komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
DOBRZE, MAMO!

Diana Puchalska
34 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kiedyś bujałam się z twoim bratem, więc na pewno się znamy, tym bardziej, że w sumie nigdy nie przestaliśmy się ze sobą spotykać (chociaż teraz na stopie bardziej przyjacielskiej). lubimy czy już nie, a może nigdy nie było nam po drodze?

Richard Remington
powitalny kokos
nie powiem
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Beverly Winston chciałabym, żeby ona jako jedna z niewielu widziała w Dicku jakieś pokłady dobroci i starała się go delikatnie nakierować na słuszną stronę co może być trudnym zadaniem, bo to faktycznie kawał skur... :lol:
34 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Będzie trudno, ale czego się nie robi dla tych, w których dobrze się tą głęboko skrywają dobroć?
Także pasuje mi. Richard Remington
powitalny kokos
nie powiem
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Beverly Winston to takie słoneczko, że na pewno da radę! <33 ewentualnie Dick się prześpi z jej mężem i będzie lekko niezręcznie na obiadach rodzinnych, co, nie Harvey Winston :hahaha:
34 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Co mi ta autokorekta zrobiła z poprzednią wypowiedzią? Jakbym była nieźle narąbana. :roll:
ewentualnie Dick się prześpi z jej mężem i będzie lekko niezręcznie na obiadach rodzinnyc
To już o patologie trąca, Richard Remington - wchodzę w to. Masz zielone światło Harvey Winston :lol:
powitalny kokos
nie powiem
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
to musimy na męża poczekać :hahaha:

[ Beverly Winston
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Alee... ale... ale tak nie wolno! :faint:
Poza tym Harvey nie sypia z mężczyznami, to jest fuj fuj fuj i Bozia zabrania :hihihi:

ale kto wie, kto wie... ^^ może konar zapłonie i będzie potrzebny pan strażak :hihihi:

Beverly Winston i Richard Remington
ambitny krab
Harvey Winston
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Harvey Winston pisze: 18 wrz 2021, 19:36
Alee... ale... ale tak nie wolno! :faint:
Poza tym Harvey nie sypia z mężczyznami, to jest fuj fuj fuj i Bozia zabrania :hihihi:

ale kto wie, kto wie... ^^ może konar zapłonie i będzie potrzebny pan strażak :hihihi:

Beverly Winston i Richard Remington
come, baby, light my fire Harvey Winston
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
My się pewnie znamy, co? ^^
Richard Remington
sumienny żółwik
13#9694
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
chcesz mnie wspierać w moim rehab czy wręcz przeciwnie, być tą gnidą co mnie nie zaprasza na imprezy i ciągle tylko krytykuje?

Duke Buckley
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Richard Remington pisze: 18 wrz 2021, 19:59
chcesz mnie wspierać w moim rehab czy wręcz przeciwnie, być tą gnidą co mnie nie zaprasza na imprezy i ciągle tylko krytykuje?

Duke Buckley
A kogo potrzebujesz?
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ