psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Dottie Buchanan pisze: 30 paź 2021, 20:05
darby maclerie myślę, że to by była epicka przyjaźń, ale mam trzy warunki, nie wiem czy zaakceptujesz. Numero uno, Dottie się pisze na pieczenie ciasteczek w kształcie męskiego przyrodzenia. Numero dos, będzie mocno marudzić Darby o to, że ją nauczy jeździć samochodem, bo nie może jeździć jak baba bo dlatego potem mówi się "jeździ jak baba". I numero tres, będą sobie jeździć razem na konwenty.
No i ekstra, więc z Darby psiapsie 8) Chociaż Darby już ma dość pieczenia erotyków :lol:
I spoko, nauczy ją jeździć, ale jak wylądują razem na drzewie to wiesz, #ups
babeczka
-
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Caden Reyes pisze: 04 lis 2021, 21:15
Dottie Buchanan pisze: 04 lis 2021, 21:07
Caden Reyes pisze: 04 lis 2021, 21:05
A co nie podziała? ^^
Czas pokaże :lol:
Obrazek
audrie barlowe pisze: 06 lis 2021, 21:25
chcesz mi coś dać? <3 bo mam wrażenie, że Dottie i Audrie są z jednej gliny ulepione!

Dottie Buchanan
mogę ci dać jakieś kumpele, chcesz? :hihihi: po przyjeździe do Lorne, mogły się zakumplować, bo dziadkowie Dotki mieli farmę. co ty na to?
ezra brooks pisze: 07 lis 2021, 20:44
Dottie Buchanan pisze: 04 lis 2021, 19:43
Ze wzdychaniem to trochę za dużo mi się już ich nazbierało, ale wpadłam na taki pomysł, że skoro pracują razem na komisariacie, to Dottie mogłaby go bardzo na pokaz podrywać, żeby wzbudzić zazdrość Caden Reyes? ezra brooks się może nawet zorientować, że coś jest na rzeczy i może będzie nawet taki miły, że ją w tym wspomoże? :hihi:
A jeśli chodzi o autumn goldsworthy tooo wydaje mi się, że mogłabym nawet jakieś psiapsie zaproponować? Są w tym samym wieku, więc mogły się znać jeszcze z liceum, później Autumn pracowała z jej mężem, także też było sporo okazji do tego, żeby się jakoś spotkać :hm:
A to pewnie! Ezra jej pewnie troszkę w tym pomoże - pewnie bardziej nieświadomie niż świadomie - ale może być zabawnie. Na pewno miły będzie :frog: :idiot:
I dla Autumn biorę. :pleading:
Super! To podbijaj jak będziesz chciała coś zagrać <3
Rory Hammond pisze: 09 lis 2021, 14:14
Dottie Buchanan możemy się znać albo przez Należy albo poznały się dopiero na komisariacie po powrocie Rory do Lorne. Zakładam, że jakby znały się wcześniej to dogadywałyby się naprawdę super, bo Rory miała bzika na punkcie halloween i ogólnie takich imprez przebieranych więc to do Dottie mogła uderzać ze wszystkim! + też z charakteru były nieco podobne, ale teraz to trochę się zmieniło. Jeśli poznałyby się teraz to w pracy Dottie może być dla Rory takim małym skaczącym płomyczkiem, który chociaż w części potrafi wydobyć starą Hammond gdzieś tam z głębi! Koniec końców czy to tą opcję pierwszą czy drugą weźmiemy chciałabym aby dziewczyny miały dobre relacje, które w przyszłości mogą awansować jeszcze wyżej niż tylko koleżanki z pracy <3
Tak myślę i myślę, ale może postawmy na drugą opcję? Chyba byłoby ciekawiej, jakby właśnie się w pracy poznało, okazałoby się, że mają wspólnych znajomych. No i jakby Rory się zorientowała, że Dotka wzdycha do sierżanta, zawsze mogłaby pomóc ;>
darby maclerie pisze: 10 lis 2021, 16:00
Dottie Buchanan pisze: 30 paź 2021, 20:05
darby maclerie myślę, że to by była epicka przyjaźń, ale mam trzy warunki, nie wiem czy zaakceptujesz. Numero uno, Dottie się pisze na pieczenie ciasteczek w kształcie męskiego przyrodzenia. Numero dos, będzie mocno marudzić Darby o to, że ją nauczy jeździć samochodem, bo nie może jeździć jak baba bo dlatego potem mówi się "jeździ jak baba". I numero tres, będą sobie jeździć razem na konwenty.
No i ekstra, więc z Darby psiapsie 8) Chociaż Darby już ma dość pieczenia erotyków :lol:
I spoko, nauczy ją jeździć, ale jak wylądują razem na drzewie to wiesz, #ups
No i pięknie :exited:
sumienny żółwik
.
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Wiek ich łączy, niech sobie szaleją coś albo będą ziomkami z jakiejś imprezki może xd nie wiem zaczepiam jak zwykle bastianem ładne kobietki

Dottie Buchanan
przyjazna koala
nick
brak multikont
lorne bay — lorne bay
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Pani fotograf, próbująca oderwać się od nieciekawej przeszłości na rzecz normalnej przyszłości. Czasami zbyt pyskata, wyniosła i zbyt dumna aby pokazać swoją cieplejszą stronę.
Dottie Buchanan, cześć! Nie wiem czy wiesz ale po cichu randkuję z Twoim bratem. :dance: Czy jest możliwość abyśmy się polubiły ?
sumienny żółwik
nick
ODPOWIEDZ