student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
Jedda Corrente pisze: 15 lut 2022, 20:48
Pete Corowa o nie, no to jak masz bromance z Perrym, to ja nie wiem w jakiej to sytuacji stawia Pete'a z percy matthews :lol: No, bo ile tych bromanców może mieć Pete? :lol:

No i poza tym znaj Jeddę, bo ona jakaś taka samotna maks, a są z tej samej dzielni <3. Tylko pomińmy fakt, że jej ojciec sobie rości prawo do haraczu od innych mieszkańców :lol:
Oj :( Ale myślę, że Pete i Percy i tak mogą się jakoś tam lubić. Wiadomo, Perry to numer jeden, Percy będzie dobrym kumplem, a Pete po prostu w nic im się nie wtrąca :hihihi:

Nono, Jeddę na pewno zna od małego i lubi. Niech jej ojciec wymusza też hajs od jego rodziny (albo wymuszał kiedyś), żeby jego rodzicom niekoniecznie podobało się to, że młodzi się lubią ^^
powitalny kokos
młody Corowa
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Pete Corowa pisze: 16 lut 2022, 11:30
Jedda Corrente pisze: 15 lut 2022, 20:48
Pete Corowa o nie, no to jak masz bromance z Perrym, to ja nie wiem w jakiej to sytuacji stawia Pete'a z percy matthews :lol: No, bo ile tych bromanców może mieć Pete? :lol:

No i poza tym znaj Jeddę, bo ona jakaś taka samotna maks, a są z tej samej dzielni <3. Tylko pomińmy fakt, że jej ojciec sobie rości prawo do haraczu od innych mieszkańców :lol:
Oj :( Ale myślę, że Pete i Percy i tak mogą się jakoś tam lubić. Wiadomo, Perry to numer jeden, Percy będzie dobrym kumplem, a Pete po prostu w nic im się nie wtrąca :hihihi:

Nono, Jeddę na pewno zna od małego i lubi. Niech jej ojciec wymusza też hajs od jego rodziny (albo wymuszał kiedyś), żeby jego rodzicom niekoniecznie podobało się to, że młodzi się lubią ^^
Okej, to niech będzie właśnie na tej zasadzie <3 Percy to jakoś chyba przeżyje :lol:

No i z Jeddą idealnie! Zapewne nie będą jej lubili, a przecież jej bardzo daleko do charakteru ojca czy brata :lol: Także super, biorę wszystko! Odezwę się po grę!
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
Idealnie :evil: Jedda Corrente
powitalny kokos
młody Corowa
ODPOWIEDZ