gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg1]
[tel5]Lisa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Czepiasz się strasznie. Mamy tyle wspólnego ile trzeba bym cieszył się z tego, że wyniesiesz się z Shadow.
Przejrzałem Ciebie pierwszego dnia ;>
Możesz być, ale ze mną nie wygrasz, chociaż możesz się starać :lol:


Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
16:55
Remy
Cieszę się, że odbierasz moje wiadomości jako zachętę. Coraz odważniejsza się robisz, Lisku.
Zabawne? Prowadze spotkanie z praxownikami siedząc, bo przez tę rozmowę niekoniecznie poprawnie się prezentuje. Całe szczęście teraz nie ja przemawiam.
Wyszło fantastycznie ;>


Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
16:55
Remy
Bardzo ładnie siebie określasz, dokładnie taka bym chciał Ciebie dziś wieczorem spotkać ;>
Nie, nie, nie... To wybitnie nudne spotkanie, więc z wielką ochotą porozmawiam jeszcze chwilę o tym prezencie i co Robią kierowało przy wyborze. Widzę masz wszystko, szlafroczek czapeczkę, zabawki....
Widzialem w tym pudełku coś, czym mógłbym Ciebie ukarać za to naganne zachowanie, Liso :|


Lisbeth Westbrook
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Bo patrzysz powierzchownie, a tutaj chodzi o to co ukryte między słowami. Nieco subtelnosciw tej Twojej bezpośredniości.
Dopóki nie spojrzałem na Ciebie i nie zobaczyłem wystraszonego podlotka z zadziorną miną./teltxt]
Uuuuu brzmi groźnie ;> coraz bardziej mi się podoba ta myśl, by się z Tobą spotkać :lol:


Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
Hej, Lizzie!
Wszystko u Ciebie w porządku? Jak się czujesz?
Martwiłem się po naszym ostatnim spotkaniu.
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
U mnie w porządku. Idę właśnie po mojego bratanka. Mam zamiar wpakować w niego słodycze, a później patrzeć jak mój brat Adam walczy z dzieciakiem na wysokim poziomie cukru.
Jesteś pewna, że wszystko okej?
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
Wiem, spokojnie, to będzie kontrolowany skok glukozy.
W szpitalu? Jak to w szpitalu? Od kiedy? Co się stało? Albo... czy mógłbym do Ciebie zadzwonić?
Lisbeth Westbrook
ODPOWIEDZ