gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg1]
[tel5]Lisa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Zawsze jeżdża ostrożnie, tak?
Idealnie ;>
Polemizowałbym w tej kwestii! Szybciej ja osiwieję przez Ciebie, albo dostanę zawału :lol:
No kurde... Z jednej strony jestem pod wrażeniem, a z drugiej martwię się tym co musiał Ci nagadać, abyś tak zareagowała... I naprawdę, wróć prostu do domu, dobrze?

Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Czepiasz się...
Ohoo... Ktoś się nie zna na żartach -.-
Wolałbym, abyś wróciła do domu. Jutro pójdziemy do Margot, razem.

Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Dociskam gaz do dechy :lol: sama narażasz mnie na niebezpieczeństwo takimi tekstami
Gosh.... Liska, czy Ty ostatnio nie miałaś za dużo styczności z tym swoim ponurym chrzestnym, że tak się czepiasz?
Dobrze wiesz, że stawiam znaki interpunkcyjne randomowo, a poza tym jestem zbyt dojrzały na bawienie się w jakieś kropki nienawiści. Rozumiesz? No. D:

Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Hehehhe....
Tyle mnie znasz, a nadal dajesz się nabierać na te żarty :lol:
Nieładnie Lisku. Jego panna czasem coś wrzucała na insta, ale dawno nic nie widziałem... Nie wiesz jak się czuje?
Idź do domu. Ja wsiadam do wozu i zaraz będę... To znaczy za przepisową ilość minut D;

Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
19:55
Remy
:santa:.
:santa:
:santa:
:santa:
:santa:.
:santa:
:santa:
:santa:
:santa:.
:santa:
:santa:
:santa:
:santa:.
:santa:
:santa:
:santa:
:santa:.
:santa:
:santa:
:santa:


Lisbeth Westbrook
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Hej dzieciaku! Co tam u Ciebie?
Mamy dziś razem zmianę, więc będę miał na Ciebie oko.
Chociaż mam nadzieję, że to jedna z ostatnich...


Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
16:55
Remy
:santa:.
To nie ma znaczenia. Jak go skończysz, wiesz co masz ubrać. Będę w domu po 19.
:santa:


Lisbeth Westbrook
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Oczywiście.... Każdy dzieciak tak mówi :|
Po świętach odchodzisz, tak? Zrobisz mi taki prezent?
Znakomicie, właśnie wychodzę z siłowni, może skoczę na plażę, a Ty?


Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
16:55
Remy
Mówisz? Wolę dla pewności dać kilka :santa:.
Spokojnie jak zaczniemy się bawić tym prezentem to do północy nam zejdzie, więc dostanę go także jutro :|
:santa:


Lisbeth Westbrook
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Przestań Ty się mnie czepiać mojej panny, co? Rozumiem, że jesteś zazdrosna, mała, ale jakoś to przebolejesz :lol:
Właśnie mnie cholernie uszcześliwiłaś ;>
Może skończymy kiedyś razem pobiegać?


Lisbeth Westbrook
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Widzisz jak wiele nas łączy? Także lubię blond.
Wciąż te podteksty, faktycznie nie jesteś taka grzeczna na jaką wyglądasz.
Ooo i komplement! Ty też wyglądasz na kogoś z dobrą kondycją, ale założę się, że zostawię Ciebie w tyle.


Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
16:55
Remy
Bardzo niegrzecznie, Liso! Podoba mi się takie zachowanie.
Wieczorem też. Nie wiem skąd wiesz, że lubię czerwona bieliznę.
Oj tam... Święta są dla każdego, s takiego wspaniałego prezentu grzech nie docenić


Lisbeth Westbrook
ODPOWIEDZ