Maluje obrazy — Ebay, etsy
24 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oklejony od rzeczywistości artysta. Wiecznie chodzi w słuchawkach. Dla jednych oaza spokoju, dla innych zaś prawdziwy wulkan emocji. Na pozór zamknięty w sobie, wyalienowany człowiek, charakteryzujący się wyjebanizmem w czystej postaci, w rzeczywistości persona wyjątkowo wrażliwa, czuła i mocno współodczuwająca. Lekko szurnięty. Patrzący na świat z własnej, nagiętej perspektywy. Bezpośredni. Bezmyślny. Zachowawczy.
Audrey Bree Clark pisze: 10 paź 2021, 21:58
Dash Brooks pisze: 10 paź 2021, 21:39
Audrey Bree Clark pisze: 10 paź 2021, 21:22
Dash Brooks Cześć, chcę Cię znać!
Różnica wieku między nami jest niewielka, a gdy Archer leżał w szpitalu po wypadku w regularnych interwałach go odwiedzałam, bo przecież musiało mu być tam smutno więc istnieje spora szanse na to, iż mieliśmy okazję się poznać <3
No dzień dobry Audrey Bree Clark
Dla Dasha na pewno bardzo dużo znaczyło, że nie olałaś ukochanego brata kiedy zrobiło się ciężko, tylko zostałaś i pomagałaś. Pewnie dużo rozmawiali na szpitalnych korytarzach, spędzali ze sobą czas. Dash pewnie nie raz ją szkicował, leżąc na chłodnej podłodze, z głową na jej kolanach, kiedy ta czytała na głos książki. I może właśnie z tych drobnych gestów stworzyła się miedzy nimi taka szczera więź? ^^

Szczera wieź powiadasz? ^^
Biorę! Audrey zapewne za każdym razem gdy ktokolwiek napominał, jak miło że odwiedza Archera zwyczajnie machała ręką, twierdząc że to nic takiego i czasem przywożąc ze sobą ciasteczka upieczone przez jej babcię. Pewnie po tych wszystkich pogadankach zwyczajnie lubi mieć Dasha w pobliżu, pewnie czasem namówi go na jakiś głupi pomysł albo wlezie przez okno do pokoju budząc go w środku nocy tylko po to, aby razem dzielić ciszę... I bardzo chętnie coś rozegram, żeby sprawdzić co nam z tego wyjdzie <3
No ja bardzo chętna jestem na więź-więź ^^ ^^ przychwilowych chwilach słabości 👀
Audrey Bree Clark
ambitny krab
Kasik#0245
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Dash Brooks, to tylko ja. Ale jeszcze podrzucę Ci Preskę na ziomkę, Dash może ją malować jak jedną ze swoich francuskich dziewczyn :lol:
Obrazek
mistyczny poszukiwacz
-
Maluje obrazy — Ebay, etsy
24 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oklejony od rzeczywistości artysta. Wiecznie chodzi w słuchawkach. Dla jednych oaza spokoju, dla innych zaś prawdziwy wulkan emocji. Na pozór zamknięty w sobie, wyalienowany człowiek, charakteryzujący się wyjebanizmem w czystej postaci, w rzeczywistości persona wyjątkowo wrażliwa, czuła i mocno współodczuwająca. Lekko szurnięty. Patrzący na świat z własnej, nagiętej perspektywy. Bezpośredni. Bezmyślny. Zachowawczy.
Archer Brooks pisze: 10 paź 2021, 22:23
Dash Brooks, to tylko ja. Ale jeszcze podrzucę Ci Preskę na ziomkę, Dash może ją malować jak jedną ze swoich francuskich dziewczyn :lol:
Obrazek
Zdecydowanie. Niech będzie jego muzą, czystą inspiracją, prawdziwą Rose dla jego Jacka. A może i rysunek wyjdzie wtedy lepszy niż na tym powyższym memie :llama:
Może preska w zamian nauczy go surfować? Chociaż do tego nie przewiduje wielkiego sukcesu Presley Prescott
ambitny krab
Kasik#0245
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Dash Brooks pisze: 10 paź 2021, 22:26


Zdecydowanie. Niech będzie jego muzą, czystą inspiracją, prawdziwą Rose dla jego Jacka. A może i rysunek wyjdzie wtedy lepszy niż na tym powyższym memie :llama:
Może preska w zamian nauczy go surfować? Chociaż do tego nie przewiduje wielkiego sukcesu Presley Prescott
Dash Brooks, no i świetnie, ustalone! Preska będzie musiała się uzbroić w nieskończone pokłady cierpliwości, więc niech Dash doceni jej ogromne poświęcenie :ghost:
mistyczny poszukiwacz
-
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Dash Brooks no cześć <3 podejrzewam, że mimo nieznacznej różnicy wieku Sky i Dash mogliby się zaprzyjaźnić. Artysta i zakochana w literaturze panienka z głową w chmurach to byłaby całkiem udana para ^^
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
lorne bay — lorne bay
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejo, ja po przytulaska! :D
powitalny kokos
ciasteczko
ODPOWIEDZ