detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
ambitny krab
rora
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Rory Hammond, witaj koleżanko z pracy
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Preston Turner to co poznamy się chociaż na uliocy czy aż tak obcy, że niezbyt ? :lol:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Preston Turner pisze: 31 paź 2021, 16:25
Rory Hammond, witaj koleżanko z pracy
Chciałabym coś fajnego! więc albo lecimy w pozytyw, albo negatyw! przy tym drugim możemy postawić, że zanim Rory wyjechała do NY mogli pracować nawet razem i mieć serio spoko relacje, teraz mogło się coś zepsuć! Głównie to pewnie Rory zjebała ze swojej strony bo po powrocie nie jest już taka super i fajna jak kiedyś.
Preston Turner
ambitny krab
rora
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
leonie turner, ich środowiska są raczej różne, ale są już chyba na tyle dorośli, że powiedzą sobie cześć i zamienią kilka zdań, gdy się spotkają.


Rory Hammond, mogli znać się nawet z czasów szkoły średniej, z tym, że on wtedy był jednym z tych dzieciaków, którzy wolą imprezy od spędzania czasu z nosem w książkach. Powiedzmy więc, że na tamtym etapie nie pałali do siebie sympatią, a gdy potem spotkali się na jednym komisariacie, choć ich sposób na życie w okresie dorastania był skrajnie różny, mogło albo utwierdzić ich we wzajemnej niechęci (z jego strony to byłaby pewnie bardziej złośliwość) albo mogli się zakumplować, bo wspólne doświadczenia zbliżają. I teraz pytanie jak to będzie teraz.
Bo szczerze mówiąc Preston zafiksuje się teraz na punkcie gościa, który próbował zabić jego kobietę (Saiorse Anderson ^^ ). Więc prawdę mówiąc Rory jako jedna z nielicznych mogłaby go rozumieć.
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Preston Turner No dobra, jestem za! I Rory pewnie delikatnie stara się go ostrzec, że jednak jak chce szukać tego gościa to spoko, ale żeby unikał bagna w jakie ona wpadła. Ogólnie ja bym widziała to (i nawet rozegrać to kiedyś można!!) tak, że Turner może uważać, że Rory myśli, że nie warto aż tak angażować się w sprawę bo ona mu tak trochę mówi to wszystko jakby kazała mu to olać. A jednak z jej strony jest to tylko ostrzeżenie na własnych doświadczeniach. I mogą się nawet posprzeczać czy coś.
Jezu, masło maślane.
ambitny krab
rora
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Rory Hammond, Preston właściwie teraz po jakichś dwóch miesiącach wraca do służby i z tego co czytałam kartę Rory, to pewnie spotkają się po raz pierwszy po latach na komisariacie i tak naprawdę możemy zobaczyć czy się dogadają, czy on się jej w ogóle wygada itd. :hm:
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Preston Turner totalnie jestem za!
ambitny krab
rora
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Czy chcesz kogoś do bromance? *.*
Mam Duke’a albo Max na zbyciu!
Preston Turner
sumienny żółwik
13#9694
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Duke Buckley, nie wiem czy Preston to nie jest zbyt mały pionek do kumplowania się z Dukiem, a Maxi trochę za ładna :hahaha: \
A tak serio, to możemy spróbować z Dukiem. :drunk:
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Preston Turner pisze: 31 paź 2021, 20:57
Duke Buckley, nie wiem czy Preston to nie jest zbyt mały pionek do kumplowania się z Dukiem, a Maxi trochę za ładna :hahaha: \
A tak serio, to możemy spróbować z Dukiem. :drunk:
No dej spokój! Pewnie nie raz i nie dwa się widywali na akcjach. Może to właśnie tak się poznali? I to było coś tak ciężkiego, że po wszystkim poszli na browara? :beer:
sumienny żółwik
13#9694
strażak — lorne bay fire station
34 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Preston Turner pisze: 31 paź 2021, 15:40
Z Bartholomew Stonehart mogą spotykać się podczas wypadków na drodze itd. Pewnie też odwiedzają te same bary, więc tu myślę, że bez problemu się zakolegują.
A z Kellanem połączyły ich podobne doświadczenia, ślub w młodym wieku, rozwód, rozmowy o kluczach hydraulicznych i dystans do ludzi. Może Turner będzie trochę bardziej normalny :wink:
Podoba mi się :) jak mi się zluzują jakieś gry to się odezwę :)
ambitny krab
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ