prawniczka — kancelaria w melbourne
40 yo — 154 cm
Awatar użytkownika
about
prawniczka i alkoholiczka, świat wokół niej wali się i płonie, a ona do ugaszenia tego pożaru ma tylko burbon
Jordan
21:08
Miałam koszmarny dzień.
Będę za 10 minut u Ciebie i mam wino.


Adam Polanski
mistyczny poszukiwacz
polly / kocialka#3936
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11::08
słuchaj
oddałbyś mi klucze do mieszkania?
to nie jest żaden rozwód, po prostu zmieniam mieszkanie
spotkamy się jakoś na początku stycznia? bo potem zdaję mieszkanie
wysłano do


Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11::20
nie interesuje mnie TELEPATYCZNIE, Adam, muszę oddać właścicielowi wszystkie komplety kluczy
mogę po nie do Ciebie podjechać, jeśli to takie skomplikowane
albo zapłacić za tego kuriera
wysłano do Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11:24
nie możesz znikać na rok i teraz bawić się w podchody, typie
wysłano do


Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11:24
Adam, litości
czy Ty się z chujem na głowy zamieniłeś?
DLACZEGO wywozisz cudze klucze na inny kontynent?
jak przyjadę odebrać klucze, to chyba cię kopnę
wysłano do


Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11:24
hm
chciałam Ci napisać, żebyś się tak nie rozpędzał, bo nie brałabym ślubu z kimś, kto potem mnie oleje i nie będzie chciał mi oddać kluczy
ale widocznie to jakiś mój typ, o którym nie wiedziałam
(żeby być fair, joey przynajmniej nie robił problemu z kluczami)
do końca roku jestem w Lorne, w styczniu wracam do Londynu. więc jeśli zabrałeś moje klucze na zwiedzanie, możesz mi je nadać do Lorne
nawet jeśli uważam, że jesteś głupi, jeśli naprawdę tak zrobiłeś
wysłano do Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11:40
odpowiedź na wiadomość
Potwierdzam też, że masz prawo się złościć.
zacząłeś nową terapię?
i jak długo zostaniesz w Lorne?
pytam, bo jeszcze nie zdecydowałam, czy przestałam się złościć
odpowiedź na wiadomość
Wiesz, nie można rzucić dwóch chłopców na raz.
TAK SIĘ SKŁADA, że obaj chłopcy rzucili mnie
mam nadzieję, że teraz przynajmniej trochę Ci wstyd z tego powodu
wysłano do


Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11:48
odpowiedź na wiadomość
Jak długo zostanę w Lorne? Powiedzmy, że do końca. :)
roku? Dianka jest z Tobą?
i czy rozmawiamy o prawdziwej terapii? czy jakiejś kolejnej lasce z kamerek?
(na marginesie, co jest droższe? psychiatrki czy sexworkerki?) to ważne
odpowiedź na wiadomość
Potrzebuję też, żebyś opowiedziała mi, dlaczego twój mąż okazał się skończonym kretynem. TO ZNACZY OBOJE WIEMY, że były co do tego przesłanki.
oho
NIBY JAKIE przesłanki?
odpowiedź na wiadomość
Ja od roku nie powiedziałem też Julii tego, co naprawdę bym chciał.
pełna zgoda, Adaś, jesteście tragiczni
ona wciąż jest w Lorne? widujecie się?
i kiedy niby chcesz się spotkać?
wysłano do Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Carson
11:48
odpowiedź na wiadomość
Do końca życia :)
brzmi jak bardzo głupi pomysł
i, tak żebym miała pełną jasność, ustalmy coś: naprawdę wyjechałeś na inny kontynent "do końca życia" i zabrałeś ze sobą klucze do mojego mieszkania w Londynie?
mogłabym Ci zostawić jakąś ładniejszą pamiątkę po mnie, wystarczyłoby poprosić, Adaś
odpowiedź na wiadomość
SĄ DROŻSZE niż psychiatra, a psychiatra nigdy nie rozepnie dekoltu, żeby twoje życie było milsze, tylko sam musisz sobie z tym poradzić.
proszę, powiedz, że to "musisz sobie sam z tym radzić" nie było o rozpinaniu dekoltu psychiatrce
dekoltów się nie rozpina, tak na marginesie, jestem trochę zaskoczona, że TY tego nie wiesz...
czy w Twoim domu ktoś teraz mieszka?
wysłałam Ci ciasto na urodziny...
wysłano do Adam Polanski
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
baristka l cam girl — hungry hearts
28 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
See, I've been having me a real hard time, but it feels so nice to know I'm gonna be alright. So I just kept dreaming, it wasn't very hard. I spent all this time tryna figure out why nobody on my side.
Bodie
20:20
wesołych świąt :)
Bodie przesyła film
wysłano do Adam Polanski
santa, i can explain
sekunda
Carson, Leander
ODPOWIEDZ