Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg1]
[tel5]Colton
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
09:46
Nikt nie musi mi pomagać, taki jest wniosek tej wypowiedzi, Colton. :roll:
Zarezerwowane! Tak samo dwa osobne pokoje w hotelu. Samochód wypożyczymy na miejscu.
No właśnie, tutaj go jeszcze złapiemy. :lick: W szoku jestem, że nie zasugerowałeś, że to Ciebie mogą mi ukraść. :p
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
09:50
Często zwracam się do Ciebie po imieniu przecież... W smsach też się zdarzało. A co? Coś nie tak z Twoim imieniem?
Eeee, masz paranoję? Oczywiście, że ten sam hotel i to samo piętro. Życzysz sobie jakiś inny? :tear: A tak na poważnie... nie rozumiem, skąd to pytanie. Serio.
Bez komentarza na to ostatnie. :lol:
Colton Brooks
kreatywny księgowy — ratusz i prywatne rozrachunki
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Po liceum mieszkał w Madrycie, wrócił niedawno z uwagi na zdradę swojej narzeczonej. Próbuje sobie na nowo życie ułożyć.
AL
18:02
Zapomniałem Ci powiedzieć, że przywiozłem Ci limitowaną edycję M&M's, którą puścili w Hiszpanii na święto narodowe (:
Mogę wpaść i podrzucić?


Colton Brooks
Alexander Brooks
Mania
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
20:24
Najebałeś się?
W ogóle to może jakieś cześć, co tam najpierw :P
Ale odpowiadając na pytanie to NIE, NIE WYSZŁAM. Czemu się pytasz?
Colton Brooks
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
20:28
Jeśli miałabym się z kimś hajtnąć to prawdopodobnie tylko z Tobą :lol:
A jak wiemy, to nam nie wyszło, ale no hard feelings :medit:
Nie, Colton :lol: Czy takie szybkie śluby to coś, na co Twoim zdaniem bym się zgodziła? :lol: No, bo nie ma opcji, okej.
Ale zaintrygowałeś mnie - pojawił się ktoś w Twoim otoczeniu?
Colton Brooks
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
20:34
Kurde masz rację. Jednak znasz mnie tak dobrze :/
Ale nawet jakbym była bardzo pijana to napisałabym do Ciebie o której wylot albo gdzie masz się stawić na ślub. :hihihi:
Duchy przeszłości? Gorsze niż ja? Hmm... z tego co wiem to była tylko jedna osoba, o której możesz mówić...
Colton Brooks
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
20:38
I knooow. Ja tak potrafię :lol: Nigdy się nie uwolnisz.
Co się wydarzyło z Cami?
Colton Brooks
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
20:44
No jak chcesz. Ale mnie możesz powiedzieć. Zawsze. Najwyżej się usunie potem rozmowę, hehe.
Poza tym, Colton hej, musisz to zostawić i zamknąć wreszcie. Minęło tyle lat... Przez tą sytuację i to, że to tak siedzi w Tobie niczym jakaś drzazga... możesz ominąć przez przypadek kogoś nowego, kogoś, kto naprawdę będzie warty uwagi, i kogoś, kto będzie na Ciebie zasługiwał.
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:40
Ja przepraszam bardzo, co to za nagie zdjęcia na insta :lol:
Colton Brooks



[dosłownie sekundę po tym jak je wstawił]
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:45
Twojego :lol:
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:48
Nigdy tak nie twierdziłam, bo po pierwsze nigdy nie próbowałam Cię wyciągnąć na plażę, a po drugie JA WIEM DOSKONALE, że Ty za plażą nie przepadasz :lick: :lol:
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
18:00
Nie mogę na to odpowiedzieć w żaden sposób, bo mnie możesz oskarżyć o mobbing. xdd
Masz chyba dobry humor?
Colton Brooks
ODPOWIEDZ