strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
17:40
hej Blake! Prawdopodobnie jesteś jeszcze w samolocie, ale odczytasz po wylądowaniu. Coś pilnego mi wypadło! Sprawa nagląca i rodzinna. Nie mogę Cię odebrać, ale nie martw się zorganizowałam zastępstwo.
Będzie na czas!
Sorki! Widzimy się jutro, ale daj znać czy bezpiecznie dotarłaś. <3
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
20:04
Miałam dzisiaj pewną akcję.
Zadzwoniła do mnie pani Lamb. Wiesz która, no nie? Ta co mieszka w Sapphire River i ta, która często do mnie dzwoni. Z różnymi "niepokojącymi ją" sprawami. Niby nadal jestem na wolnym i mówiłam jej, że mogę do niej wysłać Ciebie albo Remiego, ale upierała się. I wiesz, głupio było nie pojechać. Znam ją tak długo, a jej syn to totalna miernota i przyciąga tylko same problemy...
W każdym razie pojechałam tam i to w jakim stanie jest jej dom jest przerażające.
Ci starsi ludzie naprawdę nie będą w stanie ogarnąć sobie domu, a władze nic z tym nie robią. Wszędzie jakieś drzewa, które się przewróciły, jej dom prawie się zawala... Strasznie to przykre. Jeszcze ten jej syn... zamiast jakoś to ogarnąć to się szlaja niewiadomo gdzie. A teraz jeszcze trafił do szpitala.
I pomyślałam, że może by ogarnąć jakąś zbiórkę czy coś. Zorganizować akcję po prostu w remizie. Ale przecież Dick na bank się nie zgodzi. :/
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
20:20
Przymusowym urlopie. :idk:
Może mogłabyś być moją pośredniczką w tej sprawie? ... *.* Też pomyślałam, że ta propozycja jednak nie powinna paść z moich ust w obliczu niedawnych wydarzeń.
Każą mi zaliczyć jakieś szkolenie o stosunkach w pracy... :/
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
20:20
Super! Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć. <3
No właśnie! :wohoo: No i masz rację! Poza tym jednym aspektem mam super stosunki w pracy. Nikogo nie podrywam, z nikim nie sypiam, nie plotkuje i nie niszczę nikomu kariery. Przecież nawet z Mią jak trzeba to się dogaduję i jesteśmy bardzo profesjonalne! :/
Najgorsze jest to, że Dick nie jest jedynym Remingtonem, który ucierpiał z mojej ręki. :/ Chociaż... ten drugi to tak właściwie nie ucierpiał bezpośrednio z mojej ręki... :idk:
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
20:34
Teoretycznie zaczęłam, ale dopiero w gabinecie, więc nikt nie widział. No i z jakiegoś powodu nie sądzę, by Dick chciał mnie wkopać i doprowadzić do zwolnienia. Pewnie będzie mi uprzykrzał życie na całego, ale to wszystko. Chyba. Nie wiem czego mogę się spodziewać. Może planuje morderstwo? Dobrze, że nie czyta książek – bo wtedy bardziej bym się obawiała (:
Trochę żenada, ale powiem Ci troszkę tylko :tear:
Mówiłam Ci, że planuje zrobić sobie garderobę rozsuwaną w pokoju, no nie? No i poprosiłam tatę, żeby mi wysłał kogoś zaufanego. No i wysłał swojego dobrego kolegę od koniaczku :/ I okazało się, że jest nim Orion Remington. Wujek Dicka. No i wiesz byłam mega zdystansowana i chyba trochę średnio miła, ale kurde cały czas myślałam o tym, że typ jest rodziną z tym skurwielem Dickiem. :/
I przysięgam, że to nie z mojej winy, ale kiedy przeszliśmy do mojego pokoju, żeby Orion zrobił wymiary to spadło mu na stopę lustro. :tear:
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
20:40
O, tak. Zdecydowanie nie mogę z nim być sam na sam w pokoju. Zresztą odgórnie będę mieć zakaz i to ze względu na moje zachowanie a nie jego. :/ :roll:
Tak. Jego wujek jest architektem. Co prawda... zwykle chyba pracuje poza miastem, ale do mnie przyszedł trochę po znajomości ze względu na ojca.
Przypadek! Złamała się noga od stojącego lustra i Otis miał mi je zabrać i naprawić albo cokolwiek zrobić z tym, ale mu zeszło i do tej pory nie zabrał, więc gdy sprzątałam przed wyjściem Oriona, to oparłam lustro o ścianę przy drzwiach na wpółleżąco. I kiedy Orion przekroczył próg to na niego spadło. :tear:
Żenada. :meh: Opowiem Ci dokładnie jak się spotkamy na żywo.
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
20:50
Wiem, że rodziny się nie wybiera, ale... :/ Ale Dick to naprawdę zły człowiek. A człowieka kształtuje rodzina i otoczenie i wiele innych czynników. Dlatego ciężko mi uwierzyć, że pozostali mężczyźni z jego rodziny są super i bez skazy.
Generalnie Orion był bardzo uprzejmy pomimo moich humorów. I wydaje się... no wiesz, takim bardzo szarmanckim typem. Prawie jak Brytyjczycy. Albo no gentelmeni z filmów. :lol: I nie będę kłamać, że sam jego sposób wypowiadania się nie sprawiał, że totalnie mogłabym na niego lecieć, ale cały czas z tylu głowy miałam to, że to jednak Remington.
Tak, żyje. :lol:
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
20:59
Ale, że napaść na niego? Czy na Dicka? Bo o nim chyba nie wie... A jeśli na niego... To nie była napaść! No chyba, że chciałby skarżyć moje lustro. :roll:
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
21:05
Przypominam, że to było inne pomieszczenie niż wejściowe :roll: W kuchni wszystko było super i nawet poczęstowałam go herbatą lipową. BO JESTEM TAKA DOBRZE WYCHOWANA.
A skoro mowa o dobrym wychowaniu. Myślisz, że powie mojemu ojcu, że jego córka go zaatakowała lustrem? :/
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
21:08
No to teraz ważniejsze pytanie. :lol: Czy on mi zrobi tą garderobę po takiej akcji?
Co prawda... muszę mu podrzucić plany mieszkania na dniach.
Blake Hargrove
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Auddy
21:13
Kochana jesteś :lol:
W razie czego dam znać!
Blake Hargrove
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
ten pan nie policjant
Fajny kostium (:
Blake Hargrove
ODPOWIEDZ