :/
o, bezczelność! :lol:
Dobra, to znamy się tylko z widzenia i.... no cokolwiek tam w tej piosence leciało :crab:
Dokładnie. Albo, zawsze możemy sobie zrobić skok w bok i nie informować o tym nikogo :tear:
william henderson
ODPOWIEDZ