bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
Chris Haynes
Kocham wątki kryminalne, więc proszę mnie informować!
summertime
Myre
pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
cudnie, jak wszystko ogarnę to się odezwę na pw <3 [Reina A. Everly i nie wiem co z ciążą ale mogę podrzucić równie ciężarną i przerażoną Julię :hahaha:
zdolny delfin
enchante #8234
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
A bardzo chętnie ^^ Jak tylko wygrzebię się z postów, będę się odzywać ^^ Reina A. Everly
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
Chris Haynes
Dawaj Julię, jakoś przez to przejdą :lol:

Gwen Fitzgerald
To czekam <33
summertime
Myre
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Hejka Reina A. Everly <3
Pomyślałam sobie, że mogę dać Mari, ona jest asystentką w nowej kancelarii, w prawdzie była na chorobowym, a Reina chyba też nie pracuje aktualnie, ale może miały okazję jakoś się poznać. Marysia jest niezwykle prostą dziewczyną, ale zabawną i kochaną, ale mam taką wizję... bo za jakiś czas, jeszcze nie, ale raczej bliżej, niż dalej, będzie też w ciąży i może wówczas Reina byłaby dla niej niejako wsparciem na tym polu? Albo obie by dla siebie były? Oczywiście, jak chcesz kogoś innego ode mnie, to też się polecam jak najbardziej <3
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
pearl campbell
Od kiedy Mari tam pracuje? Bo może mogły się poznać przed jej chorobowym i urlopem Reiny. Być może Everly najpierw traktowała ją trochę jak powietrze, ale z czasem zaraziła się jej pozytywnym nastawieniem i miłym zachowaniem i mimo różnicy wieku mogły się całkiem dobrze zacząć rozumieć.
Ciąża to nie choroba, to armagedon , więc trzeba sobie pomagać :lol:
summertime
Myre
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Reina A. Everly to może spotkajmy się w jakiejś poradni ginekologicznej?
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Reina A. Everly pisze: 14 mar 2022, 16:15
jackson hargreeves
Reina i Mitch dopiero wprowadzają się do tej dzielnicy, więc można zorganizować jakieś sąsiedzkie powitanie. Oprócz tego widzę, że Jackson jest dziennikarzem śledczym. Może przyglądał się sprawie seryjnego mordercy, nad którą pracowała Reina, może nawet o tym pisał? Jeżeli tak, to są nie tylko nowymi sąsiadami, ale i znają się z wcześniej - dziennikarz mógł ją o tą sprawę wypytywać. (a teraz jest ciekawy jak to było być przez mordercę porwanym :lol: )
W ogóle jakie te Twoje postacie tryskające radością i szczęściem wszystkie :lol: Rozwody, nieszczęśliwe małżeństwa, depresje... Chętnie przygarnę Willa na kolegę sprzed lat i Alice na koleżankę, z którą chętnie wymieniają się przepisami na zdrowe dania <3

Powiem Ci, że takie powiązanie zawodowe jak najbardziej mi pasuje, więc możemy zrobić, że już się znają, a teraz na dodatek odkryją swoje sąsiedzkie powiązania 8)
I omg, no weź xddd niektóre mam radosne! Darby jest radosna, Remi jest super radosny, Elora też ma dużo entuzjazmu w sobie, Jack i Alice też są całkiem pozytywni! :lol: Mimo trudności życia :lol: I dobra, z Willem mówisz masz, mógł ją nawet trochę podrywać, ale nie tak na serio :hm: A z Alice tym bardziej biorę <3 I tu też jak chcesz grać to zapraszam na pw, a Ci kogoś dam :hihi:
przyjazna koala
-
-
ODPOWIEDZ