sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Iuppiter Weaving pisze: 25 lis 2021, 18:56
Co do Lyry, jestem jak najbardziej za. Takie dyskusje, dadzą mu okazję do wyjścia ze swojej strefy komfortu i rozmawiania z kimś więcej, niż rodzina i przyjaciele. :)

A jeśli chodzi o Eden, to mogła y ich właśnie połączyć miłość do zwierząt. Może nawet Iuppiter zaprosiłby ją na randkę ^^ mają wiele wspólnego, więc byłoby mu łatwiej to zrobić.
Super, że ci pasuje i jak najbardziej może ją zaprosić! :hihihi: Jak będziesz mieć chęć na grę z którąś z dziewczyn to daj znać. <3
lyra raynott
Ola
opiekun kangurów — LBWS
26 yo — 199 cm
Awatar użytkownika
about
Mieszkam z rodzicami i mam ósemkę rodzeństwa. Opiekuję się kangurami w Sanktuarium. A w wolnych chwilach surfuję i chodzę na siłownię.
Lyra Raynott pisze: 26 lis 2021, 14:20
Iuppiter Weaving pisze: 25 lis 2021, 18:56
Co do Lyry, jestem jak najbardziej za. Takie dyskusje, dadzą mu okazję do wyjścia ze swojej strefy komfortu i rozmawiania z kimś więcej, niż rodzina i przyjaciele. :)

A jeśli chodzi o Eden, to mogła y ich właśnie połączyć miłość do zwierząt. Może nawet Iuppiter zaprosiłby ją na randkę ^^ mają wiele wspólnego, więc byłoby mu łatwiej to zrobić.
Super, że ci pasuje i jak najbardziej może ją zaprosić! :hihihi: Jak będziesz mieć chęć na grę z którąś z dziewczyn to daj znać. <3
Ogolnie to mam miejsce na dwie gry, więc jeśli i Ty masz czas i miejsce to możemy od razu polecieć dwie :)
powitalny kokos
x
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Iuppiter Weaving W takim razie, pewnie nie raz przyszło im się w tej kwestii trochę posprzeczać :lol:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ