WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
przeczytałam już jakiś czas temu i totalnie wszystko to biorę, hehe, bo bardzo mi się podoba! Autumn zapewne wtedy nie mogła być dalej od ideału i pewnie wtedy mocno ją wkurzały te maślane spojrzenia, ale teraz uważa, że Nels był wtedy po prostu uroczy. :D Pewnie troszkę z niego śmieszkuje czasem i mówi coś w stylu cześć, mój ty niedoszły mężu, ale wiadomo, że to żarty. A z Jeddą też mi totalnie pasuje, ona nawet to białe wino może przemycać na plażę, bo przecież zwieńczenia całego dnia surfowania dobrym winem na plaży to mega plan!

Mogę nawet którąś panią podrzucić do gry <3 Nelson Mackenzie
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Nelson Mackenzie to ten, no... hejka :bag:
przyjazna koala
Bunny
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Jedda Corrente pisze: 31 paź 2021, 12:00
przeczytałam już jakiś czas temu i totalnie wszystko to biorę, hehe, bo bardzo mi się podoba! Autumn zapewne wtedy nie mogła być dalej od ideału i pewnie wtedy mocno ją wkurzały te maślane spojrzenia, ale teraz uważa, że Nels był wtedy po prostu uroczy. :D Pewnie troszkę z niego śmieszkuje czasem i mówi coś w stylu cześć, mój ty niedoszły mężu, ale wiadomo, że to żarty. A z Jeddą też mi totalnie pasuje, ona nawet to białe wino może przemycać na plażę, bo przecież zwieńczenia całego dnia surfowania dobrym winem na plaży to mega plan!

Mogę nawet którąś panią podrzucić do gry <3 Nelson Mackenzie
o, świetnie, to niedługo będę się odzywać :hihi:

Lola Kenzington pisze: 04 lis 2021, 21:17
Nelson Mackenzie to ten, no... hejka :bag:
no hejka, Kenzington ^^
powitalny kokos
-
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Nelson Mackenzie czy ja dobrze widzę typeczka z You? :lol: :lol:
To chyba powinnam wpaść z Darby, zwłaszcza że ona się dzieli z ludźmi jedzeniem! :lol:
babeczka
-
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
darby maclerie pisze: 10 lis 2021, 16:21
Nelson Mackenzie czy ja dobrze widzę typeczka z You? :lol: :lol:
To chyba powinnam wpaść z Darby, zwłaszcza że ona się dzieli z ludźmi jedzeniem! :lol:
och, brzmi jak wymarzona kumpela dla Nelsona, bo on chyba każdemu kto daje mu jedzenie oddaje w zamian cząstkę swojego serca :lol: psa co prawda nie ma, więc żywej reklamy nowego biznesu Darby nie zrobi, ale może jej w tym szalonym pomyśle bycia psim fryzjerem kibicować najmocniej jak się da! wcale, ale to wcale nie śmiejąc się od czasu do czasu, że ludzie jej płacą za robienie warkoczyków yorkom :lol:
powitalny kokos
-
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Nelson Mackenzie pisze: 11 lis 2021, 20:48
darby maclerie pisze: 10 lis 2021, 16:21
Nelson Mackenzie czy ja dobrze widzę typeczka z You? :lol: :lol:
To chyba powinnam wpaść z Darby, zwłaszcza że ona się dzieli z ludźmi jedzeniem! :lol:
och, brzmi jak wymarzona kumpela dla Nelsona, bo on chyba każdemu kto daje mu jedzenie oddaje w zamian cząstkę swojego serca :lol: psa co prawda nie ma, więc żywej reklamy nowego biznesu Darby nie zrobi, ale może jej w tym szalonym pomyśle bycia psim fryzjerem kibicować najmocniej jak się da! wcale, ale to wcale nie śmiejąc się od czasu do czasu, że ludzie jej płacą za robienie warkoczyków yorkom :lol:
no i ekstra, pasuje mi! :hihi:
babeczka
-
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
A ja tu jeszcze wpadam z Percym :D
Nelson Mackenzie
ODPOWIEDZ